Skocz do zawartości


Forum
IP.Board
Forum Mrucznik-RP zrzesza grupę fanów rozgrywki typu roleplay. Możesz tutaj zapoznać się z zasadami panującymi na serwerze, prowadzić rozgrywkę IC w przeznaczonych do tego działach, a nawet brać udział w dyskusjach na każdy temat. Rejestracja jest dziecinnie prosta i trwa zaledwie kilka minut.
SA-MP
San Andreas Multiplayer
Mrucznik jest polskim serwerem SA:MP (IP: samp.mrucznik-rp.pl). Serwer jest prowadzony na zasadach roleplay. Jako jedyni wyróżniamy się luźnym podejściem do zasad roleplay, które są u nas proste, mniej skomplikowane i wymagają mniejszego nakładu pracy do gry. Wszystko dla Was, aby czerpać jak największą przyjemność z gry.
Teamspeak
Teamspeak 3
Nasz serwer do komunikacji głosowej opiera się o Teamspeak 3 - darmową aplikację do rozmów. Poznasz tu wiele ciekawych ludzi, dzięki którym na pewno zostaniesz z nami na dłużej. Dużo ciekawej zabawy dostarczą Ci interesujące konkursy organizowane przez ekipę serwera.

Serwerowy świat

Los Santos jest miastem opanowanym przez przestępców, nawet cywile chodzą po mieście uzbrojeni. Każdy walczy o swoje miejsce siłą a tych, którzy stoją na drodze do ich celu traktują serią z kałacha. Więc pamiętaj, Los Santos to nie el dorado pokoju gdzie ludzie żyją w zgodzie z Policją i wszyscy poświęcają się radosnej i owocnej współpracy. To miasto, w którym co drugi obywatel jest kryminalistą a na każdym zakręcie może czekać cię śmierć. Więc nie czekaj, weź sprawy w swoje ręcę i dołącz do ludzi siejących zamęt w Los Santos lub grup, które mają na celu uspokojenie motłochu i sprawienie by sprawiedliwość zatriumfowała, bądź zostań (nie)uczciwym pracownikiem i stań się najbogatszym człowiekiem w LS. Jak życie twojej postaci potoczy się dalej, zależy tylko i wyłącznie od ciebie! Powodzenia!

Zarejestruj się!
Stwórz postać!
Zdobądź pracę!
Rozwijaj się!

Rząd

Organ sprawujący władzę w Los Santos. Do jego zadań należy koordynowanie działalności ku lepszej organizacji państwa. Cykliczne wybory napędzają rozgrywkę, w której poszczególne partie zacięcie rywalizują o dostęp do władzy. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założył własną i zaskoczył obywateli innowacyjnymi pomysłami.

Służby porządkowe

Na czele bezpieczeństwa i ochrony obywateli stoją liczne organizacje porządkowe. Grupa najdzielniejszych funkcjonariuszy jest gotowa poświęcić życie dla ratowania każdego życia. Strzelaniny, odbijanie zakładników, zapobieganie atakom terrorystycznym i zatrzymywanie groźnych przestępców to dla nich chleb powszedni.

Przestępcze

Organizacje przestępcze na Mruczniku są podzielone na trzy typy: organizacja zorganizowana, organizacja zmotoryzowana i gangi uliczne. Rozboje, kradzieże, porwania, zabójstwa na zlecenie, nielegalny handel - to tylko przedsmak tego co mamy do zaoferowania. Południowa część Los Santos wzbudza grozę wśród największych twardzieli.

Biznesy

Wszystko to, co umożliwi roztrwoni ciężko zarobione pieniąze. Regularne imprezy pozwolą odreagować Ci od stresującej pracy, a być może przy okazji poznasz miłość swojego życia? Regularne imprezy i głośna muzyka - tylko to w najlepszych klubach Los Santos. Nie masz czasu, aby ugotować obiad? Restauracje, knajpki i fastfoody - wszystko na wyciągnięcie dłoni. Zepsuł Ci się samochód? Doświadczeni mechanicy zaopiekują się Twoim pojazdem, a Korporacja Transportowa zapewni transport pod sam dom.

Prace dorywcze

Prawdopodobnie to będzie pierwsza praca, z jaką styczność będzie miała Twoja postać. Na serwerze jest dostępnych ponad 10 prac dorywczych, które dostępne są od zaraz. Nic, ani nikt, nie stoi na przeszkodzie, abyś podjął się interesującego zajęcia i rozpoczął swoją drogę do pierwszego miliona.

Logowanie

Wprowadź nazwę użytkownika i hasło


Opcje logowania

  • Niepolecane dla współdzielonych komputerów


  • Nie dodawaj mnie do listy aktywnych użytkowników

  • Polityka prywatności
lub Anuluj