Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Bartek_Bici, Lena_Hawkins

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Seryoga

Seryoga

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Dimitri_Dovlatov

Napisano 08 styczeń 2016 - 23:09

Nick oskarżonego: Lena_Hawkins, Bartek_Bici
Nick oskarżającego: Dimitri_Dovlatov
Powód: odwalanie, nagminne dd/cz, dm2

Kara (proponowana): Ban
Wyjaśnienie: Jechałem z patrolu z mechów gdy nagle przyczepili się do mnie ludzie którzy nie lubią policjantów, moje koła w radiolce zostały przebite (wszystkie) następnie przez dobre 3minuty byłem spychany przez Lene oraz Bartka (nagminne dd/cz)

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/5yL5w

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 09 styczeń 2016 - 11:44

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 TurkeyKebab

TurkeyKebab

Zbanowany

• Zbanowany
  • 139 postów
  • Nick SA-MP:Lena_Hawkins

Napisano 09 styczeń 2016 - 12:34

AHA, ale przepraszam? - gdzie tam moje DD/CZ... Gdzie moje odwalanie? Gdzie moje DM2?

A i ten, obraziłeś mnie tym PW w pierwszym SS'ie - czekam na przeprosiny. A co do Bartka nie ma konta na forum, kazał mi się wypowiedzieć za niego, a więc cytuję:

"Proszę wstawić SS'y w których przebijamy Ci opony, po drugie moja postać nie lubi policji (ponieważ jest obiektem waszych derbów za które otrzymuje kary, a nie wy! Chciał wam pokazać, jakie to jest wkurzające". Proszę wstawić SS'a dotyczący odwalania, którego nie było - ewentualny DD/CZ. Na początku dostałeś raz porządnie w auto, FAKT! Lecz gdybyś nie zrobił DB, pewnie byśmy Cię zostawili" - podpisuje się pod tym, bo tak było.

#4 Seryoga

Seryoga

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Dimitri_Dovlatov

Napisano 10 styczeń 2016 - 10:45

Co za bzdura, ktoś z wyżej nie przejrzał w ogóle ssów, dd/cz było robione z mechaników aż do stacji idlee, przed mechanikami przebiliście mi opony ciężko było zrobić z tego ssa bo to trwa 2sekundy więć nie  zdążyłem zaregować i już myslalem że przestaniecie jednak się nie podawaliście, a wjeżdzająć przez 3 MINUTY w ciagle ten sam pojazd LSPD to jest własnie odwalanie!! gdy napisałem żebyście przestali to odpowiedź była "xd" co wskazuje na to że niezle się bawiliście. co do ssów - może i masz racje mogłem włączyć frapsa wtedy by było wszystko ewidentnie widać, ale nie zmienia to faktu że na czacie ciągle jest skrypt ze zderzeniem mną z Tobą co wskazuje na nagminne dd/cz a własciwie odwalanie 

Użytkownik Seryoga edytował ten post 10 styczeń 2016 - 10:47

#5 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:16

Bartek_Bici - AJ 20 za DD/CZ

Lena_Hawkins - na screenach nie widać żadnego przewinienia z jej strony

#6 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:17

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych