Skocz do zawartości

[Skarga] Brandon King, Corey Moore


Kamil_Valetino

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Brandon King i Corey Moore
Nick oskarżającego: Kamil Valetino
Powód: Spam i DM2.
Kara (proponowana): Wymienię poniżej w punktach osoby, jakie proponuje dla takowej osoby.
Wyjaśnienie: Administracja nie chciała reagować na moje reporty w bardzo szybkim tępię, więc wiedziałem, że 4um, to na pewno, któraś z ogarniętych osób zaakceptuje i będzie przekierowana do różnych w podziałach adminów.
Screeny (obowiązkowe):

 

Brandon King: [DM2] Link do SS: http://imgur.com/mGOIJSB  AJ, 20 minut

 

Corey Moore: [spam] Link do SS: http://imgur.com/a/6DY8u  AJ, 30 minut

 

U może ci, lecz administrator decyduje o nadaniu.

 

Legenda:

Kara bardzo ciężka (5 stopnia) - warn, ban

 

Lista Kar

 

Spamowanie

Odnośnik do komentarza

Corey Moore: [spam] - Koleś wysyłał smsy do radia, żeby dostać sie do konkursu, ale tego już nie pokazałeś na screenie.


Weź człowieku usuń konto xd

 

 

ps. Kiedy nauczysz się wstawiać link? Przy setnej skardze?

Edytowane przez DAVE4555
Odnośnik do komentarza

Mistrzu gry RP, pogromco graczy łamiących LKiZ , graczu uważający się za PANA I WŁADCE , sądzący , że NIC CIE NIE OBOWIĄZUJE , przykładzie ideału.

Z bólem i żalem pragnę skomentować tę skargę, chociaż uważam, że to parodia. Dlaczego nie ująłeś w  tych boskich ss'ach informacji o konkursie organizowanym przez KOCHANE SAN NEWS? Chciałbym zaznaczyć , jak we wstępie , Twe podejście do rozgrywki, w której , jak sam się chwalisz, nie łamiesz LKiZ i nie popełniasz żadnych błędów(tu pragnę dodać, że nie posiadam Screenshot'ów , bo o to byś na pewno się przyczepił. ' A masz SS'y potwierdzające twój zarzut? ') Także, na swoją obroną nie mogę dodać nic ciekawego , gdyż widać ten SPAM wynikający z mojej wielkiej chęci dostania się na antenę radia. Pozdrawiam cieplutko każdego gracza, na którego Kamil Valetino napisał , bądź jeszcze zdąży wyrzeźbić, skargę. 

Życzę miłej rozgrywki i atmosfery,aby Kamil Valetino nie zepsuł wam tego , tak jak po tej skardze mi.

Odnośnik do komentarza

Po co bezsensownie się tyle wypowiedziałeś i zarzuciłeś tą wielką czcionkę?

 

Spam to spam, nawet administrator ci to powie, wiec nie wiem czego oczekujesz, że coś źle napisałem.

Odnośnik do komentarza

Widocznie nie rozumiesz. więc wytłumaczę. Ten wycinek SS'a to odpowiedz do zacytowanej wypowiedzi. Wybacz,ale muszę się przyczepić bo kuje w oczy-'a ty do ciebie mówiłem'- czy tak trudno jest budować zrozumiałe wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza

Kamilu Valetino, polecam przejrzeć wikipedię, jeżeli nadal nie rozumiesz słowa SPAM:

 

 

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.

 

NIECHCIANE, NIEPOTRZEBNE. DOKŁADNIE MISTRZU. A skoro był konkurs San News, a mrucznik już narzucił sobie /me wyjmuję telefon przy pisaniu SMSa, to przykro mi to mówić ale, chujem wisły nie zawrócisz. Jak, aż tak Ci przeszkadza ten flood na czacie, polecam zaatakować mrucznika, by wyrzucił ze skryptu ową linijkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

A czym einstenie jest telefon?

 

Owszem, wysyła wiadomości elektroniczne. Jednak trochę wcześniej piszę, że niechciane lub niepotrzebne. A skoro był konkurs i chciał wygrać, było potrzebne. Więc nie rób z siebie inteligentnej osoby, bo jesteś głupszy, niż ustawa przewiduję. 

Odnośnik do komentarza

W takim razie czekam na odpowiedź administratora, bo moim zdaniem /sms to nie jest spam, jeżeli bynajmniej chodzi o San News. To jak najwięcej smsów wygrywa, nie jak najmniej Valetino. Przy okazji nie zgadzam się co do drugiej osoby w skardze.

Odnośnik do komentarza

Dobra chuj tam, wjebcie mi ten Aj. Wrzućcie Valetino do KS, traćcie graczy przez amebowatą konfiture i tak się to skończy. Dajcie podbudować ego nastolatkowi bez ambicji i życia poza serwerem na którym zachowuje się niczym sam Mrucznik. Aż żal tracić czas na komentowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...