Skocz do zawartości

[Skarga] Vladimir_Vasilliev


Swider

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Vladimir_Vasilliev

Nick oskarżającego: Stanley Laurie

Powód: MG i DM

Kara (proponowana): Warn

Wyjaśnienie: Sledzilismy ich doslownie chwile z kadetem i nagle z du*y zaczal nas dmic. To juz nie pierwszy raz kiedy dmi.

Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/KV4SpSw.png

Dynamika ziomek, razem z moim kierowcą wiedzieliśmy że coś jest nie tak więc ostrzał był konieczny. 

 

Ty wypierdalaj czlowieku bo ja już tobie napisałem, spierdoliłeś przed dwoma SWATAMI to ostrzelaliśmy Cię proste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Dynamika ziomek, razem z moim kierowcą wiedzieliśmy że coś jest nie tak więc ostrzał był konieczny. 

 

Ty wy********j czlowieku bo ja już tobie napisałem, sp***********ś przed dwoma SWATAMI to ostrzelaliśmy Cię proste.

Zawsze jak ktos za wami jedzie to dmicie od razu i to bez porozumiewania sie IC?

Edytowane przez Swider
Odnośnik do komentarza

Zawsze jak ktos za wami jedzie to dmicie od razu i to bez porozumiewania sie IC?

Zawsze gdy uciekamy przed FBI/LSPD to strzelamy tak samo jak wy do nas np :)  Ale to bylo przecież jasne że FBI jedzie w sultanie bo kto by inny jak nie FBI. Po prostu WY Tylko tak potraficie jechać za kimś dłuższa chwilę a później dać /wanted zobaczyć jakie wl dane osoby mają i /megafon a nastepnie GPS:> 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...