Skocz do zawartości

Harley's Pub


Sebaszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

paWue15.png

 

Harley's Pub - jeden z najbardziej rozwijających się pub'ów w Los Santos. Założona przez Jakel'a Harley'a oraz Vladimir'a Fillipov'a. Swoim wyglądem oraz wnętrzem przyciąga klientów na ciepłe dania prosto z pieca oraz różne alkohole z całego świata. Swoją siedzibę ma w Los Santos na Las Colinas. Pub kiedyś obsiadali latynosi, którzy nie potrafili o niego zadbać i rzucili cały włożony w niego trud. Najważniejszym osiągnięciem, który chce osiągnąć pub jest posilanie osób mieszkających w Los Santos i okolicach tego miasta.

 

PD1za1d.png

Dyrektor: Jake Harley,

Vice Dyrektor: Vladimir Filippov,

Pracownicy: Johnny Dillinger,

- Aki Kawakami.

 

 

ZNpfaNU.png

 

Pub na dzień dzisiejszy oferuje sporą listę jedzenia oraz alkoholi:

 

Alkohol:


- Adios Motherfucker (AMF) - 250$;
- Dell Boy - 200$;
- Ice Bear - 200$;
- Electric Smurf - 300$;
- Four Twenty - 400$;
- Blue Lagoon - 150$.

Jedzenie:

- Hamburger - 10$;
- Pizza - 50$;
- Hot-dog - 20$;
- Zapiekanka - 25$.

 

Kawa:

 

- Mocha - 5$;

- Con Panna - 3$;

- Latte - 2$;

- Americano - 1$;

- Macchiato - 2$;

Affogato - 4$.

 

MRkt619.png

 

CarniceriaElPueblo-GTASA-exterior.jpg

 

lt0rNHG.png

Cześć, nazywam się Mateusz, mam 16 lat i postanowiłem założyć w końcu na serwerze jakiś pub, którego raczej dawno lub też nigdy nie było. Mam już VLD, ogarnę w końcu ekipę i możemy działać. Jeżeli chcielibyście popatrzeć jak gramy to zapraszamy w godzinach 19:00 - 21:00 do PUBu. Chcielibyśmy również prosić Komisję Organizacyjną do wprowadzenia nam jakoś 3 aut, które będą służyły do rozwożenia jedzenia. Może i mamy aktualnie małą ekipę, lecz w moim zdaniem krótkim czasie postaram się ogarnąć formalności.

 

Grafika: Yosuto, ;

Tekst: LoVeBrAiN;

Poprawki: Xtreme.

Edytowane przez Miotła
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Boże Patrick... czy ja Ci coś zrobiłem, że mnie tak udupiasz? Nie wtrącaj się i prowadź swój MAŁY BIZNES. Pozdrawiam.

P.S: czekam na odpowiedź RSL.

Nie udupiam Cię? Zapytałem tylko, on odp to ja mu odp na jego odp. Logiczne

Odnośnik do komentarza

Jak czytałam niedawno wypowiedz Sandry w jednym z projektów, to te słowa ugrzęzły mi w pamięci. Ludzie, oni wychodzą z inicjatywa, ubarwiają Nam rozgrywkę, a wy jak zawsze się czepiacie, lol. Zapomnijcie chociaż raz o akcie własności i dajcie im pograć ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jako przedstawiciel Wydziału Planowania mogę pozwolić wam na grę tutaj, ale musicie się liczyć z tym, że kiedy Wydział zacznie w pełni funkcjonować, będziecie musieli skontaktować się z nami w celu ustalenia cen wynajmu lub ewentualnej sprzedaży nieruchomości.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...