Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

barman

**The Contract Killer**

29 wrz 2019 - 16:35

Napisane przez barman w subforum Wydarzenia.hPW3PUy.gif

 


 

**W półswiatku przestępczym w metropolii Los Santos coraz częściej można usłyszeć o meżczyźnie-kryminaliście, który za odpowiednia kwotę pieniężna dokona morderstwa danej osoby. Szperajac dalej możesz sie dowiedzieć iż przestępca pracuje dla jednych z większych grup przestępczych na terenie stanu San Andreas. Kontakt z nim jest wykonywany przez pośrednika..** 

 


 

 

2vWmcHG.gif

 

 


 

 

OOC:

 

Hej, tu barman, zważywszy na to, że bardzo nudzi mi się tu gra, postanowiłem rozpocząć ów projekt "płatnego zabójcy", wiem, że ciężko tutaj o jakieś CK, bo ludzie są jacy są, nevermind. Lecz do tego trzeba mieć bardzo mocny powód, aby FCK zostało akceptowane, dlatego osoba, która do mnie napisze, bądź spotka się ze mną IG, musi mieć dobry powód do morderstwa oponenta. Gwarantuje dobrze przeprowadzoną kasacje oraz pełen profesjonalizm ; - )

 

 

 

 

 

Berlin

With page HA


  • 308 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Marzia

Chcesz pokoju, gotuj się do wojny

14 sie 2019 - 21:38

Napisane przez Marzia w subforum Wydarzenia.Geneza wojny domowej


2H5jORV.png
 
W dniu 14 sierpnia 2019 roku w centrum Los Santos rozegrały się decydujące bitwy między obozem Michaela Westa, a Svena Helvetica. Wojna rozpoczęła się krótko po objęciu władzy przez Michaela Westa. Od kilku dni byliśmy świadkami zaciekłej wymiany słów między politykami. Były gubernator Helvetica oskarżał Westa o zamach stanu - złożył mu propozycję poddania się do dymisji pod rygorem wszczęcia konfliktu zbrojnego. Aktualny gubernator odmówił w wyniku czego doszło do batalii.

 

Biwa o Los Santos


sWwP3zc.png
 
Bitwa rozegrana została zgodnie z planem operacyjnym, który na podstawie ogólnej koncepcji dyrektora Federalnego Biura Śledczego opracowali szefowie jednostek szybkiego reagowania. Głównym celem operacji była defensywa kluczowych jednostek oraz szybka kontrofensywa. Plan składał się z czterech skoordynowanych faz: szybkiego ataku na bojówki Svena - formujące się na pustyni, obrony biurowca Federalnego Biura Śledczego, ataku na centrum dowodzenia wojska Helveticy oraz obrony Komisariatu w Los Santos. W każdym starciu jednostki byłego gubernatora odnosiły druzgocące klęski.

 

Na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc


HnCRZZq.png
 
W wyniku zaciekłej walki straty w ludności wniosły horrendalne liczby, jednak największe straty odniosła strona byłego gubernatora Svena. W starciach życie straciło setki obywateli, a tysiące zostało rannych. Bitwa o Los Santos uznana została za przełomową bitwę w historii naszego stanu. Pierwszy raz w dziejach gubernatorem nie został rodowity mieszkaniec San Andreas. W wyniku ultimatum, które narzucił prezydent USA obie strony musiały ustąpić, a ich miejsce zastąpi Kacper Monari.


  • 312 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


0110 1001

Regulamin działu.

19 maj 2017 - 16:54

Napisane przez 0110 1001 w subforum Wydarzenia.cDkaag5.png

 

1. Opisywane wydarzenia muszą być prawdziwe i mieć odpowiednik w świecie IC.

2. Każdy temat/post musi myć równoznaczny z /do czyli **tekst** w kolorze purpury.

3. Dozwolone są wstawki OOC zachowane w dwóch nawiasach. (( tekst )) 

4. Wulgaryzmy mogą być zachowane jedynie drogą IC.

5. Tytuł tematu musi być opisem wydarzenia w gwiazdkach tj. np. /do **Wypadek na autostradzie LS-LV**.

6. Wydarzenia nie są ogłoszeniami.

7. Wstawiane tematy zostają zarchiwizowane dokładnie po dwóch tygodniach od momentu wstawienia.

 
 

Aktualizacja 20.05.2017r. - Largoś

Rozalka

Donnely


  • 859 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Strona 1 z 1

Copyright © 2009-2019 Mrucznik Role Play