Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Kaiden Albano, Koji Tsukiya i Jose Nevare

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil_Valetino

Kamil_Valetino

TajemniczyGosc

• Sponsor
  • 772 postów
  • Nick SA-MP:Kamil_Valetino/Mikołaj_Valetino

Napisano 04 luty 2016 - 18:58

Nick oskarżonego: Kaiden Albano, Koji Tsukiya i Jose Nevarez.
Nick oskarżającego: Kamil Valetino
Powód: DM2, DM1 i OOC w IC.
Kara (proponowana): Wymienię poniżej w punktach osoby, jakie proponuje dla takowej osoby.
Wyjaśnienie: Administracja z czasem nie reaguje na reporty, więc postanawiam napisać skargę niż gracz otrzyma KICK i ponownie rozpoczyna zabawę z kumplami w odwalanie. 
Screeny (obowiązkowe):

Koji Tsukiya: [DM1] Link do SS: http://imgur.com/GlDERwQ  AJ, 15 minut - Bicie łopatą w gracza, który normalnie jeździ i próbuje coś zyskać.

Kaiden Albano: [DM2] Link do SS: http://imgur.com/a/bTE32  Aj, 15 minut - Nie pamiętam, czy strzelał do gracza, bo nie odwróciłem wtedy kamerki, ale niszczenie mienia jest.

Jose Nevarez: [DM2 i OOC w IC] Link do SS: http://imgur.com/a/dXpT0 AJ, 30 minut - Gracz nie dostosowuje się do LKiZ, odwala wraz z kolegami, co zaraz dołączą do innych skarg. 

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 04 luty 2016 - 20:33

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 malwin228

malwin228

Newbie

• Gracz
  • 5 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:42

Linki nie działają :]

A poza tym, jak już strzelałem, to w obronie własnej, bo byłem na mechazordach i gościu do mnie strzelał, a żadnego mienia nie niszczyłem :]

I jeszcze dodam, że to właśnie gościu niszczył mi clovera, a ja celowałem do niego z broni no i fakt faktem zabiłem.

//Izuś: łącze posty

Użytkownik Izuś edytował ten post 06 luty 2016 - 01:07

#4 WRWE

WRWE

Specjalista

• Gracz
  • 130 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:54

Dla tego, co rozpatrzy tą skargę

Dlaczego osoba trzecia, na której nie nastąpił DM pisze skargi za innych graczy? 

Kamil, to nie jest poprawa serwera na lepsze, ani nic z tych rzeczy, po prostu udupiasz wszystkich na siłę, nikt tobie nie wyrządził krzywdy. Skoro gracz, który został zabity, nie napisał skargi, to dlaczego osoba trzecia wpierdala się na siłę? Tyle ode mnie, powinny być te wszystkie jego żałosne tematy, jako osoba trzecia, powinny zostać rozpatrzone negatywnie.

#5 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 06 luty 2016 - 01:31

Koji_Tsukiya otrzymuje 15 min AJ za DM1.

Kaiden_Albano - brak wystarczających dowodów.

Jose_Nevarez otrzymuje 30 min AJ za DM2.

#6 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 06 luty 2016 - 01:31

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych