Skocz do zawartości

[Skarga]Roza_Hawkins, Brad_Hart, Bozydar_Haluksy


Jeeffox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Roza_Hawkins, Brad_Hart, Bozydar_Haluksy
Nick oskarżającego: Jeff_Koo
Powód: DM, DM, DM
Kara (proponowana): Roza_Hawkins = 30min AJ, Brad_Hart i Bozydar_Haluksy = 20min AJ
Wyjaśnienie: Jadę sobie, na drodze stoi Roza_Hawkins no to drę mordę IC, żeby ruszyła pupkę, a ta DM. Nie rozumiem tego zachowania... pępkiem świata nie jest... Ponadto podjechały jakieś przydu*asy, widzą ze laska DMi, to co.. POMOGĄ a co...

Ja pierd**le jak tu RP grać? ( + CUDOWNY AnryCheat )
Screeny (obowiązkowe):

NVBdPIA.png

oVl5ZpC.png

0tFMjPL.png

mmoD8OB.png

cOMC9wm.png

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jakie DD/CZ, podjechałem jadąc od mechów i zatrzymałem się PRZED TOBĄ, zawołałem pierw " Hej niunia " a później '' Rusz tą pupcie " Wiec wielkie mi kur*a DD/CZ - Podro z zola XDDD

Jak pewien kumpel wspomniał " Wielka trójka odwalaczy '' zgadzam się. Ukarać ich, najlepiej kur*a banem..

Truchło nie dość, że nie potrafi się przyznać to jeszcze chce odwrócić kota ogonem.. Naaajs.. W waszych ''miasteczkach'' CHYBA psy szczekają du***i.

NIE pozdrawiam.

 

 

TurkeyKebab z tego co wiem, to masz też konto Lena_H, na której też mnie ''za bardzo lubisz'' DM ciągle -.- Dorośnij..

 

 

Jeszcze mi powiedz Panno Roza, że tylko mnie lubisz strzelać... :>

Ostatnio AKCEPTOWANE skargi. ( ODWALACZ )

http://mrucznik-rp.pl/topic/11106-skargaroza-hawkins/

http://mrucznik-rp.pl/topic/11125-skarga-roza-hawkins/

 

 

''   Za rurzę:

 

Aha, przejechałeś mnie pisząc "suń du**ę" - więc na DD/CZ odpowiedziałam DM'em, tamci pomogli ponieważ CAŁĄ SYTUACJĘ WIDZIELI!   "

 

Za rurze? Może rure?

 


a9ee5248a6381bce0a3d6bb70c0dc7fd.jpg

 

 

Czy Różę ? Jako IMIE!

 

Tamci DMili, ponieważ TY DMiłaś.. Oni nie widzieli tylko jechali sobie i zauważyli, że do mnie strzelasz, to również do mnie strzelali po zatrzymaniu się. Twoi ziomale.. Hmm?

 

Edytowane przez Jeeffox
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...