Skocz do zawartości

[Skarga]Conor_Shaw


konraddd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Conor_Shaw
Nick oskarżającego: Robert_Fresco
Powód: DM
Kara (proponowana): godzina AJ(zabił mnie gdy jechałem na wezwanie mechanicze, co też wpłynęło na innego gracza)
Wyjaśnienie: Jechałem na wezwanie koleś przy skręcaniu wjechał na nie swój pas i czołówką się skończyło, przebił oponę a resztę widać na screenie...
Screeny (obowiązkowe):

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jechałem swoim pasem a on wjechał we mnie, po czym trąbił jak nienormalny, więc zacząłem strzelać, bo mnie koleś zdenerwował a śpieszyłem się. Poza tym, byłem sprowokowany, bo gdy uderzył we mnie, to po chwili cofnął się i znowu specjalnie dobił w mój samochód.

Edytowane przez dabro88
Odnośnik do komentarza

Kur... ,ale z ciebie oszust widać inteligencie że na screenach mam diodę od zlecenia mechanika, więc nie gadaj głupot i się nie pogrążaj, śpieszyłem się na zlecenie a ty skręcałeś na nie swój pas, bym Ci pojechał za to co wczoraj zrobiłeś i wyzywałeś, ale nie mam screena...

Odnośnik do komentarza

Jechałem swoim pasem a on wjechał we mnie, po czym trąbił jak nienormalny, więc zacząłem strzelać, bo mnie koleś zdenerwował a śpieszyłem się. Poza tym, byłem sprowokowany, bo gdy uderzył we mnie, to po chwili cofnął się i znowu specjalnie dobił w mój samochód.

 

Normalny cywil w takim wypadku oddala się od miejsca zdarzenia i dzwoni na policje a nie strzela z AK47.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...