Skocz do zawartości

[SKARGA] Caroline_Fresco , Vitaly_Kamarov


R3JZ0L

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Caroline_Fresco , Vitaly_Kamarov
Nick oskarżającego: Vance_Core
Powód: DB
Kara (proponowana): warn
Wyjaśnienie: Nie pamiętam który- ale któryś z nich wyzwał mnie IC, więc do niego podjechałem i zapytałem o co chodzi :) Lekko odjechali i zaczeli swój drive by
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/fW8ihdq

Edytowane przez _Danny_
Poprawa powodu, DriveBy to inaczej DB.
Odnośnik do komentarza

Spoko mogę sie przyznać że w ciebie oddałem pare strzałów z samochodu, ale tego by nie było gdybyś na megafonie nie darł się na mechaników zeby ci naprawiali i tankowali samochód....  Napisałem ci IC żebyś sie ogarnoł, a kiedy z Caroline_Fresco wyjechalismy z pod bazy mechaników ty robiąc DB zajeżdżałeś nam droge i pisałeś "Jak jesteś taki cwaniak to wyjdz"....  Dodałeś SS jak w ciebie strzeliłem pare razy a czemu nie dodałes tego jak w nas wjeżdzałeś hmm ? 

Odnośnik do komentarza

Przekręcacie to co było :) Prosiłem mechaników 5x żeby naprawili i tankowali, zero reakcji więc użyłem raz megafonu. A albo ty albo Caroline krzyknęliście "Jebany Łowca nagród" więc pojechałem za wami, w nikogo ani razu nie wjechałem tylko podjechałem i zapytałem czy macie problem :) Pierw oddaliście pare strzałow gdzie nie zdąrzyłem zrobić ss, więc pojechałem za wami jeszcze pare metrów gdzie znowu zaczeliście do mnie napierdalać. Nie próbujcie sie tłumaczyc- DB to DB

Odnośnik do komentarza

Chłopie, ale do Ciebie nie dociera jedna kwestia. Ja ani do Ciebie nie strzelałam ani słowa nie napisałam, więc trochę czytaj to co pisze.

I skończ już z tym 'wy, wy" więcej tłumaczyć nie będę.

Edytowane przez Caroline_Fresco
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...