Skocz do zawartości

[Skarga] Abdull_Ichachech i Mohamed_Abudai


_Axl_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Abdull_Ichachech i Mohamed_Abudai
Nick oskarżającego: Axel_Vaseranii
Powód: NOTORYCZNY: DM, NJ, /pobij bez powodu
Kara (proponowana): 2x warn, albo ban
Wyjaśnienie: Tych 2 ciągle mnie dmi, wyrzuca z auta i daje pobij bez powodu. No kurde. Rozumiem raz, ale to się powtarza za każdym razem jak mnie widzą! To już szkodzi serverowi...
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/sYykw

Odnośnik do komentarza

ja też spotkałem tych noobów, jeden z nich zapierdolił mi kase, no ale jebać, inne sytuacje są takie same jak w skardze. Te raki działają na szkode serwera.

BAN PERNAMENTNY DLA NICH I DLA CAŁEGO MIASTA W KTÓRYM ŻYJĄ!!!!!

Odnośnik do komentarza

Mnie też biją za dosłownie KAŻDYM razem gdy mnie widzą na mechach... a dla czego? Bo niby do nich strzelałem....A było tak...

Jechałem na wezwanie jako mech. Oni jadą Tym swoim busikiem czy czyms tam i na*********ą z teców albo czyms podobnym... Auto mi sie zapalilo wiec wysadlem jakiego typa tez ostrzelali wysiadl z auta zaczal do nich strzelac... Oni jechali dalej ten typ odjechal ja bieglem z buta oni podjezdzaja zabili mnie...I ciagle na Mechach biora /pobij albo bija bez tego a nawet strzelaja...

Według mnie to BAN IP DLA NICH ZA Massive DM oraz szkode dla serwera...(Tak jest wielu  d****i na serwie i DM'jarzy ale oni przesadzaja....)

Odnośnik do komentarza

jakim trzeba być skończonym frajerem by najpierw nas DM'ić, potem próbować /pobij a jak już pobiliśmy cie na /pobij to lecisz na forum ze skargą XD Wczoraj kluh crew zaczęło z nami oficjalną wojnę, dmilismy sie itp, potem gracjan zostal sam bo jego friendsy dali /q, to go dorwalismy za mechami z /pobij, potem nagle ty z jakims nobem rockie wbijacie do nas z kamizelkami i nas dmicie (oczywiscie z dupy wiedzieliscie ze on tam jest, pozalil wam sie na /w jak to kluch), potem na mechach TY probowales pobic z kluchem abdula, ale on pobil was, a pozniej co przyjazd na mechy dmiliscie mnie jak mnie widzieliscie to sie musialem ukrywac na gorze mechow i przypadkiem mam ss z tego bo rzadko ale jednak czasem je robie jak by byla taka sytuacja jak teraz

 

tu ss jak pobilismy gracjana ale ty robiac MG probowales go odbic i nas zabiles ze swoim kumplem

 

http://i.imgur.com/EhjUXXK.jpg

 

a tu ss jak mnie szukaliscie na mechach razem z grackiem a chcialem okrazyc was dojsc do spawnu to mnie wyczailiscie i zdmiliscie

 

http://imgur.com/pStapKw

 

ale dalej idz ksiezniczko placz ze my ci /pobij bez powodu i dm bo wpierdol kilka razy dostales zasluzony XDDD 

Odnośnik do komentarza

Zdeemienie i podbiegnięcie i danie /pobij to gra rp? Serio??

A potem się dziwić, że tyle nobków gra na Mruczniku...

Ooo... I widzę po wypowiedziach, że nie jestem jedyny, który ma z tymi graczami problem.

A i kolego wy

 

jakim trzeba być skończonym frajerem by najpierw nas DM'ić, potem próbować /pobij a jak już pobiliśmy cie na /pobij to lecisz na forum ze skargą XD Wczoraj kluh crew zaczęło z nami oficjalną wojnę, dmilismy sie itp, potem gracjan zostal sam bo jego friendsy dali /q, to go dorwalismy za mechami z /pobij, potem nagle ty z jakims nobem rockie wbijacie do nas z kamizelkami i nas dmicie (oczywiscie z du*y wiedzieliscie ze on tam jest, pozalil wam sie na /w jak to kluch), potem na mechach TY probowales pobic z kluchem abdula, ale on pobil was, a pozniej co przyjazd na mechy dmiliscie mnie jak mnie widzieliscie to sie musialem ukrywac na gorze mechow i przypadkiem mam ss z tego bo rzadko ale jednak czasem je robie jak by byla taka sytuacja jak teraz

 

tu ss jak pobilismy gracjana ale ty robiac MG probowales go odbic i nas zabiles ze swoim kumplem

 

http://i.imgur.com/EhjUXXK.jpg

 

a tu ss jak mnie szukaliscie na mechach razem z grackiem a chcialem okrazyc was dojsc do spawnu to mnie wyczailiscie i zdmiliscie

 

http://imgur.com/pStapKw

 

ale dalej idz ksiezniczko placz ze my ci /pobij bez powodu i dm bo wp*****l kilka razy dostales zasluzony XDDD 

 Na 1 ss nie ma nic, po rpostu jechaliśmy a Rockie siedział na masce
A na drugim? Nie wolno być na mechanikach czy jak?



 

Odnośnik do komentarza

Zdeemienie i podbiegnięcie i danie /pobij to gra rp? Serio??

A potem się dziwić, że tyle nobków gra na Mruczniku...

Ooo... I widzę po wypowiedziach, że nie jestem jedyny, który ma z tymi graczami problem.

A i kolego wy

 

jakim trzeba być skończonym frajerem by najpierw nas DM'ić, potem próbować /pobij a jak już pobiliśmy cie na /pobij to lecisz na forum ze skargą XD Wczoraj kluh crew zaczęło z nami oficjalną wojnę, dmilismy sie itp, potem gracjan zostal sam bo jego friendsy dali /q, to go dorwalismy za mechami z /pobij, potem nagle ty z jakims nobem rockie wbijacie do nas z kamizelkami i nas dmicie (oczywiscie z du*y wiedzieliscie ze on tam jest, pozalil wam sie na /w jak to kluch), potem na mechach TY probowales pobic z kluchem abdula, ale on pobil was, a pozniej co przyjazd na mechy dmiliscie mnie jak mnie widzieliscie to sie musialem ukrywac na gorze mechow i przypadkiem mam ss z tego bo rzadko ale jednak czasem je robie jak by byla taka sytuacja jak teraz

 

tu ss jak pobilismy gracjana ale ty robiac MG probowales go odbic i nas zabiles ze swoim kumplem

 

http://i.imgur.com/EhjUXXK.jpg

 

a tu ss jak mnie szukaliscie na mechach razem z grackiem a chcialem okrazyc was dojsc do spawnu to mnie wyczailiscie i zdmiliscie

 

http://imgur.com/pStapKw

 

ale dalej idz ksiezniczko placz ze my ci /pobij bez powodu i dm bo wp*****l kilka razy dostales zasluzony XDDD 

 Na 1 ss nie ma nic, po rpostu jechaliśmy a Rockie siedział na masce
A na drugim? Nie wolno być na mechanikach czy jak?



 

Odnośnik do komentarza

Koleś nie ośmieszaj się sam do nich startujesz, jesteś cienki i przegrywasz to skargę piszesz. Sam jestem świadkiem jak do nich podlatujesz i robisz to o co ich oskarżasz. Trochę mniej hipokryzji prosze. 

Zdeemili mnie ja zdeemiłem ich. Potem to olałem, bo co? Będę sobie gre psuł?

Ale nie robiąc im autentycznie nic 3 razy dostałem dm i pobij bez powodu.

Gdybym do nich deemił ok. Ale oni za każdym razem jak mnie widzą to robią ;)

A 2 nie jestem jedyny któremu zachodzą już za skórę ;)

No nic. czekam na werdykt admina.

Odnośnik do komentarza

Koleś nie ośmieszaj się sam do nich startujesz, jesteś cienki i przegrywasz to skargę piszesz. Sam jestem świadkiem jak do nich podlatujesz i robisz to o co ich oskarżasz. Trochę mniej hipokryzji prosze. 

Zdeemili mnie ja zdeemiłem ich. Potem to olałem, bo co? Będę sobie gre psuł?

Ale nie robiąc im autentycznie nic 3 razy dostałem dm i pobij bez powodu.

Gdybym do nich deemił ok. Ale oni za każdym razem jak mnie widzą to robią ;)

A 2 nie jestem jedyny któremu zachodzą już za skórę ;)

No nic. czekam na werdykt admina.

Odnośnik do komentarza

No to teraz to już trzeba być nie wiem kim żeby się nie przyznać, co do twoich ss'ów, była akcja /pobij próbowałeś pobić abdula, padłeś i lecisz ze skargą na forum o DM

 

http://imgur.com/grByTaI

 

/pobij - miałeś okazje się bronić i się broniłeś czyli podjąłeś grę w której mogłeś wygrać, przegrałeś lecisz z płaczem na forum jak dziewczynka, powód był jasno IC przedstawiony na screenach powyżej

 

więcej nie pisze bo mi sie nie chce z toba prowadzic dyskusje jak lubisz wymyslac i kłamać to rób to dalej ja beke mam xd

Odnośnik do komentarza

tak miałem dobry pomysł by założyć Black listę ale jestem za leniwy, wszystko by się wyjasnilo o co chodzi z jake'm którego ja 1 raz na oczy widzę i ccleanerem którego również na oczy widze pierwszy raz, poważnie dajcie mi ss bo ja was nie pamiętam, ale. Axel zadajesz sie z kluch crew gdzie wczoraj doszło do wypowiedzenia wojny przez nas wyslannikow do was kluchow, strzelales do nas pod paysprayem jak mieliśmy pościg za gracjanem. To już hipokryzja co ty robisz z tymi kluhami, ale kluhy to chociaż jak reporty pisały ze ich biją to się wypierali że oni nie pisali a admin się tepal. No może to anonimowe ale żeby skargę? Kluhy nie wiedzą co robić, deliberowali nad zn bo wiedzą że nawet jak przyjdą w 100 kluhuf przyjadą bobcatami albo premierem to przegrają wojnę. 

Odnośnik do komentarza

Podpisuje się pod skargą, jedziesz sobie spokojnie przez miasto po czym widzisz różowego busa którym bardzo lubią jeździć i się zaczyna :)

 

Najpierw jeden wyjdzie i przebije opony dodatkowo rozwalając Ci samochód, jeśli Cię nie zastrzelą to masz szczęście. Ogólnie to gra bardzo non-rp w ich wykonaniu.

Już olać samą sytuację z /pobij od autora, ale odwalanie i psucie gry innym u nich jest na porządku dziennym :)   

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...