Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Conor_Shaw

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 konraddd

konraddd

Kumaty

• Gracz
  • 65 postów
  • Nick SA-MP:Konrad_DeNitro

Napisano 21 styczeń 2016 - 16:07

[b]Nick oskarżonego: Conor_Shaw
[b]Nick oskarżającego: Robert_Fresco
[b]Powód: DM
[b]Kara (proponowana): godzina AJ(zabił mnie gdy jechałem na wezwanie mechanicze, co też wpłynęło na innego gracza)
[b]Wyjaśnienie: Jechałem na wezwanie koleś przy skręcaniu wjechał na nie swój pas i czołówką się skończyło, przebił oponę a resztę widać na screenie...
[b]Screeny (obowiązkowe):

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 22 styczeń 2016 - 00:18

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 patrik szał

patrik szał

• Gracz
  • 293 postów
  • Nick SA-MP:Patrick_Shaw

Napisano 22 styczeń 2016 - 15:49

Jechałem swoim pasem a on wjechał we mnie, po czym trąbił jak nienormalny, więc zacząłem strzelać, bo mnie koleś zdenerwował a śpieszyłem się. Poza tym, byłem sprowokowany, bo gdy uderzył we mnie, to po chwili cofnął się i znowu specjalnie dobił w mój samochód.

Użytkownik dabro88 edytował ten post 22 styczeń 2016 - 16:06

#4 konraddd

konraddd

Kumaty

• Gracz
  • 65 postów
  • Nick SA-MP:Konrad_DeNitro

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:21

Kur... ,ale z ciebie oszust widać inteligencie że na screenach mam diodę od zlecenia mechanika, więc nie gadaj głupot i się nie pogrążaj, śpieszyłem się na zlecenie a ty skręcałeś na nie swój pas, bym Ci pojechał za to co wczoraj zrobiłeś i wyzywałeś, ale nie mam screena...

#5 patrik szał

patrik szał

• Gracz
  • 293 postów
  • Nick SA-MP:Patrick_Shaw

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:53

Oszust? Uderzyłeś specjalnie w mój samochód. A poza tym, nie wyzywałem cię bo sam mam screeny z całej rozmowy.

#6 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 23 styczeń 2016 - 15:12

Jechałem swoim pasem a on wjechał we mnie, po czym trąbił jak nienormalny, więc zacząłem strzelać, bo mnie koleś zdenerwował a śpieszyłem się. Poza tym, byłem sprowokowany, bo gdy uderzył we mnie, to po chwili cofnął się i znowu specjalnie dobił w mój samochód.

Normalny cywil w takim wypadku oddala się od miejsca zdarzenia i dzwoni na policje a nie strzela z AK47.

#7 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów

Conor_Shaw otrzymuje 30 min AJ za DM2.

#8 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych