Skocz do zawartości

Wprowadzenie freelancerów.


dinol mie swendzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by to wszystko miało wyglądać? To bardzo proste.


 


Wystarczy utworzyć rodzinę, która miała by za zadanie trzymać samych freelancerów. Kolejny krok to znalezienie osoby, która będzie sprawowała funkcję opiekuna freelancerów i nadania jej owego panelu. Oczywiście nie każdy siwy mechanik dostał by funkcję freelancera, wtedy do opiekuna pisało by się wnioski na PW o przyjęciu postaci na wolnego strzelca. Opis postaci, dlaczego Ty - doświadczenie itp. Opiekun rozpatrywał by wnioski i akceptował bądź odrzucał - wtedy powinien być utworzony limit, przykładowo maksymalnie dwudziestu wolnych strzelców. Stworzyć osobny temat gdzie owy gracz, który odgrywa właśnie postać freelancera mógłby ukazać swoją grę In Game. Co daje taki freelancer?


Możliwość bycia przestępcą nie grając przy organizacji, porwania, organizowanie napadów itp. (z głową oczywiście i ze zdrowym rozsądkiem). Oczywiście freelancer miałby zakaz grania przy, któryś z organizacji.  


 


Co sądzicie?


Edytowane przez albertos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Można zrobić coś takiego z HA. wy*****ć te wszystkie rangi i wgl. Każdy by po prostu dostawał inv i grał. Skrypt już wgrany jest, a gra w HA i tak się nie sprawdza.

Wyjebac cale ha bo razem z gun shopem mechami i lowcami to najwieksza zmora tego serwa, co do propozycji jestem na tak sam bym pogral fl :D

Edytowane przez Haku
Odnośnik do komentarza

Na pewno znajdźcie się w KO taka osoba.

Było wkurwe ludzi z KO, a nawet pieprzonych opiekunów gry, którzy liderowali Hitman Agency albo innymi bzdetami; przykładowo taki IKSER czy jakiś Denior i to była kompletna żenada co sobą reprezentowali i jak prowadzili frakcję. 

Odnośnik do komentarza

o MOTYLA NOGA xDDDDD nie wiem czy dziadziuś czy serio ktoś tu jeszcze chce grać rp XD

szkoda ze przegrales tutaj swoje najlepsze akcje w karierze role play, jest sezon zimowy - jak ktoś nie grywa w sampa, a ma ochote cos pograc z ziomkami to po co ma się tłuc na mruczniku i farmic na cornerze?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Było wkurwe ludzi z KO, a nawet pieprzonych opiekunów gry, którzy liderowali Hitman Agency albo innymi bzdetami; przykładowo taki IKSER czy jakiś Denior i to była kompletna żenada co sobą reprezentowali i jak prowadzili frakcję.

 

Juz sie o to nie martw. Jak tak wyjdzie, ze zmienimy ten slot to bedzie tak samo jak opisales w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza

Juz sie o to nie martw. Jak tak wyjdzie, ze zmienimy ten slot to bedzie tak samo jak opisales w pierwszym poscie.

Nie bądź taki pewien, próbowałem z Lionelkiem wprowadzić tu wkurwe rzeczy w Komisji Organizacyjnej, które były popierane bardzo mocno, a i tak żadna nie weszła w życie ;] Gwarantuje Ci od razu, że frakcja Hitman Agency nie zniknie. 

Odnośnik do komentarza

Nie bądź taki pewien, próbowałem z Lionelkiem wprowadzić tu wkurwe rzeczy w Komisji Organizacyjnej, które były popierane bardzo mocno, a i tak żadna nie weszła w życie ;] Gwarantuje Ci od razu, że frakcja Hitman Agency nie zniknie.

 

Trulem dupe zeby takie cos wprowadzic z identyczną wizja jak ty. Niestety Barker wybral Umcyka na lidera z nadzieja ze HA wstanie na nogi. Wyszlo ze wrocily gowniane crewy pseudole mafie siedzace na tarasie. Jak bedzie zgoda to nie widze problemu zrobic temat z lista czlonkow, opisu wszystkiego i temacik w ktorym kazdy kto chce dolaczyc robi swoj krotki opis i tam wrzuci jakies fajne ss jak do apli na sloti zostaje przyjety.

Odnośnik do komentarza

Trulem du*e zeby takie cos wprowadzic z identyczną wizja jak ty. Niestety Barker wybral Umcyka na lidera z nadzieja ze HA wstanie na nogi. Wyszlo ze wrocily gowniane crewy pseudole mafie siedzace na tarasie. Jak bedzie zgoda to nie widze problemu zrobic temat z lista czlonkow, opisu wszystkiego i temacik w ktorym kazdy kto chce dolaczyc robi swoj krotki opis i tam wrzuci jakies fajne ss jak do apli na sloti zostaje przyjety.

Jak zrobicie temat, gdzie osoba ma wrzucić ss'y i krótki opis postaci to od razu Ci mowie, że będzie to totalny niewypał aka Hitman Agency V2. Tylko i wyłącznie wnioski o przyjęcie do opiekuna freelancerów, a temat, który wymieniłem z ss'ami ma być przeznaczony dla osób, którzy są na liście freelancerów i ukazują w nim swoją aktywną grę. 

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak:

Nie wiem czy ktoś się jeszcze z KU czy czegoś tam interesuje ulepszeniami ale skoro ta propozycja nie została jeszcze przyjęta to mam prawo twierdzić iż KU czy inne takie olewają graczy i tym samym całego mrucznika.

Czy wy nie widzicie jaka ta propozycja jest przednia? Problem w tym że grube ryby z administracji posiadają ''dumę'' i ta rzekoma ''duma'' nie pozwala im przyjmować propozycji od ''szarych graczy'' ''No bo jak? Pro elo hrp administrator ma uznać prawdę szaraczka? To się kupy nie trzyma!''

Własnie taka jest filozofia tych u góry.

Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem tym postem. A jak uraziłem to-należy Ci się. <_<

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...