Skocz do zawartości

[O] Ravens


Kielon

Rekomendowane odpowiedzi

vi1th1.png


 


Zorganizowana grupa przestępcza złożona z kilku profesjonalnych zabójców działających


na zlecenia, które zwykle kosztują dość sporo. W składzie zabójców można spotkać każdego,


począwszy od różnego rodzaju psychopatów, do opanowanych 'mózgów operacyjnych'.


Wszyscy są tu inni, jednak wszystkich łączy jedno - silne więzi przyjaźni. Bowiem każdy z


ekipy traktuje drugiego jak brata, czy siostrę. Kruki, to rodzina, której pojęcie jest


ważniejsze niż jakiekolwiek inne istniejące priorytety. Braterstwo to łączy Kruki.


 


 


15xre5e.png


 


f28t2v.png


 


15xre5e.png


 


2klsth.png


 


Głównym założeniem jest to, aby czerpać z gry przyjemność, dlatego odgrywać możesz


u nas każdego - niezależnie od pochodzenia itd. Poza mordowaniem ludzi będziemy grać


sporo HG oraz jak planuję - mieszać się w politykę wewnętrzną San Andreas. Granie z


nami to idealna alternatywa dla tych, którzy lubią schematy ZGP, jednak boli ich ciągłe


otrzymywanie CK bez konkretnych powodów, bądź zbyt mało kreatywna, zaś za bardzo


typowa i sztywna atmosfera panująca w niektórych organizacjach.


 


 


15xre5e.png


Wykonanie: Kielon


Edytowane przez Kielon
  • Like 14
Odnośnik do komentarza

pomysł mi sie podoba natomiast "nie namierzajcie nas bo to mg" oraz "pojawia się w nocy po tym jak ktoś odprawił sobie w pokoju rytułał" - nie wiem co o tym myśleć, chyba przesadzone

 

Namierzanie jest noobskie po prostu, a to całkiem inna sprawa. Każdy od nas będzie musiał znaleźć i wyśledzić ofiarę, zamiast wziąć pracę łowcy i zwyczajnie namierzyć... a nie chcę, aby ktoś namierzał, bo namęczyłem się i jeszcze męczę robiąc spore OP w pewnym miejscu i gdyby tak ktoś sobie któregoś z nas namierzył i "spalił" nam siedzibe, to byłoby nieciekawie, bo musielibyśmy ją zmienić. A kolejnego OP nie chce mi się robić, bo to się długo robi bez obiektów ruskich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Namierzanie jest noobskie po prostu, a to całkiem inna sprawa. Każdy od nas będzie musiał znaleźć i wyśledzić ofiarę, zamiast wziąć pracę łowcy i zwyczajnie namierzyć... a nie chcę, aby ktoś namierzał, bo namęczyłem się i jeszcze męczę robiąc spore OP w pewnym miejscu i gdyby tak ktoś sobie któregoś z nas namierzył i "spalił" nam siedzibe, to byłoby nieciekawie, bo musielibyśmy ją zmienić. A kolejnego OP nie chce mi się robić, bo to się długo robi bez obiektów ruskich.

spk no zobaczymy, przemyśl tak czy tak to przywoływanie jednego z was za pomocą rytułału xd

Odnośnik do komentarza

motyla noga , oby nie było jak z twoimi zamieszkami jeszcze u Italiansów. Jaram sie.

 

Tsa.. tak nawiasem, to zamieszek nawet nie było xd

Ale co do mordowni, to będzie ona kontynuowana ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, starczy, bo się zleje w gacie ze śmiechu.

Wątek Sithisa ze Skyrim to był fake XDDD

 

Teraz całkiem na poważnie, proszę od nowa lepiej zapoznać się z tematem,

gdyby coś - nie, nie mieliśmy zamiaru grać fantastycznych elementów z pojawianiem się na modlitwy,

fajny wątek, ale tylko gdyby to był TES, albo GMP, ale tutaj uszanujemy grę i zostawimy wszystko normalne  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
 

co tam kielon mordo

 

z całego serca życzę Wam chłopaki, aby udało Wam się ogarnąć kryzys w bbc, ale gdyby jednak... to myślę, że wiesz gdzie zostaniesz miło przyjęty na tym samym nicku  ^_^

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...