Skocz do zawartości

[Skarga] Kali Vito.


Dawid Znakomity

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Kali Vito.

Nick oskarżającego: Paco Munez.

Powód: Oszustwo OOC, Unikanie akcji RP, BU.

Kara (proponowana): Warn.

Wyjaśnienie: Późnym wieczorem, postanowiłem, że wejdę na służbę i skontroluje wszystkie ochraniane przez nas obiekty (GSA). Dotarłem do Urzędu Miasta Dillmore (Kod: 0-3), zauważyłem tam oskarżonego, który zaczął jakoś się dziwnie zachowywać. Gdy wysiadłem i wszedłem do lokalu, by zobaczyć czy nic w środku się nie dzieje, Kali wykorzystał ten moment i postanowił zabrać mi pojazd przepychając go - co podchodzi pod prowokacje funkcjonariusza USSS. Gdy wyszedłem i zobaczyłem jego czyny, zapytałem się "Co on robi" - on zaczął rzucać kąśliwymi tekstami w moją osobę i rozpoczął atak. Wyjąłem tazer i udało mi się go obezwładnić - odegrałem na nim akcje, że pakuje go na tylne siedzenia. by go zakuć i oddać odpowiednim służbom - wiadomo, akcja nieudana z jego strony (terminatorstwo) - zaczął uciekać pieszo jakimś cudem.. Gdy wezwałem pomoc na /r, i wspólnie go złapaliśmy za pomocą celnego strzału z tazera - postanowiliśmy dalej na nim odgrywać, lecz wszystko jakimś cudem nieudane. Powtórzyło się to z pięć razy, a w tym BU - po trafieniu go z tazera, wchodził on do różnych budynków (/wejdz), wsiadał do samochodów, etc. Na tym się wszystko skończyło, uznałem, że dalsza gra nie będzie miała sensu.

Po wszystkim oferowałem Oskarżonemu wspólne dogadanie się co do akcji i odegranie jej ponownie - Wtedy mnie oszukał, że "admin powiedział mu, że nie musi".

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/lCeM0 http://imgur.com/a/faiym

 

(Admin był wzywany na bieżąco w grze, aczkolwiek niczym to nie poskutkowało)

Edytowane przez Cann
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...