Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Rayan_Cooper

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tajemniczy

Tajemniczy

DJ Nicholas

• Gracz
  • 98 postów
  • Nick SA-MP:Jerry_Jonhson

Napisano 14 luty 2016 - 00:28

[b]Nick oskarżonego:Rayan_Cooper
[b]Nick oskarżającego:Jerry_Jonhson
[b]Powód:OBRAZA OOC // Wyzwisko..
[b]Kara (proponowana):AJ/WARN
[b]Wyjaśnienie:No wiec, wszedlem do ibiza club po czym chial mnie wywalic z tego clubu bo zamkniete ((Pracowalem tam jako DJ ale bez dodania mnie do rodziny)) no wiec ja mowie : Emmm, prosze wyjsc zamkniete. **Wtem lapie za prawa reke Rayana po czym wykreca ja na plecy robiac to samo z lewa reka** /do Udane? nagle pisze do mnie /b Daj moze na /sprobuj? Jak trafisz na jakiegos silniejszego albo cos.. Moze ci to sie nie zawsze udac. ((Jest to prawda, ale zrobie /me ((Akcja)) i zrobie /do Udane? i styknie. No wiec dalem te /sprobuj po czym zaczal mnie wyzywac od cymbalow ze niby klamie i nie dalem /sprobuj tylko /me sprobuj.
[b]Screeny (obowiązkowe): 4366337_sa-mp-026.png

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 14 luty 2016 - 00:50

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Marcino852

Marcino852

Zablokowany

• Zablokowany
  • 63 postów
  • Nick SA-MP:Janusz_Popierdułka

Napisano 14 luty 2016 - 02:29

Ale po co wyolbrzymiasz? Powiedziałem dla beki, że masz opuścić klub, a ty odrazu z akcją, że lapiesz mnie za rękę, po czym coś tam. Nie zgadzałem się z tym, bo po pierwsze stałem w wystarczającej odległości, która zapewniłaby mi czas na kontruderzenie, po 2 nie zapytałeś
/do udane?, po 3 jeżeli piszesz skargę wrzuć wszystkie ss'y. Z tym spróbuj to się pomyliłem, bo źle doczytałem twoja akcję za co Cię przeprosiłem. A po 4, jesteś typem gracza Terminatora który daje akcję typu? /me Chwyta za rękę przeciwnika szybkim ruchem, po czym wyprowadza uderzenie kolanem w potylice, a następnie leci seria kopnięć kur*wa na pięty oponenta. Z takim typem ludzi nie da się grać, bo Jak przecież to są weterani 50 wojen w Iraku, szkolą sztukę walki wręcz od 30 lat, gdzie w dowodzie pisze tylko 24 no i jest urodzonym akrobatą no i jego matka to prostytutka, a ojciec został zamordowany przez gangsterów z Rosji. Nie da się grać z Terminatorami :/

Użytkownik Marcino852 edytował ten post 14 luty 2016 - 02:33

#4 Tajemniczy

Tajemniczy

DJ Nicholas

• Gracz
  • 98 postów
  • Nick SA-MP:Jerry_Jonhson

Napisano 14 luty 2016 - 11:10

No wiec, zadnym terminatorem nie jestem. Interesował mnie tylko ss z obraza OOC. Reszta opisana.

#5 Marcino852

Marcino852

Zablokowany

• Zablokowany
  • 63 postów
  • Nick SA-MP:Janusz_Popierdułka

Napisano 15 luty 2016 - 01:15

To źle opisałeś.

#6 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 luty 2016 - 09:25

Oskarżony otrzymuje 10 min AJ.

#7 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 16 luty 2016 - 09:25

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych