Skocz do zawartości

[Skarga] Pedro Diaz, Abdull Ichachech


Kamil_Valetino

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Pedro Diaz i Abdull Ichachech
Nick oskarżającego: Kamil Valetino
Powód: Masive DM2, ciągłe OOC w IC i DM1.
Kara (proponowana): Wymienię poniżej w punktach osoby, jakie proponuje dla takowej osoby.
Wyjaśnienie: Administracja nie chciała reagować na moje reporty w bardzo szybkim tępię, więc wiedziałem, że 4um, to na pewno, któraś z ogarniętych osób zaakceptuje i będzie przekierowana do różnych w podziałach adminów.
Screeny (obowiązkowe):

 

Pedro Diaz: [Masive DM2, granie dla zabawy i psucia rozgrywki innym] Link do SS: http://imgur.com/a/tedS0Warn lub Banned.

 

Abdull Ichachech: [Ciągłe OOC w IC] Link do SS: http://imgur.com/IUjdUpk Aj, 15 minut

 

Pedro Diaz nie ma za grosz szacunku do innego, gdy stoję przez chwilę w miejscu, bo przeglądam 4um, wyciąga swój karabin M4A1 i mnie kilkakrotnie zabija.

 

Abdull Ichachech.. ciągle prowokacje do DM1, OOC w IC, MG. Szkodnik serwera jak pan wyżej.

Odnośnik do komentarza

Na którym screenie widać, że to ja do cb strzelam? To, że wyciągam broń nie znaczy, że jej używam. Co chwile sb przewijam myszka bronie. Chcesz mnie w coś wrobić? Masz jakąś obsesje na moim punkcie XD? Pracuje u mechów, a ty stoisz mi ciągle za plecami i czekasz nie wiem na coxd.

granie dla zabawy i psucia rozgrywki innym - hahahahahaahahahaha xd Czytasz to co piszesz? Piszesz mi ciagle, że załatwisz mi bana itd odpisałem ci że jebie mnie ta gra, a ty robisz z tego skargę xD? Niektórzy grają dla zabawy inni hmmmm ... nie wiem wytłumacz mi :D

Jedynym szkodnikiem jesteś ty i wszyscy mają cb dosyć.

Edytowane przez DAVE4555
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Po co się tyle tłumaczysz, skoro wiesz dokładnie, że to ty byłeś i widać to na niektórych screen?

 

Kłamiesz, potwierdzenia na screen i nie mam. Myślisz, że po co te skargi robię? Dla zabawy?

 

Mogą mnie mieć dość, łamią regulamin, to mają kary, a innych ignoruje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli administrator podpiszę się pod skargą i da potwierdzenie, to nie będę miał nic przeciw. 

 

Tak jest tam tylko OOC w IC, a coś dodałem w skardze. Nie. ;)

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Screeny
Nr 1- Nie widać mnie nawet
Nr 2- Nie widać żebyś dostał, Nie widać żebym w cb celował, nawet broni nie widać, jestem obrócony bokiem
Nr 3- Nie widać żebym w cb celował, broni nie widać, jestem obrócony bokiem co widać po mojej stopie, a co najważniejsze widać jak pisze i chodzę w momencie jak dostajesz pocisk wiec jak kurwa mogę w cb strzelać?

Nr 4- kompletnie nic nie widać
Nr 5- Kolejny dowód na to że przewijam sb broń

 

"Po co się tyle tłumaczysz, skoro wiesz dokładnie, że to ty byłeś i widać to na niektórych screen?"  Mówi to osoba która na swoję skargi ma ból dupy na cała stronę? Bo jakiś ..... dzieciak stoi nad głową i próbuje mnie wrobić w sam nie wiem co . Robisz skargi za strzelanie do palmy albo wysyłanie kilku smsów do radia. Dotychczas udowodniłeś mi jedynie /caluj. Moim zdaniem chcesz tylko się wypromować na skargach gdzie niektóre są z dupy.

Odnośnik do komentarza

Nic nie robię by się wypromować, mówię tak jak jest, lecz ty ciągle zmieniasz fakty.

 

Przez cały czas, gdy obok mnie jesteś, zaczynasz pisać konfitura, brewka, zgól brew kosiarką czy czymś, potem wchodzę chwilkę na Afk'a i widzę przez moment od kogo leci strzał, ty ciągle wyciągałeś broń i chowałeś, co widać na każdym screen i to nie w tym samym momencie, to nie jest przypadek człowieku i nie próbuj mi wmówić coś, co widzę z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza

To jest teren mojej pracy, więc rzeczywiście bardzo dziwne, że spaceruje po środku placu. Sam tam przyłazisz i latasz w kółko przeszkadzając wszystkim dookoła, więc kto kogo prowokuje? Na 3 screenie widać ewidentnie widać, że to nie ja strzelam. Przyczepiłeś się do mnie bo zwracam ci uwagę co do twojego zostawiania aut na środku placu albo jeździsz bez sensu wokół placu, przez co blokujesz przejazd aut do naprawy. Zabawa scrollem od myszki to nie jest dm.

 

Na moje oko ktoś nawala do cb z daleka i nie zdziwiłbym się że to ty podstawiłeś kogoś znajomego.

Odnośnik do komentarza

Nie przyczepiłem się do tego, co wymieniłeś, lecz do tego, że wciąż kłamiesz i nie potrafisz się przyznać do błędu.

 

Nikomu w grze nie przeszkadzam, latam dookoła, bo mam prawo do biegania, nie reaguje na reakcje niektórych graczy, bo grają Non-RP, co później robią się nowe skargi na 4um. Mieszając rzeczy wymienione na 4um i przenosząc do gry. Przyjeżdżam swoimi autami, motocyklami, co po chwili je unspawnuje, chyba, że zostawię sobie jedno obok krawędzi, jakbym chciał gdzieś później pojechać.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

Unspawnujesz od dzisiaj po tym jak zwróciłem ci pisemna uwagę na forum na której tez do niczego się nie przyznałeś. Według cb wszyscy co odpowiedzą na skargi są kłamcami i oszustami, a ty jesteś super pro elo gracz wiec nara xd

Koncze dyskusje dowody na niewinność przedstawiłem wyżej

Odnośnik do komentarza

Nic nie przedstawiłeś wyżej, bo ciągle piszesz nieprawdę.

 

Zakazujesz mi stawiania moich pojazdów na East Beach (Baza Mechanika), od czego są holowniki? Może je lepiej usunąć. 

 

//edit 

 

No pan tutaj przed chwilą zrobił tak samo co ty. Przypadek? Nie sądzę.

 

Link do SS: http://imgur.com/CoQATOY

 

Screen sprzed chwili.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza

1. Chciałabym również zapytać Komisję Sprawiedliwości czy tego typu zbiorówki są zasadne, gdy dotyczą innych graczy i innych zdarzeń.

2. We wzorze napisane jest: 

Nazwa tematu: [skarga] Imię_Nazwisko

Nick oskarżonego:

A nie nicki oskarżonych. Czy aby na pewno powinno tak być, że jedna decyzja będzie wiążąca w sprawie kilku osób i czy akceptowane odwołanie od tej decyzji nawet przez jednego z trzech oskarżonych będzie wiążące dla wszystkich trzech spraw? Prosiłabym o usystematyzowanie tej kwestii, bo takie zdarzenia(pisanie zbiorówek) tworzy nieporządek w kwestii procedur.

 

Prosiłabym o odpowiedź na te pytania na PW osoby z Komisji Sprawiedliwości dość uprawnionej do decydowania w tej kwestii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

1. Jak oskarżeni mają dowiedzieć się o skardze, skoro w tytule nie są podane ich pełne nicki?

 

Niektórzy gracze są informowani poprzez prywatną wiadomość, o napisaniu na nich skargi.

 

W jednej skardze jest błąd i go poprawię.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując, bo czuję się jakbym mówił do kamienia, a nie człowieka.

Nie można strzelać z M4 do kogoś bokiem w jego stronę. Postać automatycznie obraca się frontalnie tam gdzie wycelujesz, a na screenie nr 3 widać ewidentnie po mojej stopie(w czasie chodzenia na alt i pisania) jak stoję do cb bokiem co pokazuje moją niewinność.

granie dla zabawy i psucia rozgrywki innym - ....... ??? Po pierwszych 3 wyrazach to nie wiem czy warto komentować.

Odnośnik do komentarza

Każdy odbiera inaczej wiadomości.

 

Wszystko zauważył chat, nikt nie wyciągał  broni prócz ciebie i to nie była jednorazowa sytuacja, widać krew wokół mojej nogi.

 

Kilkakrotnie wyciąganie i chowanie broni po wyjściu z Afka? Przypadek? Nie sądzę. 

 

Ss'y nie są robione z jednej akcji.

Odnośnik do komentarza

To że sb wyciągam broń nie znaczy, że do cb strzelam. Równie dobrze mógł ktoś strzelać na duży dystans i nie zdziwiłbym się gdyby był to ktoś podstawiony od cb, ale nie będę ci tego sugerował bo dostane lekturę na całą stronę o historii twojego sampa xD Ciekawe jest to że nigdy nie miałeś screena jak do cb stoję i strzelam. U mechów zawsze ktoś lata z bronia w reku więc rzeczywiście screeny warte uwagi. Skończ swoją marną pogadankę i tłumaczenia, bo i tak nie dostaniesz ZG, a jak dostaniesz to już nikt pewnie nie pogra na tym serwerze XD
Tyle z mojej strony nawet nie będę czytał lektury niżej elo

Odnośnik do komentarza

No i właśnie wymyśliłeś swoją głupią Historie o strzale z dystansu od osoby, której nie wiać na żadnym screen.

 

To już dowodzi, że wrobiłeś się w bagno, po chwili zastanowienia się.

 

I tak przeczytasz xd.

Edytowane przez Kamil_Valetino
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...