Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Hisayuki_Kuramoto

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szmita

Szmita

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Tomasz Kluch

Napisano 15 luty 2016 - 13:18

Przeczytawszy Lucas te twoje ochłapy mam rozumiec ze twoje wyjasnienia sa wyciagniete z rekawa??.Nie rozumiem,Masz pełno wymyslonych dowodow mowiacych o winie Hisayego a siebie samego o dm nie oskarzysz i jeszcze tutaj banami straszysz.Jesli Hisay cie deemil daj ssy.I daj do tego jeszcze swoje jak ty jego deemiles.

Ale ja nie będe z tobą dyskutował. Niszczyłeś event przy okazji spamiłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE! Pro RP. Zastrzeliłem cie bo latałeś jak małpa po klubie i się darłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE. W dodatku spamiłeś. Zacząłeś sobie. 

Jak sie do tego wypowiesz?? Lucas?  Kto tu wszystko zaczał?. 

Użytkownik Szmita edytował ten post 15 luty 2016 - 13:20

#22 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 1500 postów
  • Nick SA-MP:Matt Verwest

Napisano 15 luty 2016 - 14:19

Jak jestescie tacy sprawiedliwi i potrzebujecie do tego ss'ow to moze niech kamoto wrzuci ss'y z tego DM. 
Szkoda mi was....

#23 Tiger

Tiger

☆☆☆

• Gracz
  • 2477 postów
  • Nick SA-MP:Richard Parker

Napisano 15 luty 2016 - 17:25

Przeczytawszy Lucas te twoje ochłapy mam rozumiec ze twoje wyjasnienia sa wyciagniete z rekawa??.Nie rozumiem,Masz pełno wymyslonych dowodow mowiacych o winie Hisayego a siebie samego o dm nie oskarzysz i jeszcze tutaj banami straszysz.Jesli Hisay cie deemil daj ssy.I daj do tego jeszcze swoje jak ty jego deemiles.

Ale ja nie będe z tobą dyskutował. Niszczyłeś event przy okazji spamiłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE! Pro RP. Zastrzeliłem cie bo latałeś jak małpa po klubie i się darłeś: SAN NEWS ku**y I ZŁODZIEJE. W dodatku spamiłeś. Zacząłeś sobie. 

Jak sie do tego wypowiesz?? Lucas?  Kto tu wszystko zaczał?. 

Naprawde jako jego kolega nie musisz se tu wypowiadac. Bo za takie posty leca kary. 

Ja nie wiem czy wy wszyscy jestescie slepi: Mowilem, biegal jak malpa po klubie i spamil"San News Kurwy i zlodzieje" i to bylo normalne. Blagam was. Takie osoby powinno sie trzymac w klatce. 

#24 Szmita

Szmita

Newbie

• Gracz
  • 10 postów
  • Nick SA-MP:Tomasz Kluch

Napisano 15 luty 2016 - 17:53

A normalne bylo go odrazu deemic? chcesz kogos karac a sam zachowujesz sie non rp.I to jeszcze gorzej od Hisayego.Nie pograzaj sie juz dmiarzu i skonczmy ten temat bo ta klotnia robi sie juz zalosna.Czekam na sprawiedliwy werdykt **mam na mysli dla Hisayego**Bo te wyssane z palca dowody Lucasa sa smieszne.

Użytkownik Szmita edytował ten post 15 luty 2016 - 17:55

#25 Hisay

Hisay

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 20 postów

Napisano 15 luty 2016 - 18:19

Jeśli się komuś coś zarzuca to trzeba mieć na to dowody, inaczej są to tylko pomówienia. Jakie "Edziu spadamy"?. Chętnie zobaczę to na screenie lub w serwerowym chatlogu, który jak najbardziej może być dowodem, jeśli administracja tylko postanowi do niego zajrzeć.

Nick Szmita zobaczyłem pierwszy raz w tym temacie. Z tym Panem nie mam nic wspólnego, nie znam nawet nazwisk jego postaci IC. Lucas Dark - jeśli nie jesteś czegoś pewny to lepiej dla swojego dobra odpuść sobie nieprawdziwe komentarze.

Szmita - dzięki za pomoc w tym temacie. Dobrze, że też zauważasz, że to co dzieje się w serwerowym San News to jest jedna wielka kpina. Nawet te bardziej ogarnięte, grające tam osoby przyznają mi zupełną rację.

PS:

Czemu zabraniasz mu komentować i straszysz go karą, skoro do tematu pierwszy nieproszenie wskoczył gracz o nicku MADR - Twój dobry kolega? Czemu nie żądasz kary również dla niego?

Użytkownik Hisay edytował ten post 15 luty 2016 - 18:21

#26 Tiger

Tiger

☆☆☆

• Gracz
  • 2477 postów

Napisano 15 luty 2016 - 18:54

Jeśli się komuś coś zarzuca to trzeba mieć na to dowody, inaczej są to tylko pomówienia. Jakie "Edziu spadamy"?. Chętnie zobaczę to na screenie lub w serwerowym chatlogu, który jak najbardziej może być dowodem, jeśli administracja tylko postanowi do niego zajrzeć.

Nick Szmita zobaczyłem pierwszy raz w tym temacie. Z tym Panem nie mam nic wspólnego, nie znam nawet nazwisk jego postaci IC. Lucas Dark - jeśli nie jesteś czegoś pewny to lepiej dla swojego dobra odpuść sobie nieprawdziwe komentarze.

Szmita - dzięki za pomoc w tym temacie. Dobrze, że też zauważasz, że to co dzieje się w serwerowym San News to jest jedna wielka kpina. Nawet te bardziej ogarnięte, grające tam osoby przyznają mi zupełną rację.

PS:

Czemu zabraniasz mu komentować i straszysz go karą, skoro do tematu pierwszy nieproszenie wskoczył gracz o nicku MADR - Twój dobry kolega? Czemu nie żądasz kary również dla niego?

To daj mi w takim razie ss'y w których ponoć DM przed San News mechów. Jesteś po prostu śmieszny. W grze jesteś taki "zajebisty" jak odwalasz. A na forum udajesz kogoś innego.

Bo Mat był przy tym jest świadkiem a twój kolega nie. Nie jestem głupi, znacie się na 70%. A jeśli nie to sory ;d

Pomyśl dlaczego cie zastrzeliłem? Tak bez powodu? A może dlatego że spamiłeś "San News kurwy i złodzieje" i psułeś event.

Skoro jestem taki zły i odwalam to dlaczego ty wróciłeś i mnie zDM. Naprawdę śmieszy mnie co robicie. I to jest chore.

#27 Dreptacz

Dreptacz

❉ Reżyser Mrucznika ❉

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 1500 postów
  • Nick SA-MP:Matt Verwest

Napisano 15 luty 2016 - 19:00

Wiecie co.. spinasz o to że Lucas nie ma ss'ów a sam nie masz ss'ów z tego jak on podobno cię  dm'ł.
Szukasz wszędzie sprawiedliwości ale u ciebie jej brak.
Nie oszukujmy się, sam dobrze chyba pamiętasz jak za mną z pałką latałeś gdy ja miałem audycje przed kościołem. Przeszkadzałeś mi, po czym zacząłeś mi spamić.
Jeśli uważasz że jest TAK ŹLE w San News-to po co przychodzisz na nasze eventy-audycje.
Pokaż co potrafisz-zapraszam, napisz podanie. :)

Czekam na sprawiedliwy werdykt od admina, piszę tutaj bo dołączyłem do skargi moje ss'y, więc nie pierdol coś o jakiś karach o wtrącanie się... ;d

pzdr.

#28 Hisay

Hisay

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 20 postów

Napisano 15 luty 2016 - 19:30

"Pomyśl dlaczego cie zastrzeliłem? Tak bez powodu? A może dlatego że spamiłeś "San News ku**y i złodzieje" i psułeś event.

Skoro jestem taki zły i odwalam to dlaczego ty wróciłeś i mnie zDM. Naprawdę śmieszy mnie co robicie. I to jest chore."

"Wiecie co.. spinasz o to że Lucas nie ma ss'ów a sam nie masz ss'ów z tego jak on podobno cię  dm'ł."

Ssów może nie mam, ale to, że Twój kolega się kilkakrotnie przyznał jest wystarczającym dowodem. Widzę, że średnio dogadujecie się co do treści "zeznań".

DM za grę IC? To jest Wasz poziom?

"A jeśli nie to sory ;d"

Pomyśl zanim zaczniesz rzucać swoimi nieprawdziwymi przypuszczeniami i procentami na lewo i prawo.

#29 Tiger

Tiger

☆☆☆

• Gracz
  • 2477 postów

Napisano 15 luty 2016 - 21:24

"Pomyśl dlaczego cie zastrzeliłem? Tak bez powodu? A może dlatego że spamiłeś "San News ku**y i złodzieje" i psułeś event.

Skoro jestem taki zły i odwalam to dlaczego ty wróciłeś i mnie zDM. Naprawdę śmieszy mnie co robicie. I to jest chore."

"Wiecie co.. spinasz o to że Lucas nie ma ss'ów a sam nie masz ss'ów z tego jak on podobno cię  dm'ł."

Ssów może nie mam, ale to, że Twój kolega się kilkakrotnie przyznał jest wystarczającym dowodem. Widzę, że średnio dogadujecie się co do treści "zeznań".

DM za grę IC? To jest Wasz poziom?

"A jeśli nie to sory ;d"

Pomyśl zanim zaczniesz rzucać swoimi nieprawdziwymi przypuszczeniami i procentami na lewo i prawo.

A dla ciebie gra IC to skakanie jak małpa po klubie i krzyczenie 10 razy "San news Kurwy i złodzieje". Gdybyś nie krzyczał i nie spamił. To bym cię nie zDM. A to że ty chciałeś się przy kimś popisać to inna sprawa. Przez ten spam mogłeś dostać bana. A to że nie dostałeś to chciałem cie wywalić szybko z klubu za dezorg. Bo to jest naprawdę wkurzające jak jakiś gimbus przychodzi i psuję ci event.

Pytam ostatni raz? to dlaczego skoro jesteś taki dobry graczem, to wróciłeś i mnie zDM. 

Ale nie martw się,mimo tego kogo udajesz na forum zrobie ci ss'y w grze. Jaki naprawdę jesteś. I wcześniej czy później te kłamstwa odbiją się na tobie. 

#30 Hisay

Hisay

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 20 postów

Napisano 15 luty 2016 - 23:18

Proszę Cię bardzo! Ja nic do ukrycia nie mam, więc możesz za mną latać i robić "ss'y" każdego mojego kroku. Poza tym moja POSTAĆ nie skakała jak małpa po klubie, tylko wykrzykiwała swoje poglądy z jednego miejsca na scenie. W dodatku uprzejmie Cię proszę, żebyś nie nazywał mnie gimbusem, gdyż etap edukacji gimnazjalnej mam już dawno za sobą i nie uważam się za osobę, którą można nazwać tym mianem. Życzę Ci ukończenia gimnazjum z czerwonym paskiem na świadectwie oraz więcej rozumu i rozwagi na dalsze lata Twojego życia.

#31 Tiger

Tiger

☆☆☆

• Gracz
  • 2477 postów

Napisano 16 luty 2016 - 08:57

A dziekuje bardzo. ;)
Mimo tego że nie jesteś to sie tak zachowujesz.
Mimo tego kogo udajesz, ssy mówią same za siebie.

#32 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 luty 2016 - 09:25

Oskarżony otrzymuje Warna.

#33 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 luty 2016 - 09:25

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

• Dreptacz lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych