Skocz do zawartości

[Skarga]Hisayuki_Kuramoto


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Hisayuki_Kuramoto
Nick oskarżającego:Lucas_Dark
Powód:DM na evencie, dezorg,na innych eventach DD/CZ i dezorg. 
Kara (proponowana):Ban/2xwarn
Wyjaśnienie:No więc prowadziłem impreze. Zaczęło się od tego że on wbił i zaczął jak pojebany krzyczeć: "San news kurwy i złodzieje" i w dodatku tak spamił. I ogólnie psuł imprezę. A potem mnie zDM. ;d
Screeny (obowiązkowe):

 

 

2mmkMYL.png

 

 

Odnośnik do komentarza

MADR, Co przedstawia powyższy screen? Jesteś dmiarzem, karabin w ręku trzymany przez dziennikarza? Śmiech na sali! Mam prawo was krytykować, nawet w taki sposób, w szczególności gdy na pasku pojawia mi się taki syf, bez ładu, składu, nawet poprawności ortograficznej tam nie ma!

 

Moja postać broń w ręku trzymała tylko kilka razy. Od początku kreuję ją na porządną osobę, która uczy sztuk walki wręcz. Zero "ukradzionych aut" - to o czymś świadczy.

 

Przsestańcie wrzucań San Newsowskie gó**o na chat - nie wstyd wam ośmiaszać się przed taką ilością graczy?

Edytowane przez Hisay
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze sa te ustawione sejfy.Wysylasz smsy a i tak prowadzacy wezmie swojego ziomka na antene  A potem sie dziwic ze ludzie spamuja Szumia lasy,szumia knieje san news kurtfy i zlodzieje

Edytowane przez Szmita
Odnośnik do komentarza

Mam od dawna broń i z niej nie korzystam.
A przypominam ci "święty" chłopie, że  za spam jest ban.
W Bonahead clubie sam nam przeszkadzałeś robić audycję i w nas dm'łeś.
Pod kościołem goniłeś za mną z pałką i mnie biłeś-jeden raz do zabicia.
Szkoda że nie widzisz u siebie błędów tylko u innych.
Za spam jest warn/ban - w dodatku nie masz żadnych screenów że Lucas niby w ciebie dm'ł.
DM na EVENCIE + SPAM - proszę o bana dla pana.

Odnośnik do komentarza

No ciekawe, przedstaw jakieś dowody na tą swoją wyciągniętą z kieszeni teorie. Mam świadków, że w tym klubie Twój "święty" kolega pierwszy mnie zdmił. Administracja oczywiście nie zareagowała. Jeśli mam dostać bana - proszę o to samo dla biednego, niewinnego gracza o nicku Lucas Dark. Nie będzie jakiś dzieciak psuł mi GRY IC swoim płaczem OOC, z którego wynika m.in. DM.

 

Tego, że napisałem kilka wiadomości pod rząd do gracza MADR - nie mogę zaprzeczyć, bo ja zawsze obchodzę się prawdą, w przeciwieństwie do Was.

 

Co do pierwszego zdania - uważaj, żeby Ci ktoś czasem w to nie uwierzył.

 

Mały gratis:

 

guA2QaE.png

 

Administracja może sprawdzić kolejność wydarzeń - nadal twierdzicie, że to ja jestem winien zainstniałej sytuacji?

Edytowane przez Hisay
Odnośnik do komentarza

No ciekawe, przedstaw jakieś dowody na tą swoją wyciągniętą z kieszeni teorie. Mam świadków, że w tym klubie Twój "święty" kolega pierwszy mnie zdmił. Administracja oczywiście nie zareagowała. Jeśli mam dostać bana - proszę o to samo dla biednego, niewinnego gracza o nicku Lucas Dark. Nie będzie jakiś dzieciak psuł mi GRY IC swoim płaczem OOC, z którego wynika m.in. DM.

 

Tego, że napisałem kilka wiadomości pod rząd do gracza MADR - nie mogę zaprzeczyć, bo ja zawsze obchodzę się prawdą, w przeciwieństwie do Was.

 

Co do pierwszego zdania - uważaj, żeby Ci ktoś czasem w to nie uwierzył.

 

Mały gratis:

 

guA2QaE.png

 

Administracja może sprawdzić kolejność wydarzeń - nadal twierdzicie, że to ja jestem winien zainstniałej sytuacji?

Ale ja nie będe z tobą dyskutował. Niszczyłeś event przy okazji spamiłeś: SAN NEWS KURWY I ZŁODZIEJE! Pro RP. Zastrzeliłem cie bo latałeś jak małpa po klubie i się darłeś: SAN NEWS KURWY I ZŁODZIEJE. W dodatku spamiłeś. Zacząłeś sobie.
I potem wróciłeś i mnie postrzeliłeś.!

 

ALE JUŻ NIE WSPOMNE O INNYCH EVENTACH! Jak ja sobie jade busem a ty robisz DD/CZ. Albo strzelasz w vana.
Już raz mi psułeś audycje nie chciałem dopuścić do tego 2raz.

 


A po za tym patrz najpierw na siebie xD
I to jest twoja GRA IC?
sa-mp-054_seesqnq.png

 

//@Izuś: łączę posty

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

Nie bądź śmieszny, ciekawe kiedy Ci w vana strzelałem, albo DD/CZ robiłem! Broń moja postać miała w ostatnim czasie tylko przez kilka godzin. Te Twoje zarzuty są nie na miejscu. Piszesz niesłuszną skargę i na siłę piszesz kłamstwa, żeby tylko komuś "dowalić", mimo, że nie masz racji. DMić kogoś za grę IC? To jest Twoim zdaniem w porządku? Następnym razem nie kłam w skargach, wszystko widać, że to nie ja Cię "zDM", tylko Ty mnie. Ja wróciłem później na rewanż.

 

 

 

"A po za tym patrz najpierw na siebie xD "

 

Gdybyś trzymał się tej zasady - tej skargi by tu nie było. Sytuacja z dzisiaj - Pan "redaktor" Lucas Dark wybiegł z San News ze strzelbą w ręku. Postrzelał się z jakimś mechanikiem, przebiegł kilka razy przez ulicę, popisał głupot na OOC i /do, po czym wrócił do San News. I to wszystko w miejscu, gdzie IC chodzą dziesiątki ludzi i jeżdżą setki pojazdów.

 

Nie pisz już więcej durnych postów w tym temacie, chyba że wygrzebiesz jeszcze jakieś "dowody".

Edytowane przez Hisay
Odnośnik do komentarza

"A po za tym patrz najpierw na siebie xD "

 

Gdybyś trzymał się tej zasady - tej skargi by tu nie było. Sytuacja z dzisiaj - Pan "redaktor" Lucas Dark wybiegł z San News ze strzelbą w ręku. Postrzelał się z jakimś mechanikiem, przebiegł kilka razy przez ulicę, popisał głupot na OOC i /do, po czym wrócił do San News. I to wszystko w miejscu, gdzie IC chodzą dziesiątki ludzi i jeżdżą setki pojazdów.

NIE STRZELAŁEM KŁAMIESZ!

Sprawda wyglądała tak! Wyszedłem przed San News i nagle przyjechałeś ty z swoim kolegom. Twój kolega trzymał AK w łapie i jak ty do mnie podbiegłeś to wyciągnąłem strzelbę żebyś nie dał /pobij!

No i sobie chodziłem po chodniku a ten Pan łaził za mną i mówił"Schowaj strzelbe" a tuż zanim jechał jego kolega z AK żeby dać /wepchnij kiedy mnie pobije! 

Nic nie strzelałem, powinieneś dostać bana za kłamstwo OOC! Żałuje że nie zrobiłem temu ss'ów.

Widać że chcieliście zrobić PG. I najlepsze jest to że on mówił że to ja nie potrafie grać, mimo tego że jego kolega łaził z AK za nim xd Jesteście śmieszni.  

Odnośnik do komentarza

Co Ty pieprzysz! Ja tego gościa widziałem pierwszy raz na oczy. Swoje teorie spiskowe możesz schować sobie w kieszeń! Myślisz, że zachwouję się jak Ty i dałbym /pobij z "dupy" w środku ruchliwego miasta? Żałosne i to Ty tu kłamiesz. Zauważyłem strzelbę, poprosiłem żebyś ją schował po czym zadzwoniłem na policję. Nie mam nic wspólnego z gościem, który miał AK. Ze strzelbą wyszedłeś już z budynku San News, przy którym stałem sobie w mojej limuzynie. Komu ty chcesz kit wcisnąć? Mi, czy administracji, ze strachu przed karą?

Odnośnik do komentarza

Co Ty pieprzysz! Ja tego gościa widziałem pierwszy raz na oczy. Swoje teorie spiskowe możesz schować sobie w kieszeń! Myślisz, że zachwouję się jak Ty i dałbym /pobij z "du*y" w środku ruchliwego miasta? Żałosne i to Ty tu kłamiesz. Zauważyłem strzelbę, poprosiłem żebyś ją schował po czym zadzwoniłem na policję. Nie mam nic wspólnego z gościem, który miał AK. Ze strzelbą wyszedłeś już z budynku San News, przy którym stałem sobie w mojej limuzynie. Komu ty chcesz kit wcisnąć? Mi, czy administracji, ze strachu przed karą?

Tak to czemu mówiłeś do niego po imieniu MG? xDD Śmieszny jestesteś.

To dlaczego jak oddalałem się od ciebie i chowałem broń to ty za mną biegłeś? WCALE NIE CHCIAŁEŚ DAĆ /POBIJ. 

Weźcie zbanujcie raz na zawsze tego odwalacza i kłamce. 

 

Wyciągnąłem strzelbe jak zauważyłem że podbiegasz do mnie-na zewnątrz. Nie w budynku! Niech administracja to sprawdzi! 

Edytowane przez Lucas Dark
Odnośnik do komentarza

No ciekawe, przedstaw jakieś dowody na tą swoją wyciągniętą z kieszeni teorie. Mam świadków, że w tym klubie Twój "święty" kolega pierwszy mnie zdmił. Administracja oczywiście nie zareagowała. Jeśli mam dostać bana - proszę o to samo dla biednego, niewinnego gracza o nicku Lucas Dark. Nie będzie jakiś dzieciak psuł mi GRY IC swoim płaczem OOC, z którego wynika m.in. DM.

 

Tego, że napisałem kilka wiadomości pod rząd do gracza MADR - nie mogę zaprzeczyć, bo ja zawsze obchodzę się prawdą, w przeciwieństwie do Was.

 

Co do pierwszego zdania - uważaj, żeby Ci ktoś czasem w to nie uwierzył.

 

Mały gratis:

 

guA2QaE.png

 

Administracja może sprawdzić kolejność wydarzeń - nadal twierdzicie, że to ja jestem winien zainstniałej sytuacji?

Świetnie że głosisz swoją prawdę! Ale wk******z mnie gdy robię audycje a ty za mną z kijem ganiasz-administracja również nie reagowała. A miałem wtedy akcje, ale fujara-za******y gracz Hjumatoto goni mnie z pałką po czym wysyła do mnie setki wiadomości.

 

I uszanuj motyla noga wreszcie czyjąś pracę, nie masz życia OOC tylko po mrucznika ganiasz i na każdy nasz event przychodzisz aby prowokować? 

Tak czy tak zrobiłeś mi spam na audycji, szkoda że nie robiłem więcej ss ów. 

Za spam jest co najmniej warn, tak więc trzymajmy się sprawiedliwości której podobno my nie mamy ;).

Edytowane przez MADR
Odnośnik do komentarza

Kulturę wypowiedzi powinniście mimo wszystko zachować. Graczu powyżej - Ty w szczególności, gdyż ta skarga w żadnym stopniu Ciebie nie dotyczy.

 

"Tak to czemu mówiłeś do niego po imieniu MG? xDD Śmieszny jestesteś."

Nie napisałem do niego nawet jednego wyrazu, nie wiem jaki masz w tym cel, ale przykro mi jest, że nie posługujesz się prawdą. Prosiłbym administrację o sprawdzenie chatlogów, zanim zaufacie tej osobie. Mogę podać słowa - klucze, w celu sprawdzenia całej sytuacji.

 

Biegałem za Tobą, żebyś wreszcie schował broń, bo nie do pomyslenia jest, żeby ktoś latał jak opetany ze strzelbą w ręku w centrum miasta.

 

Proszę administrację o rychłe zweryfikowanie tej skargi. Nie chcę mieć z powyższymi graczami nic wspólnego. Rzucają oszczerstwami bez pokrycia, przez co muszę ciągle zaglądać do tematu, mimo że ich wypowiedzi nie mają żadnej merytorycznej wartości.

 

 

PS:

Nawet nie miałem pojęcia, że broń w ręku broni przed komendą /pobij. Nie używam tej funkcji, więc miałem prawo tego nie wiedzieć. Widzę jednocześnie, że Ty jesteś dokładnie z tą komendą obeznany.

Edytowane przez Hisay
Odnośnik do komentarza

Dotyczy. Sam chciałem na ciebie wreszcie skargę napisać-już jakoś znosiłem twoje DM przed kościołem, ale pisałem z praktykantami na radiu, robiłem audycje, a ty we mnie dm'łeś- próbowałem to jakoś przecierpieć ale wkurwiłem się już po tym spamie. 

 

Odnośnik do komentarza

Niestety ale nie mam z tego ss'ów. Lecz mogą to potwierdzić:
-Federico (praktykant San News)
-Joe Austin (proboszcz parafii na jefferson)

Ty również nie masz żadnych dowodów. Ja dołączam się tylko do skargi-proszę o nadanie kary za to wszystko.. ( z uwzględnieniem tego spamu) 

Odnośnik do komentarza

Przeczytawszy Lucas te twoje ochłapy mam rozumiec ze twoje wyjasnienia sa wyciagniete z rekawa??.Nie rozumiem,Masz pełno wymyslonych dowodow mowiacych o winie Hisayego a siebie samego o dm nie oskarzysz i jeszcze tutaj banami straszysz.Jesli Hisay cie deemil daj ssy.I daj do tego jeszcze swoje jak ty jego deemiles.

 

 

Ale ja nie będe z tobą dyskutował. Niszczyłeś event przy okazji spamiłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE! Pro RP. Zastrzeliłem cie bo latałeś jak małpa po klubie i się darłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE. W dodatku spamiłeś. Zacząłeś sobie. 

 

 

Jak sie do tego wypowiesz?? Lucas?  Kto tu wszystko zaczał?. 

Edytowane przez Szmita
Odnośnik do komentarza

Przeczytawszy Lucas te twoje ochłapy mam rozumiec ze twoje wyjasnienia sa wyciagniete z rekawa??.Nie rozumiem,Masz pełno wymyslonych dowodow mowiacych o winie Hisayego a siebie samego o dm nie oskarzysz i jeszcze tutaj banami straszysz.Jesli Hisay cie deemil daj ssy.I daj do tego jeszcze swoje jak ty jego deemiles.

 

 

Ale ja nie będe z tobą dyskutował. Niszczyłeś event przy okazji spamiłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE! Pro RP. Zastrzeliłem cie bo latałeś jak małpa po klubie i się darłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE. W dodatku spamiłeś. Zacząłeś sobie. 

 

 

Jak sie do tego wypowiesz?? Lucas?  Kto tu wszystko zaczał?. 

Naprawde jako jego kolega nie musisz se tu wypowiadac. Bo za takie posty leca kary. 

Ja nie wiem czy wy wszyscy jestescie slepi: Mowilem, biegal jak malpa po klubie i spamil"San News Kurwy i zlodzieje" i to bylo normalne. Blagam was. Takie osoby powinno sie trzymac w klatce. 

Odnośnik do komentarza

A normalne bylo go odrazu deemic? chcesz kogos karac a sam zachowujesz sie non rp.I to jeszcze gorzej od Hisayego.Nie pograzaj sie juz dmiarzu i skonczmy ten temat bo ta klotnia robi sie juz zalosna.Czekam na sprawiedliwy werdykt **mam na mysli dla Hisayego**Bo te wyssane z palca dowody Lucasa sa smieszne.

Edytowane przez Szmita
Odnośnik do komentarza

Jeśli się komuś coś zarzuca to trzeba mieć na to dowody, inaczej są to tylko pomówienia. Jakie "Edziu spadamy"?. Chętnie zobaczę to na screenie lub w serwerowym chatlogu, który jak najbardziej może być dowodem, jeśli administracja tylko postanowi do niego zajrzeć.

 

Nick Szmita zobaczyłem pierwszy raz w tym temacie. Z tym Panem nie mam nic wspólnego, nie znam nawet nazwisk jego postaci IC. Lucas Dark - jeśli nie jesteś czegoś pewny to lepiej dla swojego dobra odpuść sobie nieprawdziwe komentarze.

 

Szmita - dzięki za pomoc w tym temacie. Dobrze, że też zauważasz, że to co dzieje się w serwerowym San News to jest jedna wielka kpina. Nawet te bardziej ogarnięte, grające tam osoby przyznają mi zupełną rację.

 

 

 

PS:

Czemu zabraniasz mu komentować i straszysz go karą, skoro do tematu pierwszy nieproszenie wskoczył gracz o nicku MADR - Twój dobry kolega? Czemu nie żądasz kary również dla niego?

Edytowane przez Hisay
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...