Skocz do zawartości

[Skarga]Calvin_Bastrad


DJ Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Używaj Polskich znaków Misiu gdzie tu Cię wyzywam ? Raz powiedziałem , że jesteś ekhem bo przesadzałeś  nazywając Mnie wyrzutkiem( też mnie to obraża :) ) sam nie pokazujesz wysokiego poziomu   , a  Tutaj screen jak jedziesz Mnie od szmat łap :)http://imgur.com/rjTKkm8

pS. Możemy pogadać na tsie jeśli mutacja Ci na to pozwoli. ( Poza tym zapytałem się czy jedziesz do mnie ciągnikiem to raczej wyzwisko nie jest rozróżniaj misiu:* )

Edytowane przez BedeGralWgre
Odnośnik do komentarza

Nie wyzywałem Cię geniuszu zbrodni od kiedy takie coś łapie się pod obrazę?

Poza tym raczej jechanie kogoś od szmat jest gorsze:), a jak ciągle spamiłeś na /ro i wpieprzałeś się w sprawy które Ciebie nie dotyczą trzeba było zareagować Misiu :* . Polskie znaki nie bolą ....

Edytowane przez BedeGralWgre
Odnośnik do komentarza

Byłem świadkiem zdarzenia, jak i połowa MC. Andrew zachowywał się toksycznie wobec wszystkich, obrażał równo po kolei każdego gracza. Trochę śmieszna sytuacja że teraz to ON wypisuje tutaj skargi. Sam mam screeny jak jechał Calvinowi od szmat. Jak dla mnie sam powinien dostać 2 warny za bycie toksycznym graczem. 

 

Pozdrawiam.

 

Screen: http://imgur.com/nfUbPZf

Edytowane przez Racho
Odnośnik do komentarza

Hymm pierwsze primo  to ty zacząłeś zabawę i wyrywki... Po drugie primo prosiło się ciebie jak i innych o spokój zlałeś to i dalej robiłeś swoje...   SAM ZACZĄŁEŚ  napędzał TO kola... gdyby nie to, to do tego by nie doszło... tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza

Yerick po 1 wypowiadaja sie tylko osoby nastepujace : oskarzony oskarzyciel i admini. Po 2 nie obrazilem nawet ciebie ani nikogo innego wiec nie klam ze kazdemu rowno jechalem jest chat log mozna sprawdzic...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...