Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Michael Fletcher

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aszlii

Aszlii

Konto premium

• Gracz
  • 44 postów
  • Nick SA-MP:Genowefa_Padlina

Napisano 12 luty 2016 - 20:36

Nick oskarżonego:Michael Fletcher
Nick oskarżającego:Nathan_Wilson

Powód:Obraza OOC
Kara (proponowana):Warn
Wyjaśnienie:Wezwałem mechanik, ten oto gość zaakceptował poczym podjechała jakaś dziewczyna zdeemiła mnie i auto wybuchło a ja zginąłem. Gdy ten mechanik przyjechał na miejsce a mnie tam nie było zaczął płakać na /w że " Po chuj się bawię w /wezwij mechanik " No i potem widać na SS obrazę OOC. :angry: 
Screeny (obowiązkowe):

http://i.imgur.com/rXuyZFt.png

• Suia lubi to

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 12 luty 2016 - 21:03

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 magik110

magik110

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2016 - 12:24

Oczywiście, trochę mnie poniosło i powiedziałem parę słów za dużo, które mogły obrazić poszkodowanego... Poza tym warn to według mnie zbyt duże obciążenie.Ludzie za DM dostają 30 minut AJ a ja mam dostać warna za obrazę pod wpływem nagłego przypływu emocji?Sam poszkodowany dał się ponieść emocjom co widać na tym screenie: http://imgur.com/3QdNIeY .Niby nie ma na nim obrazy mojej osoby, ale no widać że jest nerwowy... Karę spokojnie mogę przyjąć na klatę, lecz nie warna tylko mniejszą, gdyż jak pisałem już wyżej jest to zbyt duża kara za niechciany incydent. Pozdrawiam :)

#4 Aszlii

Aszlii

Konto premium

• Gracz
  • 44 postów

Napisano 13 luty 2016 - 13:35

Po pierwsze to nie są emocje tylko parę razy Ci wcześniej pisałem że mnie zabili i przeprosiłem Cie za to że na marne przyjechałeś to ale ty dalej drążyłeś temat więc włączyłem Caps Lock'a I napisałem Ci to raz a wyraźnie żebyś to widział ! Również Pozdrawiam. ;)

Po 2 na moim SS widać jak jestem na Las Colinas i mam auto rozwalone, a ty zaakceptowałeś jak byłem w PC prawda? No więc mówię prawdę że ktoś mi auto rozwalił i zabił. :)

• Suia lubi to

#5 magik110

magik110

Mechanik

• Gracz
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2016 - 14:06

Drogi kolego , czy ja podważam, że Cię ktoś zabił? Nie. Ale proszę nie kłamać, że napisałeś i przeprosiłeś sam, gdyż to ja musiałem do Ciebie napisać najpierw te brzydkie słowa abyś w ogóle raczył napisać mi o tym incydencie... Nie przekręcaj faktów :) Pozdrawiam cieplutko

#6 Aszlii

Aszlii

Konto premium

• Gracz
  • 44 postów

Napisano 13 luty 2016 - 14:30

Jak tam uważasz ale pamiętam że to jest zawsze obraza OOC. Uraziła mnie więc nadal chcę abyś dostał Warna i miał nauczkę.

• Suia i Jeeffox lubią to

#7 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 13 luty 2016 - 16:55

Michael_Fletcher otrzymuje warna za Obrazę OOC.

#8 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 13 luty 2016 - 16:55

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych