Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Brandon_King

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów
  • Nick SA-MP:Tyrone_Lizard

Napisano 27 styczeń 2016 - 10:31

Nick oskarżonego: Brandon_King
Nick oskarżającego: Tyrone_Lizard
Powód: Ucieczka od akcji RP z org przestępczą  i DM
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Jeździmy po mieście w trójke odgrywać sprzedaż broni itd. Uderza w nas gość infernusem, wysiadka zaczynamy odgrywać . Gościa wywalił antycheat, wrócił do gry ja kontynuuje akcje na co on wyciąga ak47 i nas zabija.. psucie gry organizacjom przestępczym jak sie nie ma pomysłu na gre jest żałosne.. 
Screeny (obowiązkowe): 

kOMg9Gf.png

• Izuś i Kamil_Valetino lubią to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 27 styczeń 2016 - 13:07

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą o wypowiedź.

#3 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

TajemniczyGosc

• Sponsor
  • 772 postów
  • Nick SA-MP:Kamil_Valetino/Mikołaj_Valetino

Napisano 27 styczeń 2016 - 13:32

Podpisuj się do tej skargi, gracz nagminnie robi DM2, OOC w IC i łamie LKiZ.

Link do SS: http://imgur.com/a/hJ0El

Może i mało screen, ale z dzisiejszego dnia, bo krótko byłem na serwerze.

#4 brandikrol

brandikrol

Newbie

• Gracz
  • 12 postów
  • Nick SA-MP:brandi king

Napisano 30 styczeń 2016 - 16:08

Co do skargi, to bylo po czesci tak jak napisal OP, lecz prawda jest taka ze to oni we mnie przywalili, zobaczcie gdzie moj samochod stoi... widze ze jego koledzy we mnie celuja to wyjalem bron i zabilem tego tyrone, nie widze tu zadnej ucieczki od akcji, bo zabilem go zanim zdarzyl napisac akcje, musial ja wyslac potym jak padl. Czat potwierdza to, ze wyjalem bron zanim napisal on akcje. Po za tym jego koledzy mnie zabili i tyle. 

Edit: a co do ssow kamila valentino to widac tam jedynie jedno wyrwane z kontekstu slowo, bo nie byl nawet swiadkiem tego co wtedy pisalem i slowo "report" nie oznacza jedynie /report, a na tym drugim ssie jest jak strzelam w powietrze, to jest DM? 

Użytkownik brandikrol edytował ten post 30 styczeń 2016 - 16:09

#5 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 16:55

Co do skargi, to bylo po czesci tak jak napisal OP, lecz prawda jest taka ze to oni we mnie przywalili, zobaczcie gdzie moj samochod stoi... widze ze jego koledzy we mnie celuja to wyjalem bron i zabilem tego tyrone, nie widze tu zadnej ucieczki od akcji, bo zabilem go zanim zdarzyl napisac akcje, musial ja wyslac potym jak padl. Czat potwierdza to, ze wyjalem bron zanim napisal on akcje. Po za tym jego koledzy mnie zabili i tyle. 

Edit: a co do ssow kamila valentino to widac tam jedynie jedno wyrwane z kontekstu slowo, bo nie byl nawet swiadkiem tego co wtedy pisalem i slowo "report" nie oznacza jedynie /report, a na tym drugim ssie jest jak strzelam w powietrze, to jest DM? 

Konto założone tylko na potrzeby odpowiedzi na skarge potwierdzają wiarygodność lol.

Gdybym sam odpierdalał po co bym pisał skarge?

Prosze zobaczyć na całą rozmowe a dokladniej na pierwsze linijki.

#6 brandikrol

brandikrol

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 17:23

no zalozylem, bo mi usuneli bo nie gralem, a bronic sie musze bo klamiesz, ja tu ucieczki od akcji nie widze, bo twoja akcja poszla po tym jak padles 

widac ze ten floyd celuje we mnie, a na czacie widac ze jakis dawid wyciaga bron zanim ja wyciagnalem, to samo ten floyd bo nawet nie widac na czacie, to miala byc akcja? 

#7 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 17:34

Manipulujesz faktami,a to nie popłaca. 

Na ssie to ja padam mimo że wcześniej zostala napisana przeze mnie akcja,a nie inaczej.

Chyba nie myslisz ze wmówisz komuś że w pół sekundy jak padłem zdążyłem napisać akcje na całą linijke..

Słyszałem że to nie twój pierwszy wybryk wiec może ktoś cie w końcu ukróci.

#8 brandikrol

brandikrol

Newbie

• Gracz
  • 12 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 17:51

slyszalem ze jestes straszny manipulant a to nie poplaca, nie mowie ze napisales akcje w pol sekundy tylko wyslales ja po tym jak cie zabilem, wiec jak byles martwy to nie bardzo mogles "przeprowadzac akcje" wiec ucieczki od akcji nie ma 

#9 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 18:17

heh licze że decyzja zarzadu nie będzie tak śmieszna jak twoja osoba,pozdrawiam i czekam na wypowiedź @.

#10 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 31 styczeń 2016 - 23:57

Oskarżony otrzymuje AJ na 30 minut.

#11 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 31 styczeń 2016 - 23:57

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych