Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Elvis_Blade

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów
  • Nick SA-MP:Javier Ubaqpue

Napisano 12 styczeń 2016 - 23:09

Nick oskarżonego: Elvis_Blade
Nick oskarżającego: Jeff_Koo

Powód: DM2

Kara (proponowana): 30min AJ / WARN
Wyjaśnienie: Podszedł do mnie IC i mówi "wyglądasz mi na polaka" i mnie zabił
Screeny (obowiązkowe):

2ZYjuFX.png

KOiNmkD.png

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 13 styczeń 2016 - 14:58

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 15:56

Witam, wspomnę jeszcze o tym, iż przed tym w/w zdarzeniu miała miejsce owa sytuacja;

Byłem u mechów i przyjechał Pan Elvis i jak by nie miał gdzie zaparkować, zaparkował NA MNIE!

Aby uniknąć WL wysiadł z wozu i poczekał aż padnę... ( Czy to nie jest BU ? )

Jestem za tym by ten gracz został ukarany WANR'em.

Spoiler

Użytkownik Jeeffox edytował ten post 13 styczeń 2016 - 15:58

#4 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów
  • Nick SA-MP:Elvis_Blade

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:36

Więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie serdecznie żałuje a Ciebie Boże proszę o pokute i rozgrzeszenie

Nie pamiętam czy na Tobie zaparkowałem celowo, fura jest rozwalona na ssie możliwe że nie, co jest bardzo możliwe, bo widać akcje "uderzył głową w kierownice"

Użytkownik Elvis Blade edytował ten post 13 styczeń 2016 - 18:40

#5 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:47

Wjechałeś celowo bo mnie widziałeś... i CELOWO wysiadłeś, na 2gim SSie widać ja się BEZCZELNIE patrzysz jak umierałem..

#6 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:50

Co z tego, że Cię widziałem skoro nie mogłem wyjechać wiesz jak działa system zniszczenia samochodu na mruku, wysiadłem celowo oczywiście bo ktoś we mnie strzelał, a czy wjechałem to nie pamiętam ale rzadko takie rzeczy robię. Jestem 99% pewny, że wjechać nie wjechałem celowo, a do dmu się przyznaje.

#7 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:52

Pojazd nie jest na tyle zniszczony, by nie szło nim odjechać. To nie jest CZARNY dym tylko siwy... ale ja doskonale pamiętam przyjechałeś do mechaników by kogoś zabić.

#8 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 18:54

Nie wiem czy jest siwy, masz podmianki. Wygląda mi na czarny, nie przyjeżdżam na mechy kogoś zabić skoro mogę to robić w całym LS. Jest to pierwsza skarga na mnie, żebym tak sobie przyjeżdżał zabijać to miałbym ich milion. I też nie pamiętam czy tylko powiedziałem wyglądasz mi na polaka i Cię zabiłem może tam coś jeszcze innego zaszło, nic tam nie widać.

Wjechałeś celowo bo mnie widziałeś... i CELOWO wysiadłeś, na 2gim SSie widać ja się BEZCZELNIE patrzysz jak umierałem..

I nie patrzyłem się, widzisz, że moja postać ucieka odwrócona tyłem.

//Izuś: post pod postem

Użytkownik Izuś edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:49

#9 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:00

Nie wiem czy jest siwy, masz podmianki. Wygląda mi na czarny, nie przyjeżdżam na mechy kogoś zabić skoro mogę to robić w całym LS. Jest to pierwsza skarga na mnie, żebym tak sobie przyjeżdżał zabijać to miałbym ich milion. I też nie pamiętam czy tylko powiedziałem wyglądasz mi na polaka i Cię zabiłem może tam coś jeszcze innego zaszło, nic tam nie widać.

Dym jest WYRAŹNIE SIWY.. chyba, że jesteś daltonistą. Dam Ci dla porównania DYM CZARNY ( http://mrucznik-rp.p...rgascott-white/) <- Tam go znajdziesz jak dobrze pamiętam to trzeci SS.

To nie pierwsza skarga? Śmieszne chłopaczyno... Nie raz widziałem Cię jak odwalasz i DMisz, Tylko innych graczy. Ale ja Pamiętam DOSKONALE wszystko, podeszłeś i SPYTAŁEŚ się...
Jeśli teraz myślisz, ze możesz się od tego wywinąć to PROPONUJĘ sprawdzić LOGI, Wtedy może Ci się wszystko przypomni co pisałeś...

I nie patrzyłem się, widzisz, że moja postać ucieka odwrócona tyłem.

No tak UCIEKA by ''niby'' nie było na Ciebie.. Nie sądziłeś, że taki '' ZWYKŁY MECH " może zrobić SS

#10 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:07

"By nie było na Ciebie" o czym Ty mówisz widać wyraźnie, że wysiadam z samochodu, uciekałem bo miałem jakiś powód, żebym nie miał to bym nie uciekał, tak to jest pierwsza skarga na mnie. Jeśli tak nie jest wyślij mi link, także jak odwalam i dmie innych wyślij ssy takie gadanie to sobie możesz. No to niech sprawdzą logi może coś ciekawego tam będzie, a Ty jesteś śmieszny.

#11 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:13

Miałeś powód, Racja... BY MNIE ZABIĆ i nic po za tym.

Chwytaj dalej za słówka, może coś Ci to da.. śmieszy? To jesteś typku Ty tym, że ku**a ciśniesz bzdury..

#12 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:15

Mhm uciekać od Ciebie by Cię zabić jesteś żałosny. Będę Cie chwytał za słowa skoro piszesz głupoty.

Użytkownik Elvis Blade edytował ten post 13 styczeń 2016 - 19:17

#13 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:28

Ty udajesz czy jesteś niedorozwinięty ?

Czego nie czaisz syneczku w tym, że na mnie stanołeś autem i ZABIŁEŚ tak by Ci WL nie wskoczyło, To jest kurw*a BUG.

Obaj wiemy, że to wszystko było specjalnie zrobione, a Ty teraz pier***isz jakieś farmazony by się wybronić od BU...

No syneczku roz******sz mnie...

#14 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:32

Opanuj emocje co mi z tego wla jak i tak zawsze mam 10 (hehehehe) jak chcesz to Cię mogę przejechać i nie wysiadac wtedy to będzie zwykle db, wątpię, że przejechałem Cię celowo. Ps znaku zapytania nie stawia się po spacji i powinieneś dostać Warna na forum za omijanie cenzury

Użytkownik Elvis Blade edytował ten post 13 styczeń 2016 - 19:33

#15 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:40

Opanuj emocje co mi z tego wla jak i tak zawsze mam 10 (hehehehe) j

To mówi samo za siebie - Wieczny DM

jak chcesz to Cię mogę przejechać i nie wysiadac wtedy to będzie zwykle db

Jak chce? A chciałem byś mnie przejechał ??

Zrobiłeś co zrobiłeś i to jest BU, a nie ZWYKŁE db...

Ps znaku zapytania nie stawia się po spacji

No i co, że się nie stawia    ??   -  Nie ten temat typie.

Ja tak WSPANIALE ogarniasz Język Polski, to zrób poradnik.

i powinieneś dostać Warna na forum za omijanie cenzury

Omijanie cenzury ? No tak chłopcze bo " ******************* " To nie cenzura.. ahh ja to głupi jestem....

Śmieszny jesteś... że nie potrafisz się przyznać do swoich czynów / błędów i wziąć to na klatę... No niestety może jeszcze nie dorosłeś do tego. Rozumiem, że na serwie są też młodsi gracze.

#16 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 19:48

Ty udajesz czy jesteś niedorozwinięty ?

Czego nie czaisz syneczku w tym, że na mnie stanołeś autem i ZABIŁEŚ tak by Ci WL nie wskoczyło, To jest kurw*a BUG.

Obaj wiemy, że to wszystko było specjalnie zrobione, a Ty teraz pier***isz jakieś farmazony by się wybronić od BU...

No syneczku roz******sz mnie...

Tak jesteś głupi odpowiadając na Twoje pytanie. A te Twoje 18 lat w profilu zaczynam w to wątpić. Ja już się do tego przyznałem w pierwszym poście, ale skoro Ty mi zacząłeś taką awanturę robić i wyklinać, to dlaczego ja bym nie miał się kłócić? Nie widzisz w tym 10 wl (heheheh)? 

Skoro sądzisz, że jestem podwiekiem możemy się umówić i pogadać co rozwieje Twoje wątpliwości.

Użytkownik Elvis Blade edytował ten post 13 styczeń 2016 - 19:49

#17 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 20:30

A i raczej nie zabiłem Cię po zapytaniu czy jesteś polakiem. Tak robię z polakami.
http://imgur.com/a/Nv6iv

Jeśli administracja wyda werdykt warn to proszę mi go zamienić na jakiś dłuższy aj.

#18 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 20:54

elvis blade to dobry gracz a ty sam go prowokowales bo ja to widzialem i robisz ss'y no prosze...
zbanujcie tego tupaca za klamstwa ooc

Hahahah śmiech na sali, JAK GO SPROWOKOWAŁEM, że sobie stałem :) PROPSY koleś.
Proszę o SS owego ''prowokowania''

Tak jesteś głupi odpowiadając na Twoje pytanie. A te Twoje 18 lat w profilu zaczynam w to wątpić. Ja już się do tego przyznałem w pierwszym poście, ale skoro Ty mi zacząłeś taką awanturę robić i wyklinać, to dlaczego ja bym nie miał się kłócić? Nie widzisz w tym 10 wl (heheheh)?
Skoro sądzisz, że jestem podwiekiem możemy się umówić i pogadać co rozwieje Twoje wątpliwości.

Awanturę ? Po prostu napisałem skargę bo mnie takie coś BARDZO irytuje, jak ktoś BEZ powodu zabija innych dla rozrywki czy też nwm bo taką ma ochotę...
Te moje 18 lat? A Ty ile 13? Ehhh...
Zasugerowałem to, że jesteś młodszy, nic nie pisałem, że jesteś ''podwiekiem''. Nie umawiam się z chłopakami wybacz... Jednakże wolę dziewczyny zdecydowanie.

Jednakże proszę o WARN'a dla Elvisa, a dla ''kolanko'' ''ostrzeżenie'' czy co to tam na 4um macie.. że wpiepsza się nie pytany, ponadto pisze jakieś bzdury, w które myśli, że ktoś mu uwierzy.

#19 Elvis Blade

Elvis Blade

Zbanowany

• Zbanowany
  • 220 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 20:58

Nie chodzi o samą skargę tylko to jak zacząłeś na mnie wyklinać. Napisałeś młodszy w taki sposób, że inaczej się tego nie da odebrać, a może Ty jesteś młodszy? Co to ma do rzeczy? A jednak takiego określenia użyłeś.

Jednakże proszę o WARN'a dla Elvisa, a dla ''kolanko'' ''ostrzeżenie'' czy co to tam na 4um macie.. że wpiepsza się nie pytany, ponadto pisze jakieś bzdury, w które myśli, że ktoś mu uwierzy.

Hahahah śmiech na sali, JAK GO SPROWOKOWAŁEM, że sobie stałem :) PROPSY koleś.
Proszę o SS owego ''prowokowania''

Proszę o SS, że go tam nie było. I że mnie nie prowokowałeś idąc tym tokiem myślenia.

Użytkownik Izuś edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:43

#20 Jeeffox

Jeeffox

Twój Władca

• Gracz
  • 76 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 21:04

Wyklinać? Nie wyzywam Cię, tak jak ty niedawno pisałeś, że jestem ''debilem''..

Proszę o SS, że go tam nie było. I że mnie nie prowokowałeś idąc tym tokiem myślenia.

Że tak powiem "dowaliłeś do pieca'' bo myślisz, że ja robię, SS że ktoś tam w otoczeniu jest... ahahha xd widać, że nie wiesz* co teraz masz pisać... Synek..
Osoba OSKARŻAJĄCA powinna mieć SS
A z innej ''beczki'' to skarga na CIEBIE

Użytkownik Izuś edytował ten post 13 styczeń 2016 - 21:44

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych