Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Kimberly_Jordan

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kapi

Kapi

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 34 postów
  • Nick SA-MP:David_Harrison

Napisano 16 styczeń 2016 - 17:29

Nick oskarżonego: Kimberly_Jordan
Nick oskarżającego: David_Harrison
Powód: DM2
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Jadę sobie spokojnie po ulicy prawa strona a oczywiście Kimberly jedzie lewa strona wjechała we mnie po czym wyszła z auta i zaczęła dm'ić, mam dość już takich odwalaczy co jeżdżą sobie stroną która chcą a później dm'ią..............
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/VVddV

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 16 styczeń 2016 - 21:18

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 HYPE

HYPE

Zbanowany

• Zablokowany
  • 235 postów
  • Nick SA-MP:Shane Oneil

Napisano 17 styczeń 2016 - 12:31

Ale na zdjęciu mój wóz stoi na prawym pasie, do tego cały, a Ty po swojej śmieszkowej próbie wystraszenia mnie jazdą na czołówkę ( Ta, Ty jechałeś nie swoim pasem raku XD ) obsrałeś się w ostatnim momencie i w coś uderzyłeś, potem podjechałeś do przodu i zacząłeś strzelać mi w wóz z MP5 na DB, to Ci odpowiedziałem, bo w sumie lubie takie ameby jak Ty.

///a no i ja mam na to świadków którzy jechali ze mną, a Ty co tam? SS'y ze strzelania? nigga plz

Użytkownik PVGVNI edytował ten post 17 styczeń 2016 - 12:31

#4 Kapi

Kapi

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 34 postów
  • Nick SA-MP:David_Harrison

Napisano 17 styczeń 2016 - 13:46

O nice jeszcze kłamstwo OOC, najpierw piszesz ze cały jest twój wóz a później wymyślasz ze ja ci db zrobiłem.... Jesteś odwalaczem nie tylko ja skargę napisałem na ciebie.

Jeżeli mówisz ze niby zrobiłem DB to poproszę ssy na to ;)

//Izuś: łącze posty

#5 drago500

drago500

Zawodowiec

• Gracz
  • 30 postów
  • Nick SA-MP:┌∩┐(◣.◢)┌∩┐

Napisano 17 styczeń 2016 - 13:51

Ale na zdjęciu mój wóz stoi na prawym pasie, do tego cały, a Ty po swojej śmieszkowej próbie wystraszenia mnie jazdą na czołówkę ( Ta, Ty jechałeś nie swoim pasem raku XD ) obsrałeś się w ostatnim momencie i w coś uderzyłeś, potem podjechałeś do przodu i zacząłeś strzelać mi w wóz z MP5 na DB, to Ci odpowiedziałem, bo w sumie lubie takie ameby jak Ty.

///a no i ja mam na to świadków którzy jechali ze mną, a Ty co tam? SS'y ze strzelania? nigga plz

Dobrze, tak się składa że byłem sobie nie daleko tego zdarzenia i widziałem całą sytuacje i ty na dodatek wpisujesz tu kłamstwo ooc więc proszę dla tej osoby bana.. Więc że może i masz kolegów z frakcji czy coś co też mogą skłamać ale tak się składa że to ty dmisz a nie on bo on ani razu nie oddal strzału widać to choćby po amunicji a to coś mu całe auto rozwaliło.

P.S Nie wiem czy on czy ona uznaje je jako homo więc peszek..

#6 HYPE

HYPE

Zbanowany

• Zablokowany
  • 235 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 16:07

Nie mógłbym mieć bardziej wyjebane w ten serwer i ludzi tutaj grających, także nie nie chce mi się nawet dalej tłumaczyć XDDDDDDD

[...] bo on ani razu nie oddal strzału widać to choćby po amunicji [...]

tak tylko wspomnę, że amunicja się resetuje po każdym puszczeniu przycisku strafe'u baranie je bany XDDDDDDDDDD

P.S Nie wiem czy on czy ona uznaje je jako homo więc peszek..

o ja pier dole zabij się mrucznikowcu

Użytkownik PVGVNI edytował ten post 17 styczeń 2016 - 16:11

#7 drago500

drago500

Zawodowiec

• Gracz
  • 30 postów
  • Nick SA-MP:┌∩┐(◣.◢)┌∩┐

Napisano 17 styczeń 2016 - 17:00

Tylko jak by strzelał to by sie ammo rózniło na ssach za cytuje "baranie je bany".

#8 HYPE

HYPE

Zbanowany

• Zablokowany
  • 235 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 19:25

Nie wpadłeś na ten sztos pomysł, że on strzelał do mnie zanim zrobił SS? Zaczął trzepać zrzuty jak już ja wysiadłem XDDDDDDDDDDD Nie no k u r w a top kek

#9 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 17 styczeń 2016 - 23:50

Oskarżony otrzymuje AJ na 30 minut.

#10 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 17 styczeń 2016 - 23:50

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych