Skocz do zawartości

[Skarga] Ashton Shakur, Will montrose, Brandon Kin


Kamil_Valetino

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Ashton Shakur, Will Montrose i Brandon King
Nick oskarżającego: Kamil Valetino
Powód: Masive DM2 I DM2
Kara (proponowana): Wymienię poniżej w punktach osoby, jakie proponuje dla takowej osoby.

Wyjaśnienie: Administracja z czasem nie reaguje na reporty, więc postanawiam napisać skargę niż gracz otrzyma KICK i ponownie rozpoczyna zabawę z kumplami w odwalanie.
Screeny (obowiązkowe):

 

Ashton Shakur: [Masive DM2] Link do SS: http://imgur.com/a/K8G1qBanned  Gracz zabił początkowo 15 osób, po 10 minutach dopiero administrator zareagował i dostał warna, potem znów zaczął robić to samo, lecz potem już nikt nie śmiał wejść na /spec i wręczyć bana. (25 osób zabił około lub więcej)

 

Wil_Montrose: [DM2] Link do SS: http://imgur.com/a/uKIjR AJ, 20 minut

 

Brandon King: [DM2] Link do SS: http://imgur.com/n8tDm4RAJ, 25 minut, wycelował w gracza, oddał w niego 2 strzały, a później jeszcze kogoś z UZI.

Odnośnik do komentarza

Ch*j ci do tego ze ktos sie strzela? Skad wiesz ze nie odgrywalismy akcji? Jesli on mialby z tym problem,to on napisal by skarge a nie ty. Zajmuj sie soba a nie innymi. Dla Ciebie przyjemnosc z gry to statnie caly dzien u mechow i pisanie skarg oraz reportow? Po za tym na tym ss'ie nie widac zebym strzelal, tylko celuje a obok lezy martwy ziomek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ja gram osobę chorą psychicznie. Wystarczy przeczytać opis i wszystko jasne. 
Mam to gdzieś ja zareaguje na to szanowna administracja. Po prostu po mieście szaleje psychopata z bronią mordujący ludzi.
Ale oczywiście zamiast policji która powinna zareagować na to odpowiednio i złapać go siłą lub nawet wyrządzić na nim karę śmierci lub pobyt w psychiatryku to nie. Lepiej napisać Skargę za DM (@oh). To takie straszne ale co poradzisz jak PD ma wbite we wszystkie wezwania? No nic nie poradzisz.

//Edit: 25 Osób? Stary, tyle jak bym pozabijał to chyba bym dostał platynową odznakę mechanika zabójcy. Dojebałeś jak Torreto przecinków. 

Edytowane przez TOMMY CASH
  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Z tego kolego, z tego. Albo kto wie, może i jestem zza światów?
Koniec owijania w bawełnę, takie są fakty i jak nikt nie umie się do tego przystosować ani normalnie grać to co poradzisz?
Po mieście biega psychopata w obdartym garniaku i kubkiem z KFC na głowie (Tak wiem, opis jak z dupy ale musi jakoś zachować pozory psychicznego). A to że nikt nie umie tego odegrać tylko od razu napierdzielać /report ID DM i tak w nieskończoność zamiast zadzwonić na LSPD bo po mieście szaleje psychopata z bronią. (Btw. Na /do pisalem, że Ash jest niezrównoważony psychicznie i niektórzy po prostu go omijali z daleka bo wiedzą jak grać). Brzmi to totalnie jak by było z palca wyssane ale takie są fakty i mam głęboko gdzieś czy dostanę za to jakąś karę czy coś. Wtedy grono owych osób wyjdzie na kompletnych ignorantów co nie chcą prowadzić żadnej interakcji z psychopatą. Wystarczy po prostu jakoś to odegrać (@oh)...
To nie ja mam ból dupy o to, że nikt nie potrafi niczego normalnie napisać i każdy jest perfekcjonistą i wszystko mu się udaje - Jest takie coś ja /sprobuj. 
Koniec, amen.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...