Skocz do zawartości

[Skarga]Elvis_Blade


Jeeffox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wspomnę jeszcze o tym, iż przed tym w/w zdarzeniu miała miejsce owa sytuacja;

Byłem u mechów i przyjechał Pan Elvis i jak by nie miał gdzie zaparkować, zaparkował NA MNIE!

Aby uniknąć WL wysiadł z wozu i poczekał aż padnę... ( Czy to nie jest BU ? )

 

Jestem za tym by ten gracz został ukarany WANR'em.

 

Kamera jest akurat tak, ponieważ byłem POD autem i inaczej się nie dało.


Bd4x56u.png

 

V7X1Kjr.png

Edytowane przez Jeeffox
Odnośnik do komentarza

Więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie serdecznie żałuje a Ciebie Boże proszę o pokute i rozgrzeszenie

Nie pamiętam czy na Tobie zaparkowałem celowo, fura jest rozwalona na ssie możliwe że nie, co jest bardzo możliwe, bo widać akcje "uderzył głową w kierownice"

Edytowane przez Elvis Blade
Odnośnik do komentarza

Co z tego, że Cię widziałem skoro nie mogłem wyjechać wiesz jak działa system zniszczenia samochodu na mruku, wysiadłem celowo oczywiście bo ktoś we mnie strzelał, a czy wjechałem to nie pamiętam ale rzadko takie rzeczy robię. Jestem 99% pewny, że wjechać nie wjechałem celowo, a do dmu się przyznaje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest siwy, masz podmianki. Wygląda mi na czarny, nie przyjeżdżam na mechy kogoś zabić skoro mogę to robić w całym LS. Jest to pierwsza skarga na mnie, żebym tak sobie przyjeżdżał zabijać to miałbym ich milion. I też nie pamiętam czy tylko powiedziałem wyglądasz mi na polaka i Cię zabiłem może tam coś jeszcze innego zaszło, nic tam nie widać.

 


Wjechałeś celowo bo mnie widziałeś... i CELOWO wysiadłeś, na 2gim SSie widać ja się BEZCZELNIE patrzysz jak umierałem..
I nie patrzyłem się, widzisz, że moja postać ucieka odwrócona tyłem.

 

//@Izuś: post pod postem

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest siwy, masz podmianki. Wygląda mi na czarny, nie przyjeżdżam na mechy kogoś zabić skoro mogę to robić w całym LS. Jest to pierwsza skarga na mnie, żebym tak sobie przyjeżdżał zabijać to miałbym ich milion. I też nie pamiętam czy tylko powiedziałem wyglądasz mi na polaka i Cię zabiłem może tam coś jeszcze innego zaszło, nic tam nie widać.

Dym jest WYRAŹNIE SIWY.. chyba, że jesteś daltonistą. Dam Ci dla porównania DYM CZARNY ( http://mrucznik-rp.pl/topic/10579-skargascott-white/) <- Tam go znajdziesz jak dobrze pamiętam to trzeci SS.

 

To nie pierwsza skarga? Śmieszne chłopaczyno... Nie raz widziałem Cię jak odwalasz i DMisz, Tylko innych graczy. Ale ja Pamiętam DOSKONALE wszystko, podeszłeś i SPYTAŁEŚ się...
Jeśli teraz myślisz, ze możesz się od tego wywinąć to PROPONUJĘ sprawdzić LOGI, Wtedy może Ci się wszystko przypomni co pisałeś...

 


I nie patrzyłem się, widzisz, że moja postać ucieka odwrócona tyłem.
No tak UCIEKA by ''niby'' nie było na Ciebie.. Nie sądziłeś, że taki '' ZWYKŁY MECH " może zrobić SS

 

//@Izuś: post pod postem

Odnośnik do komentarza

"By nie było na Ciebie" o czym Ty mówisz widać wyraźnie, że wysiadam z samochodu, uciekałem bo miałem jakiś powód, żebym nie miał to bym nie uciekał, tak to jest pierwsza skarga na mnie. Jeśli tak nie jest wyślij mi link, także jak odwalam i dmie innych wyślij ssy takie gadanie to sobie możesz. No to niech sprawdzą logi może coś ciekawego tam będzie, a Ty jesteś śmieszny.

Odnośnik do komentarza

Ty udajesz czy jesteś niedorozwinięty ?

Czego nie czaisz syneczku w tym, że na mnie stanołeś autem i ZABIŁEŚ tak by Ci WL nie wskoczyło, To jest kurw*a BUG.

Obaj wiemy, że to wszystko było specjalnie zrobione, a Ty teraz pier***isz jakieś farmazony by się wybronić od BU...

No syneczku roz******sz mnie...

Odnośnik do komentarza

Opanuj emocje co mi z tego wla jak i tak zawsze mam 10 (hehehehe) jak chcesz to Cię mogę przejechać i nie wysiadac wtedy to będzie zwykle db, wątpię, że przejechałem Cię celowo. Ps znaku zapytania nie stawia się po spacji i powinieneś dostać Warna na forum za omijanie cenzury

Edytowane przez Elvis Blade
Odnośnik do komentarza

Opanuj emocje co mi z tego wla jak i tak zawsze mam 10 (hehehehe) j

 To mówi samo za siebie - Wieczny DM

 

 

jak chcesz to Cię mogę przejechać i nie wysiadac wtedy to będzie zwykle db

 

Jak chce? A chciałem byś mnie przejechał ??

Zrobiłeś co zrobiłeś i to jest BU, a nie ZWYKŁE db...

 

 

 Ps znaku zapytania nie stawia się po spacji

 

No i co, że się nie stawia    ??   -  Nie ten temat typie.

Ja tak WSPANIALE ogarniasz Język Polski, to zrób poradnik.

 

 

 i powinieneś dostać Warna na forum za omijanie cenzury

 

Omijanie cenzury ? No tak chłopcze bo " ******************* " To nie cenzura.. ahh ja to głupi jestem....

 

 

Śmieszny jesteś... że nie potrafisz się przyznać do swoich czynów / błędów i wziąć to na klatę... No niestety może jeszcze nie dorosłeś do tego. Rozumiem, że na serwie są też młodsi gracze.

Odnośnik do komentarza

Ty udajesz czy jesteś niedorozwinięty ?

Czego nie czaisz syneczku w tym, że na mnie stanołeś autem i ZABIŁEŚ tak by Ci WL nie wskoczyło, To jest kurw*a BUG.

Obaj wiemy, że to wszystko było specjalnie zrobione, a Ty teraz pier***isz jakieś farmazony by się wybronić od BU...

No syneczku roz******sz mnie...

Tak jesteś głupi odpowiadając na Twoje pytanie. A te Twoje 18 lat w profilu zaczynam w to wątpić. Ja już się do tego przyznałem w pierwszym poście, ale skoro Ty mi zacząłeś taką awanturę robić i wyklinać, to dlaczego ja bym nie miał się kłócić? Nie widzisz w tym 10 wl (heheheh)? 

Skoro sądzisz, że jestem podwiekiem możemy się umówić i pogadać co rozwieje Twoje wątpliwości.

Edytowane przez Elvis Blade
Odnośnik do komentarza

elvis blade to dobry gracz a ty sam go prowokowales bo ja to widzialem i robisz ss'y no prosze...
zbanujcie tego tupaca za klamstwa ooc

Hahahah śmiech na sali, JAK GO SPROWOKOWAŁEM, że sobie stałem :) PROPSY koleś.
Proszę o SS owego ''prowokowania''

 


Tak jesteś głupi odpowiadając na Twoje pytanie. A te Twoje 18 lat w profilu zaczynam w to wątpić. Ja już się do tego przyznałem w pierwszym poście, ale skoro Ty mi zacząłeś taką awanturę robić i wyklinać, to dlaczego ja bym nie miał się kłócić? Nie widzisz w tym 10 wl (heheheh)?
Skoro sądzisz, że jestem podwiekiem możemy się umówić i pogadać co rozwieje Twoje wątpliwości.
Awanturę ? Po prostu napisałem skargę bo mnie takie coś BARDZO irytuje, jak ktoś BEZ powodu zabija innych dla rozrywki czy też nwm bo taką ma ochotę...
Te moje 18 lat? A Ty ile 13? Ehhh...
Zasugerowałem to, że jesteś młodszy, nic nie pisałem, że jesteś ''podwiekiem''. Nie umawiam się z chłopakami wybacz... Jednakże wolę dziewczyny zdecydowanie.

 


Jednakże proszę o WARN'a dla Elvisa, a dla ''kolanko'' ''ostrzeżenie'' czy co to tam na 4um macie.. że wpiepsza się nie pytany, ponadto pisze jakieś bzdury, w które myśli, że ktoś mu uwierzy.

 

//@Izuś: post pod postem

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o samą skargę tylko to jak zacząłeś na mnie wyklinać. Napisałeś młodszy w taki sposób, że inaczej się tego nie da odebrać, a może Ty jesteś młodszy? Co to ma do rzeczy? A jednak takiego określenia użyłeś.

 

Jednakże proszę o WARN'a dla Elvisa, a dla ''kolanko'' ''ostrzeżenie'' czy co to tam na 4um macie.. że wpiepsza się nie pytany, ponadto pisze jakieś bzdury, w które myśli, że ktoś mu uwierzy.

Hahahah śmiech na sali, JAK GO SPROWOKOWAŁEM, że sobie stałem :) PROPSY koleś.

Proszę o SS owego ''prowokowania''

 

Proszę o SS, że go tam nie było. I że mnie nie prowokowałeś idąc tym tokiem myślenia.

 

//@Izuś: post pod postem

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

Wyklinać? Nie wyzywam Cię, tak jak ty niedawno pisałeś, że jestem ''debilem''..

 


Proszę o SS, że go tam nie było. I że mnie nie prowokowałeś idąc tym tokiem myślenia.

Że tak powiem "dowaliłeś do pieca'' bo myślisz, że ja robię, SS że ktoś tam w otoczeniu jest... ahahha xd widać, że nie wiesz* co teraz masz pisać... Synek..
Osoba OSKARŻAJĄCA powinna mieć SS
A z innej ''beczki'' to skarga na CIEBIE

 

//@Izuś: post pod postem

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

Dobrze, a teraz policz wulgaryzmy których użyłeś w tym temacie i policz moje wulgaryzmy których użyłem w tym temacie. Odpowiedziałem Ci na pytanie, jak Ty się zapytałeś czy **** to jest omijanie cenzury i się zapytałeś czy jesteś głupi.

 

 

Osobą oskarżającą jesteś Ty, a nie ja czy on czy Mrucznik. Skarga na mnie to nie znaczy, że ktoś nie może się wypowiedzieć w mojej obronie. Tylko Ci uświadamiam, że źle myślisz.

 

//@Izuś: post pod postem

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

Nie wiem już czy był czy nie. Lecz WIEM jedno. Zrobiłeś to... Zabiłeś mnie pojazdem i wysiadłeś by nie nabiło Ci wl. to jest BU - Tyle w temacie. Możecie łapać za słówka i wyciągać je z kontekstu i przeciągać bez sensu dalej tą skargę... To co zrobiłeś się nie odstanie widocznie nie masz odwagi się przyznać.. to już tylko Twoja wina.

Odnośnik do komentarza

Nie, raczej to nie podchodzi pod BU jeszcze nigdy nie widziałem, żeby za BU karali jak ktoś na kogoś pojazdem ustanie, to podchodzi pod ck2 chyba, a to, że wysiadłem żeby mi "nie wbiło wl" może nie być do końca prawdą, mało co pamiętam z tamtego czasu, ale nawet jak ten 1wl by mi wbiło to raczej bym za dużej korzyści z tego nie wycisnął. PRZYZNAŁEM SIĘ W PIERWSZYM POŚCIE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...