Skocz do zawartości

[Skarga]Wesley_Dust


Abrav sprawiedliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tego że w klubie zrobiłeś na mnie DM to już nie napisałeś, podczas gdy ja byłem łowcą i odegrałem pełną akcję RP i mam na to świadków, a Ty poprostu dałeś /podbij aby nie iść do więzienia, gdy się uwolniłem to na środku klubu mnie zabiłeś!. A potem jeszcze obrazy OOC.

 

http://imgur.com/a/GhY5K

 

Ps. I dziękuję że nawet mnie nie poinformowałeś o skardze. :)

Edytowane przez katsu
Odnośnik do komentarza

Lekcja 1

Temat: Nie rozpoczynamy zdań od spójników oraz piszemy przed nimi przecinek

 

Zadanie domowe: Wypisz wszystkie spójniki do zeszytu.

 

 

Nie jest to obraza, lecz określenie człowieka. Wyraziłem krytyczną opinie na twój temat w wiadomości prywatnej.

Nie odegrałeś żadnej akcji RP, tylko wbiłeś do klubu i wjebałeś mi /ob i /poddajsie.

Komenda /pobij ma wbudowaną reakcje oraz użyłem ją z powodem i zamierzonym celem.

 

Resztę oskarżeń musisz mi udowodnić,

Odnośnik do komentarza

Mnie to obraziło, i czuję się obrażony, dziękuję za lekcję, pewnie nie było mnie na tej lekcji ;). I napisałem akcję, krzyczałem po ochronę, i w tym momencie Ty dałeś /pobij, i zabiłeś mnie gdy tylko odzyskałem władzę nad postacią.

Odnośnik do komentarza

Kolega Wesley Dust, odegrał akcje, może na ss tego nie widać, ale porównał on twarz, następnie wyciągnął paralizator i podszedl do delikwenta porażając go oraz wołając ochronę. Typek się chyba wystraszył stanówki, wyjął de i zabił go.

Odnośnik do komentarza

Wszystko było odegrane, kręciliśmy się pierw koło Ciebie w celu potwierdzenia tożsamości. Wesley napisał akcję, a wtedy Ty dałeś mu /pobij i zabiłeś. To Twoje zachowanie powinno być ukarane, a nie jego. Jeżeli piszesz skargę to powinieneś na siebie koleżko.

Odnośnik do komentarza

Po dostaniu /pobij dałeś /ob więc niezależnie od tego czy robiłeś wcześniej akcje RP czy nie jest to BU. W momencie gdy uznałeś, że gracz ten łamie LKiZ powinieneś zgłosić to na /report, a widocznie w złości dałeś mu /ob.

Szanuje zdanie obydwóch stron, jednak screeny mówią co innego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...