Skocz do zawartości

[Skarga]Mikolaj Mason


Szczerbatek_321

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy można mówić na /w?

 

A tak serio, nie łapiąc Cię już za słówka - na screenie nawet nie widać, żebym Ciebie zabił, więc ów skarga nie powinna być akceptowana, ale tak - zabiłem Cię... To jednak nie był to żaden DM, TYLKO AKCJA Z REBELIĄ. Wjechaliście do nas, to Was rozwaliliśmy... Przecież dobrze o tym wiecie, tym bardziej, że sami zaczęliście.

 

Co do obrazy OOC - może mnie trochę poniosło, ale poproszę o trochę empatii od sprawdzającego tę skargę - czy on by się nie zirytował, kiedy jakiś "bob" by wstał i zaczął napierdalać, po czym, gdy Ty już go zabiłeś (oczywiście - wsyzstko AKCJA Z REBELIĄ) - pisał Tobie na prywatnej wiadomości, że skarga?

 

Wracjąc do samego screena - może on także posłużyć, jako dowód w dwóch skargach, kolejno na Ridley Miller i Mark Cavazzo. Dziękuję. :)

 

I tutaj jeszcze screeny z /q podczas akcji, jak się nie denerwować? https://imgur.com/a/a2Ra3yi

Edytowane przez pogrom
Odnośnik do komentarza

Haha typie przyjechalem tam peirwszy raz wiec jakie rk a co do q to nie dalem q tylko mnie wywalilo bo strzelaliscie do mnie potem wszedlem was nie bylo i se czekalem az skonczy bw  i se odjechalem za te klamstwa warnik powinien byc kolejny

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co robiles na swoim drugim koncie w tamtym miejscu?

 

Chyba ze Sonny_Kolicośtam (lider /r9) i Ty Mikolaj Mason dzielicie jedno konto na forum hm?

Dedukcja level Pro... Połącz ten fakt i zobacz, co wyjdzie!

 

 

Haha typie przyjechalem tam peirwszy raz wiec jakie rk a co do q to nie dalem q tylko mnie wywalilo bo strzelaliscie do mnie potem wszedlem was nie bylo i se czekalem az skonczy bw  i se odjechalem za te klamstwa warnik powinien byc kolejny

Ojj... Nie ładnie kłamać w jakiejkolwiek, a tym bardziej w SWOJEJ skardze. :)

 

//Ooo... I tutaj dalej te groźby z jego strony. Tym razem wczorajsze. :)  https://imgur.com/a/NUzgo45

Edytowane przez pogrom
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...