Skocz do zawartości


**blog wyborczy DPFSA**

Tydzień temu

Napisane przez 0Verte w subforum Wydarzenia.**przeglądając strony w internecie na temat polityki, natrafiasz na**

Blog Wyborczy

Democratic Party

of San Andreas Federation

 

 

 Los Santos 20.01.2018r.

 

Udało się, wygraliśmy! Pokonaliśmy Cristiano Black, zdobyliśmy 52% procent waszych głosów. Serdecznie dziękujemy!

 

nJaGA.png

((grafika by Bradus))

 

 

 


 

**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis

 

 Los Santos 19.01.2018r.

 

Z dumą prezentujemy nowy plakat wyborczy naszej partii (( by Kejuch)). Jeszcze dziś rozwiesimy go w całym stanie. Dodatkowo oferujemy 25k jeżeli ktoś dzisiaj samodzielnie zawiesi plakat w wybranym przez siebie zgodnym z prawem miejscu!
 
4p3WzaB.jpg

 

 


 

**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis

 

Los Santos 18.01.2018r.

dbGkJW1.jpg

Najważniejszą informacją było zdecydowanie dołączenie Krystyny White w szeregi Democratic Party - po wygraniu przez Svena wyborów obejmie ona funkcję vice sekretarza. "Razem możemy zmienić ten kraj" - powiedziała. Następnie wzięła miotłę w dłoń i zabrała się do pracy! Na scenie znajdował się również Pascual Grande, który niestety musiał zrezygnować ze startu w wyborach jednak wszystkie swoje głosy przekazał Svenowi.
"Wybrałem to miejsce nieprzypadkowo - Willowfield, pełne śmieci, biedy i przestępczości pokazuje dobitnie zaniedbania obecnej władzy. Wymiatając stąd symbolicznie bród pokazujemy, że gdy zostaniemy wybrani zakasamy się rękawy i podejmiemy się najcięższych zadań aby polepszyć los zwykłych ludzi" - mówił Sven na konferencji. Następnie wręczył każdemu miotłę i ludzie tłumnie rozpoczęli sprzątanie.


rLDkr3N.jpg

Niestety owocną współpracę mieszkańców Los Santos zakłócił atak terrorystów którzy próbowali zastrzelić kandydata na sekretarza FSA! Do pomocy natychmiast rzuciło się USSS które zneutralizowało napastników. Najciężej ranny w strzelaninie został Sven Helvetica, który dzięki pomocy LSMC i szybkiej reakcji Krystyny White szybko powrócił do zdrowia. Niestety najgorsze było dopiero przed nami, ku naszej zgubie na pomoc zostało wezwane LSPD. Jednak ci zamiast walczyć z siejącymi chaos terrorystami próbowali aresztować... uczestników konferencji na podstawie wymyślonych przez siebie praw. "To jest właśnie przykład arogancji władzy i prób aresztowania obywateli na podstawie nieistniejących przepisów" rzekł Sven do policjanta "Właśnie z takimi patologiami jak ta chcę walczyć, gdy zostanę wybrany na sekretarza FSA policjant będzie mógł działać tylko na podstawie i w granicach prawa a jeżeli tak się nie stanie, będzie płacił swoim ofiarom milionowe odszkodowania"


Mimo tego przykrego incydentu akcję można zaliczyć do udanych. Ludzie tłumnie stawili się na sprzątanie i okrzykami radości powitali nowego członka naszej partii - Krystynę White. Był to festiwal radości, pełen pozytywnej energii. Liczę, że przełoży się on na doskonały wynik Democratic Patry 20 stycznia!

 


 

**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis
 

Los Santos 17.01.2018r.
 
 

Spoiler

Zapraszam na wielkie sprzątanie terenów zapomnianych przez miasto!

 

Już jutro o godzinie 18:00 kandydat na sekretarza FSA złapie za miotłę aby pokazać, że jego program wyborczy to nie tylko słowa ale także czyny. "Chcemy bezpiecznego i czystego miasta, czas posprzątać cały ten bałagan który zostawili poprzednicy"

 

Razem z nim w akcji sprzątania będzie uczestniczyć jego dwóch nowych sprzymierzeńców! Kim oni są? Dowiecie się już jutro!


 
 
**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis**

Los Santos 17.I

 
Szczury uciekają z tonącego okrętu i na dodatek próbują go podpalić. Armin Verwest jeden z członków rządu Marka Borewicza po jego rezygnacji pozywa RUF o odszkodowanie. Chce zapewnić sobie emeryturkę na koszt podatnika - 140.000.000$ ustawi go do końca życia a tyle odszkodowania domaga się RUF za niesłuszny areszt i przesłuchania.
Ciekawe gdzie pan Armin był, gdy całe DMV pod dętymi zarzutami zostało zatrzymane na wiele dni a wstrzymywanie licencji zostało zawieszone. Co robił kiedy do budynku sądu wkraczała uzbrojony po zęby cąły pluton policji tylko po to, żeby zadać sędziom kilka pytań?
Rządy prawa polegają na tym, że każdy obywatel ma prawo dochodzić swoich praw przed sądem, tutaj jednak mamy tylko prawo dla wybranych. Umożliwiono panu Arminowi złożenie pozwu jednak zwykli ludzie nie mieli takiej możliwości mimo, że to oni doznali prawdziwych upokorzeń ze strony władzy.
 

Democtratic Party przywróci już dawno zapomnianą sprawiedliwość społeczną do naszego kraju! Rozliczymy poprzednią władze z ich przekrętów i nie dostaną od nas ani centa! 
**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis**
 

$$$ZBIÓRKA FUNDUSZY $$$

 

 

Jesteśmy oddolną inicjatywą nie otrzymujemy subwencji od rządu a całą działalność polityczną finansujemy z własnej kieszeni. Niestety powoli robi się ona pusta, większość pieniędzy wydaliśmy już na pomoc potrzebującym a lista wydatków nadal rośnie. Nie wygramy bez waszego wsparcia. Dlatego apeluję do naszych najzagorzalszych zwolenników o pomoc przy sfinansowaniu naszej kampanii. Każdy cent* się liczy i zostanie przeze mnie osobiście odebrany i doceniony.

Liczę na wasz głos i waszą pomoc!

*cent=100.000$


**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis** 

Szok! Opozycja opublikowała właśnie przerobione zdjęcia Svena Helvetica, sugerując, że w rzeczywistości nazywa się on Shiloh Heilbron - co nie jest prawdą, nigdy nie musiałem ukrywać swojej tożsamości. Jestem Amerykaninem o szwedzkich korzeniach i jestem z tego dumny. Samo zdjęcie nie jest dla mnie w żaden sposób obraźliwe ponieważ, bardzo cenię sobie diasporę Żydowską w stanie San Andreas i będę sekretarzem dla wszystkich ludzi niezależnie od wyznania. Każdy jest tak samo równy niezależnie od płci, orientacji, wyznania czy koloru skóry.


 
**scrollując dalej natrafiasz na archiwalny wpis**
 
Wybory zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jak wiadomo w polityce kto pierwszy ten lepszy dlatego już teraz prezentujemy wam nasz pierwszy amatorski plakat!
 
 

 

Materiał Democratic Party Federacji San Andreas

 

 

RPAPEqe.png

20 stycznia głosuj na

Svena Helvetica

 

 

***


  • 1128 Wyświetleń • 63 Odpowiedzi (Ostatnia odpowiedź Wczoraj od Herato)


Copyright © 2015 Mrucznik Role Play