Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Merkury_Quartz

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 maniek01010

maniek01010

Mechanik

• Gracz
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:John_Niles

Napisano 11 luty 2016 - 23:47

Nick oskarżonego: Merkury_Quartz

Nick oskarżającego: John_Irons

Powód: 2xDB i PG

Kara (proponowana): 2xwarn

Wyjaśnienie: Zrobił mi 2 razy DB raz się broniłem to dostałem warna on nie..i raz zbił mi WL bez proszenia go o to poprostu nabija skilla

Screeny (obowiązkowe):

Spoiler

• Majklu i Niles lubią to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 12 luty 2016 - 01:18

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 marsjanin

marsjanin

dożywocie za roleplay

• Gracz
  • 279 postów
  • Nick SA-MP:Tyrone_Lizard

Napisano 12 luty 2016 - 09:06

Podpis. Gracz notorczywie robi MG, gdy porwaliśmy jego IC brata (Zakladam ze ooc też bo tak sie srali na pw) przyjechał i zaczął nam przeszkadzać w akcji, mówiąc że mógł przejeżdżać tędy. (na zadupiu koło LV)

Jak najbardziej zasłużona kara.

• lil yoko i Majklu lubią to

#4 Merkury

Merkury

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 48 postów
  • Nick SA-MP:Merkury_Squillante

Napisano 12 luty 2016 - 22:44

Na pierwszym ss gracz ostrzelał mnie i perfidnie psuł mi samochód jak go naprawiłem... To mu tak samo odpowiedziałem...(Admin nie uwzględnił mi warna, tylko Tobie ponieważ ty byłeś sprawcą DB, a ja tylko oddałem Tobie to co  ty mi wyrządziłeś. Mój samochód to jakim cudem się zapalił? Ja strzeliłem jako drugi... ponieważ mnie to wkurzyło że mi rozwalił samochód pierwszy z mp5 na "E" i jeszcze myślisz że jak jedziesz złomem i wygląd się nie liczy to jeździsz non rp po innych, to samo tym małym busikiem. Na drugim ss miałem się zjawić na mechach, ponieważ prosił mnie o to Snopp Hills, nie miałem czasu i możliwe że zbiłem Tobie a nie Snoppowi. Dużo miałem wezwań na mechy jako prawnik aby zbić wl Tobie również możliwe lecz nie pamiętam tej sytuacji i nie robie ss jak się umawiam na potrzebe prawnika... Zbijam wl nie po to aby wbić skill tylko i wyłącznie na kogoś wezwanie, a wykorzystałeś to przez to że dostałeś warna za DB... Na trzecim ss poprostu była stłuczka albo wcale ja w tym nie uczestniczyłem tylko przywaliłem gdzieś indziej... nie widać nigdzie mojego samochodu a ni mnie, tylko pisze że w coś przywaliłem.

Za to że jeździsz jakimś gratem, i Tobie nie szkoda że rozwalisz auto, to rozwalasz auta innym...

@Marsjanin - "Zadupie koło LV" Nazywasz Palomino Creeck? Nie wbijałem wam w żadną akcje tylko stałem sobie daleko - nie wolno? Akcja mnie nie dotyczyła, nikt mi nie zrobił MK więc o co chodzi? Mojego brata w tej sytuacji mogło by to dotyczyć ale nie mnie.

Te dowody nic nie przedstawiają.

Użytkownik Merkury_Quartz edytował ten post 13 luty 2016 - 00:45

#5 Adini

Adini

Mechanik

• Gracz
  • 3 postów
  • Nick SA-MP:Phil_Cleveland

Napisano 13 luty 2016 - 01:26

Merkury nie odkręcaj kota ogonem bo to Ty nas pierwszy ostrzelałeś gdy wyjeżdżaliśmy z mechów. Nie raz była akcja że Merkury nadpobudliwie reagował na choćby dotknięcie jego auta (http://imgur.com/zDcJFZ6) i tak samo było i w tym przypadku

#6 Merkury

Merkury

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 48 postów
  • Nick SA-MP:Merkury_Squillante

Napisano 13 luty 2016 - 10:11

Agresywny i wcześniej pisałem "heheh nieźle co?" A pisze tak IC. I Znowu jakimś złomem jeździsz i obojętne Ci czy rozwalisz sobie auto, a mi to akurat bardzo przeszkadza...

#7 maniek01010

maniek01010

Mechanik

• Gracz
  • 2 postów
  • Nick SA-MP:John_Niles

Napisano 13 luty 2016 - 12:13

Merkury wyjeżdżaliśmy z mechów a ty wjeżdżałeś żaden z nas nie ustąpił,jak tak ci zależy na aucie to mogłeś ustąpić lekko się stukneliśmy a ty zajechałeś mnie z boku i ostrzelałeś taka jest prawda,i nie było żadnego psucia auta jak ty go naprawiałeś.

#8 gandalf

gandalf

Zbanowany

• Zbanowany
  • 531 postów
  • Nick SA-MP:patryk elektryk

Napisano 13 luty 2016 - 14:19

Podpis. Ten cały Merkury to jebany rak, banować go

Użytkownik Lagg3R_Lag edytował ten post 13 luty 2016 - 14:19

#9 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 13 luty 2016 - 14:27

Merkury, nie uwzględniłem warna Tobie, bo nie widziałem jak robisz DB. Nie ważne kto zaczął, jeśli zacząłeś robić DB zamiast zgłosić go na /report to też jesteś winny.

#10 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów

Napisano 13 luty 2016 - 14:28

Merkury_Quartz otrzymuje warna za DB.

#11 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów

Napisano 13 luty 2016 - 14:28

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych