Skocz do zawartości

[R][SkargaMG] Klemuś


Waleń

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Klemuś
Nick oskarżającego: Waleń
Powód: Obrażanie użytkowników tego forum, kierując do nich słowa o dwuznacznym charakterze
Wyjaśnienie: Jak widać na poniższych screenach, Klemuś kieruje do użytkowniczki tego forum dwuznaczne wiadomości, i nawet pomimo zwrócenia uwagi, dalej to robi. Aby ta skarga była jeszcze bardziej uzasadniona, sam kilka dni temu napisałem status, nawiązujący do umiejętności obsługiwania lufy przez Klemusia. Dostałem za niego bana XD
Skoro ja dostaję karę za takie teksty, to MG tym bardziej powinien zostać ukarany wylotem ze stanowiska (szczególnie, że zwrócono mu uwagę, a on dalej to robił). Nawet Krates przyznał, że teksty Klemusia nie były w porządku. Jak to jest, że osoba, która nadaje kary za nazwanie go "krawatem", jednocześnie sama ma przyzwolenie na pisanie takich tekstów? Zapewne Klemuś będzie się tłumaczył, że jego wiadomości dotyczyły CSa, pokazując tym samym, że uważa użytkowników za głupich, ale raczej nie ma osoby, która patrząc na te wiadomości, nie zrozumiałaby ich charakteru. Można się jedynie oszukiwać, ale każdy widzi jak jest.
Screeny (obowiązkowe):

3xND4O2.png

wrv0XNp.png

  • Like 13
Odnośnik do komentarza

Tak, klemus nadal mi karę za słowo,,krawat" ale akaexus który już raczej nie przejmuje się tym serwisem powiedział że by się kłócić ALE PATRZAC NA MOJA LISTE KAR NIE MA NIC DO POWIEDZENIA gdyby nie to że byłem karany to pewnie sam by dostal jakaś karę, zbyt wiele na sobie pozwala

 

 

 

 

 

 

Nie warnowac post wnosi dużo do skargi klemus bo zakładam że ty to zrobisz;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko wyjaśniłem już w apelacji, a to że Ty to odczytujesz jako podteksty to już nie moje zmartwienie. Jak to mówią, głodnemu chleb na myśli. Osobę rozpatrującą odsyłam do poniższej apelacji gdzie wszystko napisałem, nie widzę sensu pisania tego tutaj ponownie.

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/75018-kratesban-wale%C5%84/?do=findComment&comment=836652

Odnośnik do komentarza

Wszystko wyjaśniłem już w apelacji, a to że Ty to odczytujesz jako podteksty to już nie moje zmartwienie. Jak to mówią, głodnemu chleb na myśli. Osobę rozpatrującą odsyłam do poniższej apelacji gdzie wszystko napisałem, nie widzę sensu pisania tego tutaj ponownie.

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/75018-kratesban-wale%C5%84/?do=findComment&comment=836652

Przecież również Krates przyznał, że twoje komentarze w statusie były nie na miejscu. Również osoba, do której kierowałeś te słowa, zwróciła ci uwagę. Ale ty oczywiście jesteś niewinny. Co innego, gdy to do ciebie kierowane są podobne słowa - wtedy jest OCZYWISTA DWUZNACZNOŚĆ I OBRAZA JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI.

Weź się człowieku nie kompromituj, przecież dosłownie każdy patrząc na te teksty, widzi, jaki jest ich cel. Kogo ty chcesz oszukać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko wyjaśniłem już w apelacji, a to że Ty to odczytujesz jako podteksty to już nie moje zmartwienie. Jak to mówią, głodnemu chleb na myśli. Osobę rozpatrującą odsyłam do poniższej apelacji gdzie wszystko napisałem, nie widzę sensu pisania tego tutaj ponownie.

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/75018-kratesban-wale%C5%84/?do=findComment&comment=836652

Klemuś, w takim razie coś nie jest w porządku że cały czas ludzie na ciebie skargi piszą, nie jesteś takim aniołkiem jakiego się sam uważasz (w takim razie egoizm level hard)

nawet nie próbuj kurwa tego zamykać albo chować post ponieważ wnosi ona coś do skargi a konkretnie perspektywe na twoją osobę, jak schowasz post leci przelew z mojego konta bankowego do Mrucznika

 

//

to ostatnie zdanie kolorozyowane troche

Edytowane przez Code
Odnośnik do komentarza

Oooo x D Nie sądziłam ze ktoś napisze skargę.

Jako, ze to o mnie chodzi to się wypowiem. Tak, Klemuś notorycznie używa takich podtekstow. Banuje za słowo KRAWAT pisząc, ze to go uraziło. Mnie w takim razie tez ten głupi podtekst uraził. Upomnialam go kilka razy, a ten dalej cieszy michę i super się bawi. Mało tego ten użytkownik zachęca do szkalowania i baitowania mojej osoby pod statusami innych użytkowników tekstami typu - JEDZIESZ Z NIĄ, DOBRZEEE.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Takie tłumaczenia są na poziomie wodorostów i mogłby przejść gdybyśmy mieli 15 lat. Klemuś otrzymuje minusa za nachalne podteksty na tle seksualnym. Moderator ma świecić przykładem i miejmy nadzieje, że drugi raz to się nie powtórzy.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...