Skocz do zawartości

[Skarga] Bartek_Bici, Lena_Hawkins


Seryoga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Lena_Hawkins, Bartek_Bici
Nick oskarżającego: Dimitri_Dovlatov
Powód: odwalanie, nagminne dd/cz, dm2

Kara (proponowana): Ban
Wyjaśnienie: Jechałem z patrolu z mechów gdy nagle przyczepili się do mnie ludzie którzy nie lubią policjantów, moje koła w radiolce zostały przebite (wszystkie) następnie przez dobre 3minuty byłem spychany przez Lene oraz Bartka (nagminne dd/cz)

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/5yL5w

Odnośnik do komentarza

AHA, ale przepraszam? - gdzie tam moje DD/CZ... Gdzie moje odwalanie? Gdzie moje DM2?

 


A i ten, obraziłeś mnie tym PW w pierwszym SS'ie - czekam na przeprosiny. A co do Bartka nie ma konta na forum, kazał mi się wypowiedzieć za niego, a więc cytuję:

 

"Proszę wstawić SS'y w których przebijamy Ci opony, po drugie moja postać nie lubi policji (ponieważ jest obiektem waszych derbów za które otrzymuje kary, a nie wy! Chciał wam pokazać, jakie to jest wkurzające". Proszę wstawić SS'a dotyczący odwalania, którego nie było - ewentualny DD/CZ. Na początku dostałeś raz porządnie w auto, FAKT! Lecz gdybyś nie zrobił DB, pewnie byśmy Cię zostawili" - podpisuje się pod tym, bo tak było.

Odnośnik do komentarza

Co za bzdura, ktoś z wyżej nie przejrzał w ogóle ssów, dd/cz było robione z mechaników aż do stacji idlee, przed mechanikami przebiliście mi opony ciężko było zrobić z tego ssa bo to trwa 2sekundy więć nie  zdążyłem zaregować i już myslalem że przestaniecie jednak się nie podawaliście, a wjeżdzająć przez 3 MINUTY w ciagle ten sam pojazd LSPD to jest własnie odwalanie!! gdy napisałem żebyście przestali to odpowiedź była "xd" co wskazuje na to że niezle się bawiliście. co do ssów - może i masz racje mogłem włączyć frapsa wtedy by było wszystko ewidentnie widać, ale nie zmienia to faktu że na czacie ciągle jest skrypt ze zderzeniem mną z Tobą co wskazuje na nagminne dd/cz a własciwie odwalanie 

Edytowane przez Seryoga
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...