Skocz do zawartości

Zdjęcie

[skarga] Mohamed_Abudai

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Florence

Florence

• Gracz
  • 226 postów
  • Nick SA-MP:Mark Jessen | Joe Austin

Napisano 12 marzec 2016 - 15:39

Nick oskarżonego:Mohamed_Abudai
Nick oskarżającego:Joe_Austin
Powód: PG, dezorganizacja gry 
Kara (proponowana): 2x warn  100 minut w AJ
Wyjaśnienie: Prowadziłem rekrutacje a nagle ten Pan przyszedł i od razu dał /pobij zrobił to specjalnie bo wiedział że odpisuje! Rozwalił mi rekru. Proszę głównie o 100 minut w AJ. :)
Screeny (obowiązkowe):IPeZdcu.png

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 13 marzec 2016 - 09:39

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 mohamed

mohamed

tak

• Gracz
  • 45 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 10:54

Prowadziłem rekrutacje a nagle ten Pan przyszedł i od razu dał /pobij zrobił to specjalnie bo wiedział że odpisuje! Rozwalił mi rekru. Proszę głównie o 100 minut w AJ.  :)

Stałeś w kościele z księdzem i jakimś cywilem, przyszło czterech arabów do kościoła krzycząc "allah akbar" z bronią, wycelowali w Ciebie i twojego kolegę księdza przy czym kazali unieść ręce do góry, a ty jak gdyby nigdy nic wyszedłeś sobie na /wyjdz omijając wszystkich a wcześniej popłakałeś trochę OOC, no to nie odgrywałeś celowania to Cie PRÓBOWAŁEM pobić bo nie słuchałeś nas.. Tak powinieneś napisać w wyjaśnieniu.

Tyle co mogę powiedzieć to odgrywamy już z tobą od dłuższego czasu, raz Cie pobiliśmy oczywiście ze względów religijnych, to wezwałeś PD i skłamałeś IC (bo widzieliśmy pózniej komunikaty san news IC w radiu) że podpaliliśmy Ci kościół to całe PD i FBI nas ścigało pózniej, a w rzeczywistości tego nie zrobiliśmy. Druga sprawa to siedzisz sobie w kościele (który nie jest twój IC nigdzie nie widziałem byś go sobie kupił) więc każdy ma prawo tam grać, skoro ty odgrywasz swoją wiarę, my próbujemy odgrywać swoją, utrudniamy wam życie bo waszej wiary nie lubimy proste tak.

Co do /pobij to nie jest PG a kłóciłeś się na /w ze mną że jest, jeśli /pobij jest bez powodu to owszem może ktoś powiedzieć że to DM, ale powód IC był tym że się mścimy na tobie a druga sprawa to religijne czego chyba nie trzeba wyjaśniać.

Jak jakiś arab np w niemczech podpali kościół innej wiary, to nikt nie krzyczy "NON-RP' "WARNA MU" tylko żyją dalej i zwalczają, to że ty masz wyobrażenie że twój kościół sprowadza się tylko do mszy, spowiedzi, pogrzebów i nie uznaje żadnych zagrożeń z zewnątrz typu inne religie itp to masz słabe wyobrażenie na ten temat...

• Danila Bagrov lubi to

#4 Florence

Florence

• Gracz
  • 226 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 11:56

Stałeś w kościele z księdzem i jakimś cywilem, przyszło czterech arabów do kościoła krzycząc "allah akbar" z bronią, wycelowali w Ciebie i twojego kolegę księdza przy czym kazali unieść ręce do góry, a ty jak gdyby nigdy nic wyszedłeś sobie na /wyjdz omijając wszystkich a wcześniej popłakałeś trochę OOC, no to nie odgrywałeś celowania to Cie PRÓBOWAŁEM pobić bo nie słuchałeś nas.. Tak powinieneś napisać w wyjaśnieniu.

Tyle co mogę powiedzieć to odgrywamy już z tobą od dłuższego czasu, raz Cie pobiliśmy oczywiście ze względów religijnych, to wezwałeś PD i skłamałeś IC (bo widzieliśmy pózniej komunikaty san news IC w radiu) że podpaliliśmy Ci kościół to całe PD i FBI nas ścigało pózniej, a w rzeczywistości tego nie zrobiliśmy. Druga sprawa to siedzisz sobie w kościele (który nie jest twój IC nigdzie nie widziałem byś go sobie kupił) więc każdy ma prawo tam grać, skoro ty odgrywasz swoją wiarę, my próbujemy odgrywać swoją, utrudniamy wam życie bo waszej wiary nie lubimy proste tak.

Co do /pobij to nie jest PG a kłóciłeś się na /w ze mną że jest, jeśli /pobij jest bez powodu to owszem może ktoś powiedzieć że to DM, ale powód IC był tym że się mścimy na tobie a druga sprawa to religijne czego chyba nie trzeba wyjaśniać.

Jak jakiś arab np w niemczech podpali kościół innej wiary, to nikt nie krzyczy "NON-RP' "WARNA MU" tylko żyją dalej i zwalczają, to że ty masz wyobrażenie że twój kościół sprowadza się tylko do mszy, spowiedzi, pogrzebów i nie uznaje żadnych zagrożeń z zewnątrz typu inne religie itp to masz słabe wyobrażenie na ten temat...

• "Przyszło czterech arabów do kościoła" Hah no pewnie szkoda że zamiast czterech arabów była jakaś mieszkanka z bazy mechaników. Dwóch arabów, biały, murzyn. Nie no spoko ;)
  • Nie jesteście rodziną i nie macie prawa napadać na kościół.
  • W kościele są kamery, a wy sobie wbiliście na luzie bez masek i krzyczeliście "Allah Akbar" nie no pro RP. ;)
  • Zrobiliście już raz podpalenie kościoła i jakbyście nie wiedzieli od tamtego czasu są często patrole PD. 

​Zajmijcie się naprawą aut a nie odgrywania jakieś organizacji terrorystycznej. A jak tak bardzo chcecie taką odgrywać to zróbcie swoją apke, bo DM to każdy potrafi :)

WTiEtTU.png

I36uLoT.png

Użytkownik BamboM edytował ten post 13 marzec 2016 - 11:57

• bixis lubi to

#5 szefuncio

szefuncio

• Gracz
  • 253 postów
  • Nick SA-MP:Abdull_Ichachech

Napisano 13 marzec 2016 - 13:29

od kiedy w kosciele są kamery XD

#6 Danila Bagrov

Danila Bagrov

• Gracz
  • 235 postów
  • Nick SA-MP:Curtis_Preston

Napisano 13 marzec 2016 - 14:03

Mohamed na twoim miejscu pokusił bym się o wystosowanie skargi dla tych chłopczyków o nieodgrywanie.

#7 Tiger

Tiger

☆☆☆

• Gracz
  • 2477 postów
  • Nick SA-MP:Richard Parker

Napisano 13 marzec 2016 - 14:16

Podpisuje się pod skargą. Dzisiaj sobie jade na Idlewood a Pan mohamed jedzie bilstą i DM. :) 

Banować tych odwalaczy!

• Lora, IamLegend i bixis lubią to

#8 Florence

Florence

• Gracz
  • 226 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 14:18

od kiedy w kosciele są kamery XD

Od podpalenia kościoła. 

Dzisiaj podczas drogi Krzyżowej mi zastawiali drogę. 

#9 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 13 marzec 2016 - 15:17

BAN TEMU NOOBOWI

• Tiger lubi to

#10 szefuncio

szefuncio

• Gracz
  • 253 postów
  • Nick SA-MP:Abdull_Ichachech

Napisano 13 marzec 2016 - 18:44

BAN TEMU NOOBOWI

nie wkurwiaj

87mVMsS.png

#11 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 14 marzec 2016 - 23:26

Oskarżony otrzymuje 20 min AJ.

Użytkownik Dragho edytował ten post 16 marzec 2016 - 13:26

• Florence lubi to

#12 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 14 marzec 2016 - 23:28

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych