Skocz do zawartości

[Skarga]Cody_Price


B00yka the legend

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Cody_Price - http://mrucznik-rp.pl/user/1382-smialy/
Nick oskarżającego:Vladimir Vasilliev
Powód:Kupno konta.
Kara (proponowana):Ban.
Wyjaśnienie:A więc dostałem informacje stu procentowe pewne że kupił konto, wystarczy sprawdzić IP I ban.
Screeny (obowiązkowe):

1. http://i.imgur.com/dbbSDAQ.png

2. http://imgur.com/EBFSA2N

 

Miłego banowania, Detektyw B00yka. JCBŚ.

 

Odnośnik do komentarza

Moja odpowiedz na tą skargę: Na tym koncie gram od początku, tak owszem mam inne IP ponieważ mam zmienne IP... - Mam przenośny router więc nie raz mi się rozładuję i się wyłącza, a po tym zmiena mi się moję IP.. - To jest moja odpowiedz... - Nie rozumiem czemu ktoś sobię robi za przeproszeniem Jaj ze mnię...

Odnośnik do komentarza

A pozatym oskarżasz mnie o kupno konta a sam na podanym ss wyżej przez Ciebie piszesz zeby kupili od Ciebie hajs... 

No cóż, widzę że pomyślałeś nad tym bardzo długo więc muszę napisać do właściciela prawdziwego aby tutaj się wypowiedział :) Głupie pierdolenie o zmianie routera xDD. No i co że sobie piszę? SprzedałeM? - nie więc chuj Ci do tego.

Odnośnik do komentarza

Haha, już to widze... Będe miał dowody że oszukałeś typa na na 40psc , że miałeś sprzedać mu 140kk za 40psc.. Więc Niedługo dodam tutaj dowody...

Ta? Że ojebałem typa o nicku Cody_Price ? hahahaha, no ładnie się pogrążasz, co post to wychodzi prawda :) No i co że ojebałem typa? Po prostu jest idiotą i tyle, a skype to nie jest żaden dowód :( Przykro mi.

Odnośnik do komentarza

Dobrze mowisz. Ja na tym koncie gram od początku

I CO teraz powiesz kurwa! :D

 

WYSTARCZY SPRAWDZIĆ TERAZ IP KURWA  

 

Szponeq

ORAZ TEGO ŁBA

 

SMIALY

 

I TO WSZYSTKO, a jeżeli admin nie dojdzie do tego to jest na prawdę tępym idiotą xD pozdrawiam tego admina co będzie rozpatrywał tą skarge, liczę na Ciebie mordo nie zawiedź mnie.

Odnośnik do komentarza

A niech to dunder świśnie co za rak! Jestes motyla noga nikim, totalnym zerem! Mam nadzieję, że cie ojebią i wyśmieją! Jakim zjebem trzeba być by być dumnym z tego, że jest sie złodziejem! Przypierdalasz sie, że ktoś popełnił błąd a sam jesteś bez grzechu.

Mnie nie o jebia bo Ja mam głowę na karku i nie jestem takim idiotą żeby kupować hajs xD Za pewne Ty jesteś takim zjebem co kupił hajs na mruczniku bądź  ktoś Cię zrobił w ch**a,  że tak powiem i teraz masz ból du*y że jednym się udaje a drudzy polegają na tym.Złodziejem? Trudno będę musiał jakoś z tym żyć, ale powiem CI że fajnie się traciło mrucznikowe hajsy w życiu :) Po prostu ODZYSKAŁEM SOBIE mój stracony czas a także kwotę którą dałem na konto premium a teraz wy********j szczeniaku spać bo jutro do szkoły śmieciu mały.

Edytowane przez B00Yka
Odnośnik do komentarza

I CO teraz powiesz motyla noga ! :D

 

WYSTARCZY SPRAWDZIĆ TERAZ IP motyla noga  

 

Szponeq

ORAZ TEGO ŁBA

 

SMIALY

 

I TO WSZYSTKO, a jeżeli admin nie dojdzie do tego to jest na prawdę tępym idiotą xD pozdrawiam tego admina co będzie rozpatrywał tą skarge, liczę na Ciebie mordo nie zawiedź mnie.

Czyżby nie było żadnego inteligentnego admina na tym serwerze/forum? Wszystkie skargi rozpatrzono tylko jedyna śmieszna skarga została xD

 

Czekam, czekam, czekam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...