Skocz do zawartości

[R][Skarga] HA


SanDruŚś

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: HA

Nick lidera oskarżonej organizacji: Jeffrey McKean

Przewinienie organizacji: Okaleczenie postaci bez zgody OOC, oraz gwałt ''rozebranie jej''  

[ ''rozebranie'' tu nie wiem czy pochodzi to pod gwałt, według mnie owszem ].

Twój nick InGame: Nadia Sonnenbruch

Organizacja w której obecnie grasz: Los Santos Medical Center
 Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje:

 

 

Uzasadnienie:

 

Wszystko zaczęło się od patrolu, kiedy na chwile stanęliśmy na chodniku gdzie chwilowo William miał krótkie AFK podjechało do nas kochane HA, kazali początkowo wysiadać nam z auta, gdy włączyliśmy GPS i na radiu powiedzieliśmy ''red'' wbili nam BW, następnie przenieśli mnie do auta jak będzie widać na ssach poniżej. Następnie przetransportowali mnie na Górę Chilliad w drodze rozbierając moją postać do naga, nie udzielając mi jakiejkolwiek pomocy, dopiero na miejscu zrobili opatrunek, następnie na czacie OOC zapytali o zgodę na gwałt oraz na okaleczenie - oczywiście jej nie wyraziłam przez co delikatnie się oburzył sam Luis Bonitto. Nie wiedząc co dalej zrobić sam VLD Luis stwierdził, że zaszyją mi miejsce intymne ''przetniesz sobie nitki' Fajnie, a blizny?. Okaleczyli mnie mimo zgodny na to, jeśli chodzi o całą akcje była ona niezbyt fajna, pomyśleć - że za komputerem mógłby siedzieć ktoś młodszy mnie przeraża. Mieliśmy również małą sprzeczkę OOC o regulamin odnośnie MK, ale to sobie wyjaśniliśmy na miejscu, również pozwoliłam sobie napisać do jednego miłego administratora z pytaniem odnośnie okaleczenia, którego się dopuścili - według niego również doszło do tego.

 


 

 

 

Zgwałcenie – zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego:

* poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę. Sprawca zgwałcenia nazywany jest gwałcicielem.

 

Inną czynnością seksualną jest przykładowo:

kontakt cielesny o charakterze seksualnym niebędący obcowaniem płciowym (dotykanie ciała w celach seksualnych) masturbacja każda czynność o charakterze seksualnym (także bez kontaktu cielesnego), która zmierza do uzyskania pobudzenia seksualnego lub zaspokojenia potrzeby seksualnej przez osobę wykonującą tę czynność lub aranżującą jej wykonanie.

 

 

 


 

Dowody na organizacje:

 

https://imgur.com/a/N36sTIb

https://imgur.com/a/ob2NxrR

https://imgur.com/a/c3sPfth

https://imgur.com/a/lAAiVqM

 

[[ SSki oczywiście nie są w kolejności  -_-  -_- ]]

 

 

 

 

 

Edytowane przez SanDruŚś
  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Gdzie w rozebraniu widzisz obcowanie plciowe albo cokolwiek innego? Wyjebali Ci ubrania, bo mogłaś w nich mieć jakieś nadajniki czy inne pierdy.

 

Zgwałcenie – zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę. Sprawca zgwałcenia nazywany jest gwałcicielem.

 

Inną czynnością seksualną jest przykładowo:

-kontakt cielesny o charakterze seksualnym niebędący obcowaniem płciowym (dotykanie ciała w celach seksualnych) 

-masturbacja 

-każda czynność o charakterze seksualnym (także bez kontaktu cielesnego), która zmierza do uzyskania pobudzenia seksualnego lub zaspokojenia potrzeby seksualnej przez osobę wykonującą tę czynność lub aranżującą jej wykonanie.

 

 

//edit Poprawiłem by było czytelnie.

Edytowane przez Po prostu Wyljam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że tak to podsumuje ale.. ja pierdole, wiele rozumiem ale jakieś zaszywanie pochwy to podchodzi już pod okaleczanie i każdy głupi to wie że obcowanie seksualne jest interpretowane przez każdego inaczej, może ta osoba nie życzyła sobie takiego czegoś odgrywać co zresztą jest ukazane na ss, iż zgłaszała zażenowanie tą sytuacją w której stanęła, regulamin regulaminem ale to już z deka przegięcie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Ogólnie akcja przeprowadzona na dobrym poziomie, uniknelismy znacznego dm2 z porzadkowymi. Jestem dumny z chłopaków, grali dobrze i chyba awanse polecąxD Natomiast z Twojej strony doświadczyliśmy jedynie płaczu na /b, no niestety. Co do samego zaszywania pissduni Nick jedynie naklul Ci pissdunie, bo zdażyłaś się osrać na bronzowo. Przyjechał patrol PD, wykorzystaliśmy okazję i daliśmy sobie spokój zostawiając Cię tam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie w rozebraniu widzisz obcowanie plciowe albo cokolwiek innego? Wyjebali Ci ubrania, bo mogłaś w nich mieć jakieś nadajniki czy inne pierdy.

Uwazasz ze ooc mozesz zwiazac kobiete, rozebrac ja i zastraszac - a w sadzie powiesz ze to efekt porwania nie chciales tego.. eh, ha jest smieszne ale no niektorzy jeszcze bardziej jak widać.

 

Ogólnie akcja przeprowadzona na dobrym poziomie, uniknelismy znacznego dm2 z porzadkowymi. Jestem dumny z chłopaków, grali dobrze i chyba awanse polecąxD Natomiast z Twojej strony doświadczyliśmy jedynie płaczu na /b, no niestety. Co do samego zaszywania pissduni Nick jedynie naklul Ci pissdunie, bo zdażyłaś się osrać na bronzowo. Przyjechał patrol PD, wykorzystaliśmy okazję i daliśmy sobie spokój zostawiając Cię tam.

Jak ci przekuje penisa to bedzie ok? I tak za duzy nie jest w sumie co nie wiec to nie okaleczenie skadże

 

//Jupik: Łączę posty.

Edytowane przez Jupik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie akcja przeprowadzona na dobrym poziomie, uniknelismy znacznego dm2 z porzadkowymi. Jestem dumny z chłopaków, grali dobrze i chyba awanse polecąxD Natomiast z Twojej strony doświadczyliśmy jedynie płaczu na /b, no niestety. Co do samego zaszywania pissduni Nick jedynie naklul Ci pissdunie, bo zdażyłaś się osrać na bronzowo. Przyjechał patrol PD, wykorzystaliśmy okazję i daliśmy sobie spokój zostawiając Cię tam.

 

 

h1Ovvw9.png

4B5tQ9w.png

 

 

No nie, nie nakłuł a zaszył. Proszę czytać ze zrozumieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Uwazasz ze ooc mozesz zwiazac kobiete, rozebrac ja i zastraszac - a w sadzie powiesz ze to efekt porwania nie chciales tego.. eh, ha jest smieszne ale no niektorzy jeszcze bardziej jak widać.

?? co

No to porwanie to jest, ok, ale gdzie tu gwalt jakis bo nwm??

Odnośnik do komentarza

?? co

No to porwanie to jest, ok, ale gdzie tu gwalt jakis bo nwm??

Dokładnie w "innej czynności seksualnej", czegoś jeszcze nie rozumiesz? Z resztą nawet jeśli nie podpada Ci to pod gwałt to samo okaleczenie jest tutaj dobitnie pokazane a jest karane identycznie :)

Edytowane przez Po prostu Wyljam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Mogę udzielić HA paru darmowych szkoleń z zakresu gry rp, LKiZ, Regulaminu KO i czytania ze zrozumieniem.

 

Zaszycie kobiecie warg sromowych jest jak najbardziej okaleczeniem mogącym mieć rozległe konsekwencje i trwale uszkodzić jej stan fizyczny lub psychiczny. Chociażby przeprowadzanie takiej operacji przez osobę niedoświadczoną, w zanieczyszczonym środowisku bez późniejszego odpowiedniego zabezpieczenia może doprowadzić do poważnych infekcji i utraty płodności. Jakby jakiś medyk podczas operacji napisał "/me zszywa napleta hitmana" to zaraz byłby krzyk i płacz że tak nie można.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Gwałt – zakazana przez prawo przemoc fizyczna. Słowo to często, choć niekoniecznie, jest także używane na określenie zgwałcenia, czyli przemocy na tle seksualnym.

 

Z wikipedii. Nie ma tam nic o wkladaniu faluska tylko przemocy. A zwiqzanie i rozebranie to gwalt

nie żeby coś, bo tak jak mówiłem - nie było mnie podczas akcji ale już kilkukrotnie spotykałem się z faktem gdy FBI/PD odgrywali, że maja wszyty nadajnik w ubranie, stąd prawdopodobnie to rozebranie - jakoś wcześniej gdy robiliśmy tego typu rzeczy to nikt nie pisał skarg na forum - nie wiem co motywowało ich w zaszyciu pipy, ale jak już mówiłem osoba która "dowodziła" akcją niech to wytłumaczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nikt jej tej pissduni nie zaszyl splakal sie w 3 sekundy po pirewszej akcji a my dalismy sobie spokoj xD W zwiazku z czym nawet nie musi tego odgrywac

No jak nikt nie zaszył skoro masz czarno na białym ssy jak to robi. Czytanie ze zrozumieniem. Sprawdź mój post z ssami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

A to sorunia bo nawet mi sie nie chcialo ogladac tych ss xD Rozbieranie z ubran to yypowe bo przeciez doswiadczenie uczy ze macie te nadajniki nawet po dupskach schowane

Szkoda, że teraz zauważyłeś bo Ci nawet akcje wyciąłem...

 

 

Z4odGO1.png

 

 

 

Samo okaleczenie jest karą bardzo ciężką, waszym przewinieniem nie jest tylko gwałt.

Odnośnik do komentarza

Proszę nie wypowiadać się za wszytskich

no dobra, to dodam od siebie, że punkt LKiZ w którym widnieje "okaleczanie bez zgody ooc" jest dosyć wadliwy, skoro nie moge nikogo okaleczyć to karajcie każdego mecha za dm2, bo przecież postrzał to też trwałe okaleczenie podczas którego twoja postać może posiadać bliznę, czy też inną tego typu skarę - dziękujemy w takim wypadku za wyjaśnienie nam wszystkiego - następnym razem jak FBI, PD, jakiś mech odda do mnie strzał to powiem, że nie zgadzam się i otrzyma banicję - okej?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Nie, nie musisz odgrywać blizny po postrzale a to dlatego, że to byłoby okaleczenie ze strony medyka, który przeprowadza operacje. Być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dodać coś wartościowego do skargi dlatego warto temat zostawić przez jakiś czas otwarty. Dajmy każdemu szansę na wypowiedź! 

 

Gratis dodaje materiały do nauki czytania ze zrozumieniem, polecam.

 

 

pZ7Uh6E.jpg

 

 

 

Dodatkowo grając z takim policjantem - biorąc udział w strzelaninie sam zaczynasz grać, że Cię postrzelono. Na koniec cytuje Akiego.

 

 

Zaszycie kobiecie warg sromowych jest jak najbardziej okaleczeniem mogącym mieć rozległe konsekwencje i trwale uszkodzić jej stan fizyczny lub psychiczny. Chociażby przeprowadzanie takiej operacji przez osobę niedoświadczoną, w zanieczyszczonym środowisku bez późniejszego odpowiedniego zabezpieczenia może doprowadzić do poważnych infekcji i utraty płodności. Jakby jakiś medyk podczas operacji napisał "/me zszywa napleta hitmana" to zaraz byłby krzyk i płacz że tak nie można.

 
Edytowane przez Po prostu Wyljam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie, nie musisz odgrywać blizny po postrzale a to dlatego, że to byłoby okaleczenie ze strony medyka, który przeprowadza operacje. Być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dodać coś wartościowego do skargi dlatego warto temat zostawić przez jakiś czas otwarty. Dajmy każdemu szansę na wypowiedź! 

 

Gratis dodaje materiały do nauki czytania ze zrozumieniem, polecam.

 

 

pZ7Uh6E.jpg

 

 

skoro blizny nie musisz odgrywać to po chuj chcesz odgrywać zszyte cipsko ?

nie rozumiem o czym ty teraz mówisz, bo zaprzeczyłeś sam sobie

pokaż mi medyka który perfekcyjnie naciągnie Ci skórę po postrzale - tak, że nie będzie KOMPLETNIE nic widać

 

@EDIT

psychika mojej postaci cierpi bardziej jak strzela do niej 20 zamaskowanych typa

Edytowane przez lil rappa
Odnośnik do komentarza

skoro blizny nie musisz odgrywać to po chuj chcesz odgrywać zszyte cipsko ?

nie rozumiem o czym ty teraz mówisz, bo zaprzeczyłeś sam sobie

pokaż mi medyka który perfekcyjnie naciągnie Ci skórę po postrzale - tak, że nie będzie KOMPLETNIE nic widać

To Ty decydujesz czy widać czy nie. Nie medyk. Gdyby to medyk nakazał Ci odgrywanie blizny wtedy byłoby to okaleczenie. Poza tym sam mimowolnie się na to zgodziłeś biorąc udział w strzelaninie i grając z medykiem. Nie chcesz blizn? Nie daj się postrzelić lub graj jak poprzednio. Nikt Ci na siłę nie robi blizn na ciele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

To Ty decydujesz czy widać czy nie. Nie medyk. Gdyby to medyk nakazał Ci odgrywanie blizny wtedy byłoby to okaleczenie. Poza tym sam mimowolnie się na to zgodziłeś biorąc udział w strzelaninie i grając z medykiem. Nie chcesz blizn? Nie daj się postrzelić lub graj jak poprzednio. Nikt Ci na siłę nie robi blizn na ciele.

Ona decyduje czy gra zaszycie czy nie, gdybyśmy my nakazywali to odgrywać to byłoby okaleczenie. Poza tym sam mimowolnie zgodziliście się na grę z przestępczymi odpalając serwer rp. Nie chcesz, żeby Cię atakowali? Nie graj, lub daj /q. Nikt Ci na siłę nie karze wchodzić do gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ona decyduje czy gra zaszycie czy nie, gdybyśmy my nakazywali to odgrywać to byłoby okaleczenie. Poza tym sam mimowolnie zgodziliście się na grę z przestępczymi odpalając serwer rp. Nie chcesz, żeby Cię atakowali? Nie graj, lub daj /q. Nikt Ci na siłę nie karze wchodzić do gry.

Przecież nakazaliście jej to odegrać bo mimo sprzeciwu OOC dalej to zrobiliście XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Przecież nakazaliście jej to odegrać bo mimo sprzeciwu OOC dalej to zrobiliście XD

Ej, poczekaj... jak mnie kiedyś złapie kilkunastu typa na osiedlu to powiem im, że nie zgadzam się ooc na pobicie mnie i zawołam admina, a potem jak już mnie najebią to rypnę skargę na forum i poczekam kilka dni na wypowiedź bo nie wiem czy odgrywać to pobicie czy nie - bo w sumie to nie chce mi się grać z medykami na intensywnej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...