Skocz do zawartości

MotoCross Stunt


Smok

Rekomendowane odpowiedzi

TQaAVS7.png

MotoCross Stunt , jest to firma istniejąca od 20.01.2012r. Polega ona głownie na stuncie Cross'ow i Quad'ów. Przyjedziesz do Nas i nie wiesz od czego zacząć ? , Podejdz do pracownika a on ci wszystko wytlumaczy.Żeby u nas profesionalnie skakać muśisz przejść próby i praktyki ustalone przez pracowników.

 

Ceniik Cross'ów/Quad'ów:
5min 2k
10min 4k
15min 7k
30min 12k
/Quad'y
5min 1k

10min 3k
15min 5k
30min 8k

Cennik praktyk:

5min praktyk 10k
10min praktyk 15k
15min praktyk 20k
30min praktyk 50k



Notatka OOC:
Witam wszystkich serdecznie, myślałem nad tym pomysłem doś długo i wreście postanowiłem spróbować, mój plan ma polegać na naukach stuntu za ktore będą pobierane opłaty. Myślę, że pomysł się podoba. ;))



5.Właściciel - Władza firmy.

4.Vice-Dyrektor - Obejmuje obowiązki kiedy nie ma szefa

3.Pracownik - Udziela praktyk klientom

2.Praktykant - Praktykuje skoki itp

1.Ochrona - Pilnuje teren firmy

0.Mechanik - Naprawia stan pojazdów

 



 

Edytowane przez Smok
Odnośnik do komentarza

 

MotoCross Stunt, jest to firma istniejąca od 20.01.2012r. Polega ona głownie na stuncie Cross'ow i Quad'ów. Przyjedziesz do Nas i nie wiesz od czego zacząć ?, Podejdz do pracownika a on ci wszystko wytlumaczy.Żeby u nas profesionalnie skakać muśisz przejść próby i praktyki ustalone przez pracowników.

 

Boże spacja przed znakiem interpunkcyjnym i przecinek po nim ;-;

Popraw trochę nad aplikacją bo na prawdę kuje w oczy.

Odnośnik do komentarza

Ale to ty umiesz te stunty bo nic nie doczytałem to raz a dwa to stawki 50k xdd 3 to się nie nadaje na slota a co nie wiem czy bym to wziął na inkubator xd zrób projekt ic stunterow jak rzeczywiście potrafisz coś a nie takie g..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...