Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

Harpaganik

Morderstwa, porwania, inne przestępstwa.

08 sie 2015 - 00:59

Napisane przez Harpaganik w subforum Pogłoski.Informacja dotycząca nielegalnych akcji organizacji przestępczych, na przykład porwań, napadów, morderstw.


Uwaga. Dział ten jest przeznaczony do wstawiania pogłosek ze stanu San Andreas o interesujących wydarzeniach, które mogą szybko się roznieść, które krążą między ludźmi. Dopuszcza się oczywiście pogłoski na temat czyjejś śmierci, porwania albo o napadzie na dowolny lokal. Pamiętajcie jednak, że jeśli chodzi o przestępstwa, warto wstawiać tutaj tylko takie wydarzenia, które mają się roznieść między ludźmi, ale nie koniecznie zależy Wam na interakcji ze służbami porządkowymi. Jeśli zaś macie ochotę ukrywać się, współgrać z organizacjami porządkowymi lepiej wydarzenie opisać w dziale wydarzenia, które można znaleźć w dziale organizacji przestępczych.


Bezpośredni link do działu wydarzenia org. przestępczych:


https://mrucznik-rp.pl/forum/1234-wydarzenia/


  • 963 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Harpaganik

Regulamin działu.

08 sie 2015 - 00:58

Napisane przez Harpaganik w subforum Pogłoski.VMgZfW3.png


Pogłoski z San Andreas - dział stworzony z myślą o organizacjach porządkowych, przestępczych, biznesach, a także cywilach - generalnie z myślą o wszystkich. Ma on na celu, zapisywanie przez graczy wszelakich wydarzeń o których się mówi i plotkuje. Zamieszczać tu można zarówno wydarzenia z półświatka przestępczego jak i ze światła dziennego. Dział ten ma na celu pomóc graczom utrzymać dany wątek nieco dłużej niż poprzez ogłoszenie na serwerze, w celu zaproszenia innych użytkowników do wspólnej rozgrywki. Przykładowy wątek, to nadchodzący koncert znanej osoby, śmierć gubernatora lub trwająca rekrutacja do danego towarzystwa, w danej dzielnicy. W razie drobnych problemów, temat będzie poprawiany, a nie usuwany. Zapraszamy.


1) Tematy zakładane w tym dziale mają na celu opisanie pogłosek krążących po stanie.

2) Nazwa tematu powinna brzmieć '[Pogłoski] [tytuł określający pogłoski].'.

3) W każdym założonym temacie powinna znajdować się co najmniej jedna akcja Role Play opisująca stan pogłosek.

4) Dopuszcza się wstawianie obrobionych screenów z akcji rozpowszechniających pogłoski lub filmu mającego charakter In Character.

5) Zakazuje się umieszczania treści OOC w tematach, z wyjątkiem krótkich komentarzy dodanych do opisu reakcji In Character.

6) Temat lub post może zostać poprawiony albo usunięty w przypadku wulgaryzmów, niepoprawnego zamieszczenia treści In Character lub w przypadku katastrofalnej obróbki postu (rozmiar czcionki 100 i tak dalej).

7) Temat, który jest nieaktywny przez co najmniej 14 dni - zostaje przeniesiony do archiwum. To znaczy, że jeśli mija 14 dni od ostatniego, napisanego postu - temat zostanie przeniesiony do archiwum.


  • 562 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Strona 1 z 1

Copyright © 2009-2018 Mrucznik Role Play