Skocz do zawartości

[Pomoc]Procesory


KGB

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym wykresie wszystko jest w porządku. Skoro masz problem z procesami to może zrobiłbyś SSy z zakładki 'procesy'?

 

btw. ja mam 102 procesy i jakoś mi wszystko działa dobrze. Wcale nie musisz mieć 50.

Edytowane przez c40px2_
Odnośnik do komentarza

Cclenera nie instaluj bo to syf.

Jak najbardziej wszystko tutaj jest ok. Prawie wszystkie procesy są od systemu, widać jakieś od chrome oraz od hamaci. Zużycie procesora od 1 do 5% przy używaniu chrome to bardzo dobry wynik. Także wszystko ok nie masz co się martwić.

Ewentualnie wstaw zdjęcie wszystkich procesów to je dokładnie przeanalizuje i dam Ci znać co jest źle. Jak chcesz to polecam program Advenced System Care - jest to program płatny ale jest dużo lepszy niż ten ccleaner, który więcej psuje niż pomaga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

CCleaner to dobry program, sprawuję się bardzo dobrze, jeśli chodzi o czyszczenie czy optymalizację rejestru panie Andrzeju.

Polecam wejść w menedżer zadań > Uruchamianie > poodznaczaj zbędne tam programy, by nie uruchamiały się podczas startu komputera.

Ewentualnie przeskanować komputer programem Malwarebytes Anti-Malware, w poszukiwaniu rootkitów czy innych gówien.

Jeśli to nic by nie pomogło, pisz dalej, w końcu znajdziemy jakieś rozwiązanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...