Skocz do zawartości

[Skarga] Rayan_Cooper


Tajemniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Rayan_Cooper
Nick oskarżającego:Jerry_Jonhson
Powód:OBRAZA OOC // Wyzwisko..
Kara (proponowana):AJ/WARN
Wyjaśnienie:No wiec, wszedlem do ibiza club po czym chial mnie wywalic z tego clubu bo zamkniete ((Pracowalem tam jako DJ ale bez dodania mnie do rodziny)) no wiec ja mowie : Emmm, prosze wyjsc zamkniete. **Wtem lapie za prawa reke Rayana po czym wykreca ja na plecy robiac to samo z lewa reka** /do Udane? nagle pisze do mnie /b Daj moze na /sprobuj? Jak trafisz na jakiegos silniejszego albo cos.. Moze ci to sie nie zawsze udac. ((Jest to prawda, ale zrobie /me ((Akcja)) i zrobie /do Udane? i styknie. No wiec dalem te /sprobuj po czym zaczal mnie wyzywac od cymbalow ze niby klamie i nie dalem /sprobuj tylko /me sprobuj.
Screeny (obowiązkowe): 4366337_sa-mp-026.png

Odnośnik do komentarza

Ale po co wyolbrzymiasz? Powiedziałem dla beki, że masz opuścić klub, a ty odrazu z akcją, że lapiesz mnie za rękę, po czym coś tam. Nie zgadzałem się z tym, bo po pierwsze stałem w wystarczającej odległości, która zapewniłaby mi czas na kontruderzenie, po 2 nie zapytałeś

/do udane?, po 3 jeżeli piszesz skargę wrzuć wszystkie ss'y. Z tym spróbuj to się pomyliłem, bo źle doczytałem twoja akcję za co Cię przeprosiłem. A po 4, jesteś typem gracza Terminatora który daje akcję typu? /me Chwyta za rękę przeciwnika szybkim ruchem, po czym wyprowadza uderzenie kolanem w potylice, a następnie leci seria kopnięć kur*wa na pięty oponenta. Z takim typem ludzi nie da się grać, bo Jak przecież to są weterani 50 wojen w Iraku, szkolą sztukę walki wręcz od 30 lat, gdzie w dowodzie pisze tylko 24 no i jest urodzonym akrobatą no i jego matka to prostytutka, a ojciec został zamordowany przez gangsterów z Rosji. Nie da się grać z Terminatorami :/

Edytowane przez Marcino852
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...