Skocz do zawartości

[Skarga] Abdull_Ichachech


Wojtas.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:  Abdull_Ichachech
Nick oskarżającego: Roger_Garrestio
Powód: DM2
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Wjechałem sobie po naprawe do mechów a ten typ wskoczył na maske i zaczął do mnie strzelać. Skarga na 4um może zostać podniesiona o jeden stopień, w tym przypadku to byłoby uczciwe, ten "gracz" nic nie robi sobie z AJ czy upomnień, to nie jest na niego 1. skarga. Pozostaje mi się modlić coby miał już 2 warny
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/M9WCT

Odnośnik do komentarza

irytuje mnie jego zachowanie co do mojej osoby, raz mi napisał ze jestem leszczem i dał /togw, nie chce mi się szukać tego screenu, innym razem jak się spytałem o co chodzi na 2 postaci czy mu coś zrobiłem to nawet nie odpowiedział, przyjeżdża na mechy i myśli ze jest panem świata, potem nie chce wyjechać i naprzykrza się innym mechanikom, co do dmu to się przyznaje, ponieważ go nie lubię

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja, to reakcja administratorów na tą osobę dostępną na serwerze i zbanowanie tej osoby, poprzez spojrzenie na jego odwalanie. To już jest któraś skarga na niego, bo wcześniej robiłem na większość osób i przypominam sobie ten nick. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

irytuje mnie jego zachowanie co do mojej osoby, raz mi napisał ze jestem leszczem i dał /togw, nie chce mi się szukać tego screenu, innym razem jak się spytałem o co chodzi na 2 postaci czy mu coś zrobiłem to nawet nie odpowiedział, przyjeżdża na mechy i myśli ze jest panem świata, potem nie chce wyjechać i naprzykrza się innym mechanikom, co do dmu to się przyznaje, ponieważ go nie lubię
Nie wolno przerzucać nastawiania do mnie ooc do mojej postaci IG. Wjeżdżam na mechy i napisze 'Napraw, poczciwy mechu' albo 'napraw ok'. Gdzie tu jest nastawienia pana świata? NIMA. Jak ofną mi naprawe to natychmiastowo uciwekam z mechaników i dopiero później akceptuje naprawe, nie naprzykrzam się mechanikom.

 


Właśnie się dowiedziałem że to Boyka, jeżeli kiedykolwiek będe człowiekiem pokroju Boyki to prosze o blokade

 

//@Izuś: łączę posty

Edytowane przez Izuś
Odnośnik do komentarza

kurczak zamknij mordę bo tymi postami nic nie wnosisz, ja ci dam zaraz motyla nogę, marcino weź idź stad pisać skargi na ADMINÓw, ty brewka się nawet nie odzywaj, bo przestałem tobie ublizac, robić coś w twoim kierunku tylko dla tego że szkoda mi się ciebie zrobiło i myślałem że dostaniesz jakiejś depresji albo se podetniesz żyły

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...