Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SKARGA] Caroline_Fresco , Vitaly_Kamarov

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 R3JZ0L

R3JZ0L

• Gracz
  • 157 postów
  • Nick SA-MP:Ryszard Dalmatynczyk / Czarek Spryskiwacz

Napisano 24 styczeń 2016 - 22:10

Nick oskarżonego: Caroline_Fresco , Vitaly_Kamarov
Nick oskarżającego: Vance_Core
Powód: DB
Kara (proponowana): warn
Wyjaśnienie: Nie pamiętam który- ale któryś z nich wyzwał mnie IC, więc do niego podjechałem i zapytałem o co chodzi :) Lekko odjechali i zaczeli swój drive by
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/fW8ihdq

Użytkownik _Danny_ edytował ten post 24 styczeń 2016 - 22:23 Poprawa powodu, DriveBy to inaczej DB.

#2 DominiX

DominiX

Zbanowany

• Zbanowany
  • 229 postów
  • Nick SA-MP:nie_gram

Napisano 24 styczeń 2016 - 22:23

Oskarżeni mają 24 godziny na zapoznanie się ze skargą oraz wypowiedź!

#3 Linquar

Linquar

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Carolina_Fresco

Napisano 25 styczeń 2016 - 00:30

Skoro nie wiesz który to po co dodajesz mnie, skoro słowa złego w twoim kierunku nie napisałam. 

#4 Usiu

Usiu

Kumaty

• Gracz
  • 51 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Brick

Napisano 25 styczeń 2016 - 00:57

Spoko mogę sie przyznać że w ciebie oddałem pare strzałów z samochodu, ale tego by nie było gdybyś na megafonie nie darł się na mechaników zeby ci naprawiali i tankowali samochód....  Napisałem ci IC żebyś sie ogarnoł, a kiedy z Caroline_Fresco wyjechalismy z pod bazy mechaników ty robiąc DB zajeżdżałeś nam droge i pisałeś "Jak jesteś taki cwaniak to wyjdz"....  Dodałeś SS jak w ciebie strzeliłem pare razy a czemu nie dodałes tego jak w nas wjeżdzałeś hmm ? 

#5 R3JZ0L

R3JZ0L

• Gracz
  • 157 postów
  • Nick SA-MP:Ryszard Dalmatynczyk / Czarek Spryskiwacz

Napisano 25 styczeń 2016 - 10:51

Przekręcacie to co było :) Prosiłem mechaników 5x żeby naprawili i tankowali, zero reakcji więc użyłem raz megafonu. A albo ty albo Caroline krzyknęliście "Jebany Łowca nagród" więc pojechałem za wami, w nikogo ani razu nie wjechałem tylko podjechałem i zapytałem czy macie problem :) Pierw oddaliście pare strzałow gdzie nie zdąrzyłem zrobić ss, więc pojechałem za wami jeszcze pare metrów gdzie znowu zaczeliście do mnie napierdalać. Nie próbujcie sie tłumaczyc- DB to DB

#6 Linquar

Linquar

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Carolina_Fresco

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:55

Chłopie, ale do Ciebie nie dociera jedna kwestia. Ja ani do Ciebie nie strzelałam ani słowa nie napisałam, więc trochę czytaj to co pisze.

I skończ już z tym 'wy, wy" więcej tłumaczyć nie będę.

Użytkownik Caroline_Fresco edytował ten post 25 styczeń 2016 - 12:57

#7 Usiu

Usiu

Kumaty

• Gracz
  • 51 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Brick

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:07

Weż sie lepiej zastanów co piszesz wgl, Nie strzelał bym do kogoś bez powodu.. Gdybyś mi nie zajeżdżał drogi to bym ci nic nie robił.. Proste wytłumaczenie.. 

#8 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 25 styczeń 2016 - 23:57

Vitaly_Kamarov - AJ 30 za DB

#9 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 25 styczeń 2016 - 23:58

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych