Skocz do zawartości

Strona 1 z 1

DMJ

Solarin Industries przejmuje lokalny rynek

25 sie 2019 - 09:49

Napisane przez DMJ w subforum Wydarzenia.uNVFljn.png

 
Coś się zaczyna, coś się kończy.
 
rSubc2y.jpg
 
W ostatnich tygodniach niedziałająca już oficjalnie firma Finalbuild odnotowywała same straty które sugerowały zatrzymanie działania całego przedsiębiorstwa na terenie całego miasta Los Santos. Wszystkie dane statystyczne ukazywane przez zarząd spółki oraz zainteresowanych tym incydentem obserwatorów pokazywały tylko i wyłącznie spadki zainteresowania firmą na terenie całego obszaru Los Santos. Jednym z powodów tego całego zajścia jest powrót najbardziej stabilnego oraz wytrzymałego w pobliskim rejonie przedsiębiorstwa prowadzonego ówcześnie przez byłego gubernatora stanu San Andreas i jednocześnie człowieka który odniósł wielki sukces nie tylko w świecie polityki, ale również i biznesu mowa tutaj o Michael West. Stabilność to jedna z najważniejszych rzeczy jaka jest wymagana dla dobra własnego biznesu, to dzięki niej czujemy się bezpiecznie na rynku oraz odnosimy kolejne sukcesy w swojej branży - te słowa padły od Prezesa Solarin Industries.
 
fkENIiP.jpg
 
Oczekiwania nie były specjalnie długie, a Solarin Industries zaczęło wykańczać na rynku pracy upadłą spółkę Finalbuild, jednocześnie przejmując z korzystną ofertą pracy i zarobku pozostałych pracowników upadłego już przedsiębiorstwa. Takiej zmiany nie spodziewał się nikt owe słowa padły z ramienia Prezesa firmy oraz wykazały nam to również proporcjonalnie zaprognozowane wyniki. Zaniedbanie Finalbuild w obszarze miasta Los Santos to był tragiczny błąd dla całego zarządu tego przedsiębiorstwa, udziały tej firmy na terenie pobliskiego rejonu zostały wykupione przez powracającą z dużą siłą działalnością Solarin Industries czyli spółki której na bieżąco można obserwować postęp rozwoju oraz wartości na giełdach.
 
BoDpmEg.png

  • 363 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Leia

Chcesz pokoju, gotuj się do wojny

14 sie 2019 - 21:38

Napisane przez Leia w subforum Wydarzenia.Geneza wojny domowej


2H5jORV.png
 
W dniu 14 sierpnia 2019 roku w centrum Los Santos rozegrały się decydujące bitwy między obozem Michaela Westa, a Svena Helvetica. Wojna rozpoczęła się krótko po objęciu władzy przez Michaela Westa. Od kilku dni byliśmy świadkami zaciekłej wymiany słów między politykami. Były gubernator Helvetica oskarżał Westa o zamach stanu - złożył mu propozycję poddania się do dymisji pod rygorem wszczęcia konfliktu zbrojnego. Aktualny gubernator odmówił w wyniku czego doszło do batalii.

 

Biwa o Los Santos


sWwP3zc.png
 
Bitwa rozegrana została zgodnie z planem operacyjnym, który na podstawie ogólnej koncepcji dyrektora Federalnego Biura Śledczego opracowali szefowie jednostek szybkiego reagowania. Głównym celem operacji była defensywa kluczowych jednostek oraz szybka kontrofensywa. Plan składał się z czterech skoordynowanych faz: szybkiego ataku na bojówki Svena - formujące się na pustyni, obrony biurowca Federalnego Biura Śledczego, ataku na centrum dowodzenia wojska Helveticy oraz obrony Komisariatu w Los Santos. W każdym starciu jednostki byłego gubernatora odnosiły druzgocące klęski.

 

Na zgliszczach najpiękniejszy wyrasta owoc


HnCRZZq.png
 
W wyniku zaciekłej walki straty w ludności wniosły horrendalne liczby, jednak największe straty odniosła strona byłego gubernatora Svena. W starciach życie straciło setki obywateli, a tysiące zostało rannych. Bitwa o Los Santos uznana została za przełomową bitwę w historii naszego stanu. Pierwszy raz w dziejach gubernatorem nie został rodowity mieszkaniec San Andreas. W wyniku ultimatum, które narzucił prezydent USA obie strony musiały ustąpić, a ich miejsce zastąpi Kacper Monari.


  • 344 Wyświetleń • 0 Odpowiedzi


Leia

Katastrofa Boeinga 737

28 lip 2019 - 18:34

Napisane przez Leia w subforum Wydarzenia.Samolot pasażerski rozbił się na obwodnicy nieopodal lotniska


inMfIBr.png

28 lipca 2019 roku o godzinie 16.33 na odcinku obwodnicy miasta Los Santos rozbił się samolot Boeing 737, lecący z Los Santos do San Fierro. Na pokładzie był komplet pasażerów. Maszyna wystartowała z lotniska w Los Santos o godzinie 15.46. Wkrótce po stracie wieża kontrolna otrzymała sygnał od załogi o kłopotach technicznych. W tej sytuacji podjęto decyzję o zawróceniu samolotu. Katastrofa miała miejsce w czasie podchodzenia do lądowania na lotnisku w Los Santos. Na pokładzie znajdowało się 172 pasażerów i 11 członków załogi. Na ten moment przeżyły 3 osoby, służby poszukują kolejnych ocalałych.

SAN NEWS
- Jesteśmy na miejscu katastrofy... Połamane drzewa, szczątki ludzi, wokół ekipy ratownicze. Widok jest wstrząsający - mówił reporter San News kilka minut po katastrofie samolotu Boeing 737. 

 


Relacje świadków


gY3lhnq.png

**W czasie katastrofy samolotu przez autostradę przejeżdżało kilka samochodów w tym rodzina z dziećmi.**

  • Przed nami doszczętnie zniszczony odcinek autostrady. Gdybyśmy wyjechali z domu kilka minut prędzej bylibyśmy w centrum katastrofy. Dziękujemy Bogu za to, że nas oszczędził!
  • Po katastrofie znalazłem karteczkę "Witajcie w San Fierro". Dla ludzi, którzy odlatywali tym rejsem, ta kartka nie ma już żadnego znaczenia. Pokazuje to jak kruche może być nasze życie, składamy kondolencje rodzinom pasażerów tego lotu.
  • Ja byłem akurat na plaży, stałem jakieś 100 metrów od miejsca eksplozji - mówił jeden ze świadków tragicznego zdarzenia - Jak ten samolot zaczął łamać drzewa to usłyszałem wielki huk, nastąpiła eksplozja, najpierw był dym, a potem ogień.Na ratunek


VHpZebV.png

Na miejscu katastrofy bardzo szybko zjawiły się ekipy ratownicze. Przyjechały jednostki straży pożarnej, policja, karetki pogotowia oraz agenci rządowi. Służby zabezpieczyły teren i zamknęły odcinek drogi. Straż pożarna oraz agenci federalni szukają czarnej skrzynki. Zjawili się też mieszkańcy miasta, którzy byli świadkami nieszczęśliwego wypadku.

 

Jak najdalej od budynków


wOrcB79.png

Samolot opadał coraz niżej. Olbrzymia maszyna której skrzydła kołysały się na wietrze, a z silników unosił się snop dymu z ogniem, w pewnym momencie runęła na drogę. Pilot robił wszystko, by nie spaść na pobliskie budynki.


  • 902 Wyświetleń • 11 Odpowiedzi (Ostatnia odpowiedź 31 lip 2019 - 22:14 od NeaK)


Leia

Gigant budowlany przejmuje Los Santos

03 lip 2019 - 20:35

Napisane przez Leia w subforum Wydarzenia.Nowa firma budowlana przejmuje lokalne rynki

W ostatnich dniach odnotowaliśmy znaczący skok akcji zagranicznej firmy budowlanej o nazwie Finalbuild. Jest to największy w historii prywatny debiut na amerykańskiej giełdzie. Po latach posuchy na rynku wyłonił się lider w branży budowlanej. Firma nie tylko oferuje bezkonkurencyjne ceny w porównaniu do lokalnych usługodawców, ale co najważniejsze wywiązuje się na czas z powierzonych zadań.

 

WculyYR.png

 

KwgjdmJ.png

 

Szybciej, niż się spodziewaliśmy

Długo nie było trzeba czekać, aż pojawi się pierwszy żuraw firmy budowlanej Finalbuild w naszym przepięknym Los Santos, a to nie koniec. Na głównej ulicy w naszym mieście co chwile możemy natrafić na betoniarkę lub wywrotkę. Związane jest to z długo wyczekiwanym remontem Sądu Najwyższego w Los Santos.


tElPPuM.png

Ulica zamknięta, proszę kierować się objazdem

Niestety w związku z remontem budynku ulica przy parkingu została zamknięta. Miejmy nadzieję, że ekipa remontowa uwinie się z tym jak najszybciej, ponieważ nie tylko przejazd jest utrudniony, a funkcjonowanie całego sądu. Na szczęście Urząd Miasta udzielił im sali w ratuszu, więc rozprawy będą mogły odbywać się według ustalonego grafiku.

 
uiwBaMo.png
 

Informacje OOC:

W ramach tego, że na serwerze pojawi się nowy interior sądu postanowiliśmy wykorzystać tę sytuację do rozegrania krótkiego epizodu budowy. Na serwerze pojawiły się obiekty imitujące przebudowę owej instytucji. Od dzisiaj codziennie będą pojawiać się na ten temat nowe informacje. Będzie to idealna okazja dla służb porządkowych, organizacji przestępczych, czy zwykłych graczy na odegranie czegoś ciekawego. W ramach tego krótkiego epizodu będą rozdawane nagrody zarówno dla graczy, jak i organizacji. Będziemy przy pomocy organizacji i postaci wprowadzać nowe wątki, ale również jesteśmy otwarci na inicjatywy od was. Jeśli posiadasz ekipę, która będzie chciała ukraść materiały z budowy lub może chcesz dołączyć do ekipy budowlanej i uczestniczyć w przebudowie sądu - masz do tego okazję! Serdecznie zapraszamy do wspólnej gry.

 

https://youtu.be/HvDD1oDXokI

 

@Credits

Tekst i oprawa graficzna - Sabrina

Film - Richi

Obiekty i pomysł - skLolsy i skTom

Przy współpracy z uKVroTC.pngKomisją Organizacyjną


  • 791 Wyświetleń • 3 Odpowiedzi (Ostatnia odpowiedź 04 lip 2019 - 01:59 od Songo)


Strona 1 z 1

Copyright © 2009-2020 Mrucznik Role Play