Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Nikolai_Zlotov

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kordal

Kordal

Zablokowany

• Zablokowany
  • 4 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 22:37

Nick oskarżonego: Nikolai Zlotov
Nick oskarżającego: Kamil Turacci
Powód: Gra Non-RP
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Tak, więc odgrywaliśmy pościg za danym graczem. Gracz spadł do kanału i niektóre radiowozy poleciały za nim. Otoczyli go i zaczęli wydawać polecenia (na miejscu było 8 funkcjonariuszy i ja coverujący z funkcjonariuszką z góry czyli stacji Idlewood). Nagle gracz zaczął bez żadnej akcji uciekać i nie zwracać uwagi na to, że jest na muszce 10 funkcjonariuszy z załadowaną ostrą amunicją - Bo co mu grozi... Nie dość, że w trakcie ucieczki uderzył w niego infernus... Tak, więc nasi na terminatorkę odpowiedzieli skryptem (/ob i /kajdanki). Gracz na komisariacie dopiero zaczął coś odgrywać RP oczywiście na jego korzyść. W trakcie przesłuchania pojechałem przeszukać jego Burrito i na zapytanie na /w czy mogę coś znaleźć w burrito otrzymuje wiadomość czy wgl mam te Burrito. Inforumuje go, że był Respawn i IC auto jest na miejscu wypadu, chyba że jego koledzy nie wiedząc gdzie jest auto przyjechali i je ukryli. Otrzymałem wiadomość zwrotną, że skryptem go złapaliśmy to skryptem auta nie ma. Zresztą na ss'ach jest cała rozmowa. 
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/goEUL

/edit: Zamiana screenów z pokazywarka.pl na imgur.com. Dodanie jeszcze jednego ss'a, na którym pokazany jest czat gdy owy GRACZ jest nieprzytomny. Jak widać nieprzytomni są w stanie się wyrywać ;)

Użytkownik Kordal edytował ten post 12 marzec 2016 - 12:27

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3610 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 12 marzec 2016 - 10:00

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.
Wrzuć screeny na imgur.com

#3 Racho

Racho

Kumaty

• Gracz
  • 57 postów
  • Nick SA-MP:Fabio Buccino

Napisano 12 marzec 2016 - 11:53

Byłem świadkiem akcji, również uczestniczyłem w tej "zabawie". Gość grał całkiem rakowo, spamował na /do "SERIO?" kiedy ostatecznie go skuli skryptem bo ziomek nie ogarniał i wkurwiał.

Podpisuje się, warn jak najbardziej. 

#4 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 14 marzec 2016 - 23:25

Oskarżony otrzymuje Warna.

#5 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 14 marzec 2016 - 23:28

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych