Skocz do zawartości

[Skarga]Thomas Pakuvsevsky, Josshuia Hetfield


szefuncio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo czy byl na duty czy nie, to po pierwsze. Po drugie, byla to wczesna godzina - juz nie robmy jaj, ze nie mogl przejechac sie tym autem. Po trzecie, wbijanie pobij co chwile jest wkurwiajace i nie mozna tego nazwac gra rp. Po czwarte, skoro Cie zabil a Ty potem probowales zemsty, to bylo to RK. Takie sa realia tutaj i tyle.

 

Ogolem akcja jest nieciekawa i juz sama kwestia, ze wydarzyla sie na bazie sklania mnie do myslenia, ze nie bylo to nic specjalnego. Zostawiam dla skargorozpatrywacza, choc nie widze tu winy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

chcialem naprawic to auto oraz je sprzedać. bez duty tez mamy /r jesli chodzi o skrypt jednak bylem na duty. niejednokrotnie sam prosze o zbicie kamizelki aby takie raki jak ty nie wiedzialy ze jestem z fbi.

 

http://i.imgur.com/zETK9bx.jpg- /w kwintesencja twojego rp.

 

wiecej sie tu raczej nie wypowiem. owe osoby udaja(?) idiotow i staraja sie wpoić innym jacy to jestesmy wobec bardzo dobrych graczy grajacych rp xD

//za luccese

Odnośnik do komentarza

chcialem naprawic to auto oraz je sprzedać. bez duty tez mamy /r jesli chodzi o skrypt jednak bylem na duty. niejednokrotnie sam prosze o zbicie kamizelki aby takie raki jak ty nie wiedzialy ze jestem z fbi.

 

http://i.imgur.com/zETK9bx.jpg- /w kwintesencja twojego rp.

 

wiecej sie tu raczej nie wypowiem. owe osoby udaja(?) idiotow i staraja sie wpoić innym jacy to jestesmy wobec bardzo dobrych graczy grajacych rp xD

//za luccese

to grubo macie, że po cywilu nosicie radio ze sobą, może i odznakę co? pierwszy raz takie coś widzę

twoją kwintesencją RP jest

 

'ty kurwo jebana''

 

 

To jest zaufany gracz, jak by byl jakis mądry moderator to przeniósł by do tematu skargi na zaufanych graczy ;)http://mrucznik-rp.pl/forum/49-skargi-na-zaufanych-graczy/

 

 

 

ja właśnie nie wiedziałem gdzie to wrzucić, bo skarga jest na dwóch pajaców, z tego jeden gracz, drugi zaufany.

 

Thomas pakuvsevky wypełnia swoje obowiązki bardzo dobrze

lepiej by mu było jakby stał na mechach z /napraw i /tankowanie do tego się chyba nadaje najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo czy byl na duty czy nie, to po pierwsze. Po drugie, byla to wczesna godzina - juz nie robmy jaj, ze nie mogl przejechac sie tym autem. Po trzecie, wbijanie pobij co chwile jest wk********e i nie mozna tego nazwac gra rp. Po czwarte, skoro Cie zabil a Ty potem probowales zemsty, to bylo to RK. Takie sa realia tutaj i tyle.

 

Ogolem akcja jest nieciekawa i juz sama kwestia, ze wydarzyla sie na bazie sklania mnie do myslenia, ze nie bylo to nic specjalnego. Zostawiam dla skargorozpatrywacza, choc nie widze tu winy.

 

No i tym postem całkowicie siebie skreśliłeś jako lidera i osobę z której można lub powinno się brać przykład. Co z tego że nawet by mu ktoś wj****ł 10 razy z rzędu /pobij bez powodu robiąc DM? ktoś łamie LKiZ powinien napisać /report, lub zrobić screeny i napisać odpowiedni temat na forum w skardze na graczy, ale akcja była odegrana IC, tylko twój agencik się zesrał w gacie bo przegrał na /pobij to musiał się jakoś dowartościować przez co błagał o pomoc na /ro, a potem jak już go uwolnił inny agencik używając cmd admina (/spec) to on nabił WL i zabił umyślnie gracza z WL łamiąc LKiZ, ale przecież to nie ważne bo ty nie widzisz w tym błędu swojego pracownika.

 

To że groził na /do że wsadzi do stanowego, to że wyzywa innych graczy OOC "ty kur.wo je***a" albo obraża że są "gównami" to gdzie tam to przecież noby mu dali /pobij i to wytłumaczalne jest tak, albo jak celowo nabił wl, przy czym został zapytany za co to WL to agencik odparł że pomyłka, no pomyłka pomyłką zdarzają się, ale w jego interesie jest żeby jego pomyłkę czyli 6WL które nabił wyzerować, skoro się "pomylił" to niech załatwi prawnika i oczyści z jego pomyłki, a nie ironicznie się śmieje na /w i wpiera że to była pomyłka - dalej gdzieś błąd agencika? A gdzie tam to przecież my noby tak i nasza wina.

 

Jakim trzeba być debilem żeby dać taki post co ty dałeś wyżej, albo chyba że wyglądasz jak ten osobnik z avka szefuncia to zrozumiałe - po prostu nie myślisz. Robisz tematy w których wmawiasz wszystkim że w FBI będzie ogar i poziom a wypalasz się na pierwszej lepszej skardze w której faworyzujesz swojego człowieka mimo jawnych dowodów. Tak wgl to chciałem ci pogratulować podejścia debila bo ktoś normalny nie mógł napisać czegoś takiego na serwerze o obecnym poziomie że stosujecie "metodę szybkiej weryfikacji" i jak ktoś napisze "Witam" to jest od razu skreślony XDDDDDD to ja też teraz zastosowałem swoją metodę szybkiej weryfikacji i po tym poście wnioskuje że mam do czynienia z osobnikiem bez mózgu XD

 

PS: po tych dwóch screenach już powinieneś go wy*****ć jak byś był dobrym liderem, ale udowodniłeś tylko na jakim niskim poziomie jest twój umysł i na jaki poziom niski ciągniesz frakcje.

 

http://i.imgur.com/k6EVR7I.jpg

http://i.imgur.com/40RamIe.jpg

 

nabił i celowo zabił gracza z WL który był w pojezdzie NIEUZBROJONEGO - wylot z miejsca, ale gdzie tam broń go dalej, już nie mówiąc o innych powodach w skardze.

 

ps o tej weryfikacji poziomu mowiles: G0tIBBI.png

Edytowane przez mohamed
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jakim trzeba być debilem żeby dać taki post co ty dałeś wyżej, albo chyba że wyglądasz jak ten osobnik z avka szefuncia to zrozumiałe - po prostu nie myślisz. Robisz tematy w których wmawiasz wszystkim że w FBI będzie ogar i poziom a wypalasz się na pierwszej lepszej skardze w której faworyzujesz swojego człowieka mimo jawnych dowodów. Tak wgl to chciałem ci pogratulować podejścia debila bo ktoś normalny nie mógł napisać czegoś takiego na serwerze o obecnym poziomie że stosujecie "metodę szybkiej weryfikacji" i jak ktoś napisze "Witam" to jest od razu skreślony XDDDDDD to ja też teraz zastosowałem swoją metodę szybkiej weryfikacji i po tym poście wnioskuje że mam do czynienia z osobnikiem bez mózgu XD

Bo sprawuje się bardzo dobrze w normalnym towarzystwie i warunkach. Nikt z graczami dającymi 10x /pobij zajebiście grać RP nie będzie. Nie mam zamiaru go wyrzucać z frakcji, jest mi przydatny i z ludźmi, którzy ruszają dupę ze zjebanej bazy mechaników potrafi grać dobrze. Jakbym miał wyrzucić gościa, który zapieprza przy śledztwach za to, że w godzinach porannych nadał feda dwóm pożal się boże super graczom RP grającym z /pobij to musiałbym już naprawdę nie szanować swoich.

 

Chyba wprowadzę zakaz ogólny wjazdu na ten spierdolony rejon dla ułomów, wtedy nie będzie możliwości wystapienia takich akcji. Skargorozpatrywaczy proszę o obiektywne rozpatrzenie sprawy, bo tutaj również jest częściowa wina gracza FBI. Prosze jednak wziąć pod uwagę, że przy tak kretyńskim zachowaniu oskarżających mogą ponieść emocje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

xD^ nieuzbrojenie wyglada u was tak ze podbiega jakis typ daje kwiatki a wy pobij i tak 5x.

 

nie napisalbym skargi bo nie mam stalego dostepu do forum, nie bede tak jak teraz pisac do kumpli zeby wstawili za mnie post. zlamaliscie regulamin co sami udowodniliscie ssami. nie mam nic sobie do zarzucenia moze jedynke ty kurwo jebana za co chcialbym przeprosic, reszta to sama prawda. wasza gra rp na kazdym innym serwerze bylaby karana jednak tutaj panuje luźna atmosfera którą wy za wszelka cene spierdolic.

 

 

luccese

Odnośnik do komentarza

nie przyjmuje przeprosin luccese, czuje się urażony dalej. 

 

Skoro chcecie być postrzegani jako frakcja ogarnieta zachowujcie się tak a nie jak zakompleksione gimbusy, którym się zabrało zabawkę robią się czerwone i muszą użyć viagry. Ten dostał 3 razy piła przypadkiem i spadło mu 1-2 stanu pojazdu bo sam sprawdzałem jak inni mi piła to robili :D

 

I to nie było 10x pobij krętacze a dwa więc mię walucie w chuja 

 

nie ważne czy to 6 rano czy 1 w nocy, jak grałem rp tak grałem kiedyś rp w ha i fbi nie mogłem sobie nawet kurwa pozwolić o 1 w nocy na ooc w ic to te pajace nie mogły dac fed i zabić z powodu ze była to wczesna pora, czyli gracie na pokaz jak jest mało ludzi na serwis macie wyjebane a po południu cykl ogar, weź idźcie na polskie party na imprezę na @Dance 3 

Odnośnik do komentarza

nie przyjmuje przeprosin luccese, czuje się urażony dalej.

 

Skoro chcecie być postrzegani jako frakcja ogarnieta zachowujcie się tak a nie jak zakompleksione gimbusy, którym się zabrało zabawkę robią się czerwone i muszą użyć viagry. Ten dostał 3 razy piła przypadkiem i spadło mu 1-2 stanu pojazdu bo sam sprawdzałem jak inni mi piła to robili :D

 

I to nie było 10x pobij krętacze a dwa więc mię walucie w ch**a

 

nie ważne czy to 6 rano czy 1 w nocy, jak grałem rp tak grałem kiedyś rp w ha i fbi nie mogłem sobie nawet motyla noga pozwolić o 1 w nocy na ooc w ic to te pajace nie mogły dac fed i zabić z powodu ze była to wczesna pora, czyli gracie na pokaz jak jest mało ludzi na serwis macie wyjebane a po południu cykl ogar, weź idźcie na polskie party na imprezę na @Dance 3

w huju to mam czy przyjmujesz czy nie, twojej gry nie mozna nazwac gra rp i to nie bylo 2x pobij tylko 5 lub nawet 6. wystarczy spojrzec na inne skargi na tych idiotow, wszystko to tlumaczy. nie bede z toba rozmawial wiecej bo w moim uznaniu jestes idiota i nie jestes wart mojego tlumaczenia.

 

za bartka l.

 

ps sama true to jestes debil xD

Odnośnik do komentarza

w huju to mam czy przyjmujesz czy nie, twojej gry nie mozna nazwac gra rp i to nie bylo 2x pobij tylko 5 lub nawet 6. wystarczy spojrzec na inne skargi na tych idiotow, wszystko to tlumaczy. nie bede z toba rozmawial wiecej bo w moim uznaniu jestes idiota i nie jestes wart mojego tlumaczenia.

 

za bartka l.

 

ps sama true to jestes debil xD

obrazajac moja skromna osoba chwalisz się poziomem na jakim obecnie się znajdujesz powiedz mi jeszcze ze moja stara czy coś :D

Edytowane przez szefuncio
Odnośnik do komentarza

Mamy 2016 rok, a gracze mrucznika nadal piszą skargi za takie pierdoły.

 

obrazajac moja skromna osoba
-cymbaliste zespołu downa
-ten to chyba flecista w zespole downa
-ale jakimś chyba pajacem
-zakompleksionym gimbusem  z komisji
-zachowujcie się tak a nie jak zakompleksione gimbusy, którym się zabrało zabawkę robią się czerwone i muszą użyć viagry
-to te pajace
-skarga jest na dwóch pajaców
xD hipokryta nie hibhopowiec.
 
 
 
 
wstawiam to za bartek lucesse
Edytowane przez Bengred
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...