Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Casimir_Pierdas

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pirat

Pirat

Zbanowany

• Zablokowany
  • 32 postów
  • Nick SA-MP:Zebedeusz_Pirat

Napisano 05 luty 2016 - 16:36

Nick oskarżonego: Casimir_Pierdas
Nick oskarżającego: Mia_Peperl
Powód: Obrażanie OOC
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Casimir Pierdas mnie obraża za nic... Moim zdaniem zasluguje na conajmniej warna

(skarga za kolege)
Screeny (obowiązkowe): http://i.imgur.com/QkeoOff.jpghttp://i.imgur.com/pMrtBpu.jpg http://i.imgur.com/gK1bOth.jpg

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 05 luty 2016 - 18:53

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 idefikx

idefikx

Just Yuri

• Gracz
  • 247 postów
  • Nick SA-MP:Morgan_Johnson

Napisano 05 luty 2016 - 19:00

Chciałbym wnieść do skargi, że screeny są fejkami. W okół tekstu są takie piksele rozmazane które w 99% świadczą o tym, że screen był przerobiony.
SS: http://imgur.com/QtJWJP9

Użytkownik idefikx edytował ten post 05 luty 2016 - 19:02

#4 _PierdaS_

_PierdaS_

• Gracz
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Casimir_Pierdas

Napisano 05 luty 2016 - 21:10

Pytałem raz admina, czy obrażanie czitera podchodzi pod obrazę, powiedział że raczej nie, więc wy********j z tą skargą. Lepiej pokaż ss'y jak latasz ze s0bkiem czy fujara wie czym i rozpierdalasz auta w remizie. Dobrze wiem, że ty to ten je***y bonczymo*da, sam mi się na /w chwalisz  :) SS'ów nie mam, ale admin w każdej chwili może w logi wejść. Już dawno na forum bana powinieneś mieć za to BE. 

PS. Co do twojego ss'a- wytłumacz mi, dlaczego gdy pojechałem na twoje wezwanie do wypadku zastałem Ciebie stojącego na środku drogi, a po chwili dostałem wiadomość na /w 'DELFIN POZDRAWIA' i ro*********ś mi auto tym swoim 'czitem'?

Użytkownik FaSt_GuY edytował ten post 05 luty 2016 - 21:10

#5 Konto Premium

Konto Premium

Zbanowany

• Zbanowany
  • 913 postów
  • Nick SA-MP:Frank Gotti

Napisano 05 luty 2016 - 22:08

Ja z Pierdasem sie wyzywamy a potem godziny, nie wiem po co składasz tą skarge, jak byś do mnie napisał to bym ciebie też wyzywał, może pierdas miał/ma zły dzień?

• _PierdaS_ lubi to

#6 Pirat

Pirat

Zbanowany

• Zablokowany
  • 32 postów
  • Nick SA-MP:Zebedeusz_Pirat

Napisano 05 luty 2016 - 23:32

Ja z Pierdasem sie wyzywamy a potem godziny, nie wiem po co składasz tą skarge, jak byś do mnie napisał to bym ciebie też wyzywał, może pierdas miał/ma zły dzień?

Nie obchodzi mnie to, nie jestem jego kolegą i jego wypowiedzi mnie obraziły

Pytałem raz admina, czy obrażanie czitera podchodzi pod obrazę, powiedział że raczej nie, więc wy********j z tą skargą. Lepiej pokaż ss'y jak latasz ze s0bkiem czy fujara wie czym i rozpierdalasz auta w remizie. Dobrze wiem, że ty to ten je***y bonczymo*da, sam mi się na /w chwalisz :) SS'ów nie mam, ale admin w każdej chwili może w logi wejść. Już dawno na forum bana powinieneś mieć za to BE.

PS. Co do twojego ss'a- wytłumacz mi, dlaczego gdy pojechałem na twoje wezwanie do wypadku zastałem Ciebie stojącego na środku drogi, a po chwili dostałem wiadomość na /w 'DELFIN POZDRAWIA' i ro*********ś mi auto tym swoim 'czitem'?

Tyle ze ja nie jestem cziterem, cały czas gram normalnie na koncie Mia Peperl

Chciałbym wnieść do skargi, że screeny są fejkami.

Co ty pierdolisz? Po pierwsze w kazdym screenie ktory jest w jpg tak wyglądają wiadomosci a po drugie sam casimir pierdas juz nie zaprzeczyl ze to fake wiec zamilcz

// za kolege

#7 _PierdaS_

_PierdaS_

• Gracz
  • 60 postów
  • Nick SA-MP:Casimir_Pierdas

Napisano 05 luty 2016 - 23:52

Dlaczego kolega nie mógł założyć swojego konta i sam napisać skargi? Pewnie internet mu nie działa, co nie? :)

• Wolf i Andrzej lubią to

#8 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 08 luty 2016 - 20:27

Oskarżony otrzymuje Warna.

#9 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 08 luty 2016 - 20:30

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych