Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Dimitri_Doviatov, Diego_Morenzo

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toriałkę

Toriałkę

Trillmane

• Sponsor
  • 65 postów
  • Nick SA-MP:Katie_Whinone

Napisano 10 styczeń 2016 - 11:25

Nick oskarżonego: Dimitri_Doviatov, Diego_Morenzo
Nick oskarżającego: Katie_Whinone
Powód: DM, DB, MG, CK2
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Kierowca zajechał mi drogę, pasażer zaczął nakurwiać z M4 w moją stronę jakby miał epilepsje nie trafiając połowy strzałów, może był najebany, nie wiem. Wtem chciałem uciekać ale wiedziałem że mam nikłe szanse wobec psychopaty napieprzającego serie z okna amunicją kalibru 5.56 więc jak widać pod koniec drogi został mi zniszczony samochód, wtem pan z cheetah'a specjalnie wjechał we mnie żebym nie mógł nigdzie uciec a drugi dokończył wykurwiając we mnie serie z M4 (Nie zdążyłem się obronić bo "animka" się wbiła... Dziwne że innym się nie wbija). Oczywiście że łowca ma limity namierzania to pan policjant musiał namierzać, czyli MG, bo zapewne IC nie dostał informacji że ma mnie namierzać tylko na TS ;) Nie pozdrawiam.

Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/igb9i

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 10 styczeń 2016 - 14:44

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Seryoga

Seryoga

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Dimitri_Dovlatov

Napisano 10 styczeń 2016 - 15:12

Jechałem z tym kolesiem na komi (ic był skuty nie chciałem mu dać /kajdanki bo by go wyjebalo), przy okazji widziałem ze kate sobie driftuje to pomyslalem ze zatrzymam do kontroli gdy wlaczylem syreny typek obok zaczal naparzac z m4 tak jak widac zreszta na ssach, zrobilem wielki blad nie skuwajac tego gracza a ile ile juz mozna tych skarg z powodu wyjebania podczas /kajdanki :/

#4 Toriałkę

Toriałkę

Trillmane

• Sponsor
  • 65 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 19:54

a potem jechałeś specjalnie za mną i przejechałeś mnie żebym dostał animke ;]]]] ch****o się tłumaczysz typie
na dodatek nie driftowałem w tym momencie tylko ledwo co wsiadłem do pojazdu bo odsuwałem inny który stał na środku drogi ;D

Użytkownik Toriałkę edytował ten post 10 styczeń 2016 - 19:56

#5 Seryoga

Seryoga

Newbie

• Gracz
  • 6 postów
  • Nick SA-MP:Dimitri_Dovlatov

Napisano 10 styczeń 2016 - 21:45

tłumaczę się dlatego że to nie z mojej winny, miałem zabrać typka na komi i go przetrzepać a ten zaczął odkurwiać i nie mogłem tego kontrolować. zresztą potem jak przeniosło do stanowca to sobie wyjaśnilismy to i owo, przeprosiłem za tego typa i załatwiłem prawnika z pozwoleniem żeby ciebie wyciągnął bo wyszło tak a nie inaczej

#6 Toriałkę

Toriałkę

Trillmane

• Sponsor
  • 65 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 22:46

Załatwiłeś bo myślałeś że odpuszcze, widać było że było ustawione i nie pi****l, to był łowca i dobrze o tym wiesz...
Aha, i jak wieziesz kogoś na komisariat to nie robisz dodatkowych kontrol bez krzyczenia przez megafon i włączania sygnałów świetlnych... Remember that

Użytkownik Toriałkę edytował ten post 10 styczeń 2016 - 22:57

#7 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:50

Diego Morenzo - AJ 30 za DB.

Dimitri_Dovlatov - AJ 10 za CK2.

#8 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:50

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych