Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Ashlee_Allan

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ala

ala

santa alicia

• Gracz
  • 585 postów
  • Nick SA-MP:alexys montechiaro

Napisano 16 marzec 2016 - 21:06

Nick oskarżonego: Ashlee_Allan
Nick oskarżającego: Alexys_Now
Powód: Obraza ooc
Kara (proponowana): warn 
Wyjaśnienie: No więc impreza w Ibizie była i normalnie tancze, a tu podbija ona do mnie ze swoim cumplem i zaczynają się coś tam pluć na /b. Ogolnie to zaczęła obrazać mnie i Biance od raków - oczywiste, że z tego zaczęłam się śmiać. W momencie gdy nazwała mnie szmatą poczułam się urażona i stwierdziłam, że nie będzie mnie jakaś elasia obrażać, ktora pisze spacje i znak zapytania. Sądze, że warn jest najodpowiedniejszą karą na taki wybryk ponieważ nazwanie szmatą jest dość mocną obrazą.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/xeoHUhd

Świadkowie: Bianca Montechiaro, Joe Roosenberg. 

• Andrzej, pimp bengred i rwx lubią to

#2 olafek

olafek

fajna lolitka

• Sponsor
  • 1004 postów
  • Nick SA-MP:Olaf Betito/Wrobel

Napisano 16 marzec 2016 - 22:06

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź

#3 MrocznyX

MrocznyX

Vide Cul Fide

• Sponsor
  • 46 postów
  • Nick SA-MP:Ksawery Johnson

Napisano 16 marzec 2016 - 22:29

Za szczerą prawdę nie ma co karać :),  a co do e-lasi to posłuchaj e-lasio, mocne słowa jak na 14 latke, prowokujesz a potem idziesz się spłakać na forum, weź lepiej dalej liż du*e w tym LSMC i daj ludziom grać erpe XD

Obraze liczy się od 3 słów, więc wiesz brakuje ci tu trochę, Ogółem to 1 x Cię obraziła ponieważ reszta to czysta prawda

Nie pozdrawiam, elo

//Od Ashlee

Fakt, może za bardzo Cię obraziłam, ale co do jednego i tak mam rację :'), ale e-lasko wstaw też ssy jak prowokowałaś do obrażania :D

@edit: Co do świadków to Bianca to twój/a e-cumpel/a wiec elo, można wszystko poświadczyć

a joe nic nie widział :D

Użytkownik MrocznyX edytował ten post 16 marzec 2016 - 22:34

#4 ala

ala

santa alicia

• Gracz
  • 585 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 22:45

Za szczerą prawdę nie ma co karać :),  a co do e-lasi to posłuchaj e-lasio, mocne słowa jak na 14 latke, prowokujesz a potem idziesz się spłakać na forum, weź lepiej dalej liż du*e w tym LSMC i daj ludziom grać erpe XD

Obraze liczy się od 3 słów, więc wiesz brakuje ci tu trochę, Ogółem to 1 x Cię obraziła ponieważ reszta to czysta prawda

Nie pozdrawiam, elo

//Od Ashlee

Fakt, może za bardzo Cię obraziłam, ale co do jednego i tak mam rację :'), ale e-lasko wstaw też ssy jak prowokowałaś do obrażania :D

@edit: Co do świadków to Bianca to twój/a e-cumpel/a wiec elo, można wszystko poświadczyć

Hm prowokacja? Gdzie? Móglbys mi to jakos udowodnic? Poza tym prowokacja, a obraza to calkiem cos innego. W LKiZ nie ma nic o prowokacji wiec ocb. 
Czysta prawda? Beka :DDDDDD

Bianca to moj ecumpel zgadza sie, ale byl przy calej sytuacji i tez posiada ssy wiec. 
Poza tym tak samo moge powiedziec o Tobie, bo ta cala elasia nazwala mnie tak tylko dlatego, ze obrazilam FDXDDDDDDDDDDDDDD

a co do e-lasi to posłuchaj e-lasio, mocne słowa jak na 14 latke

Mam 15!!! A Ty w sumie 16 wiec bekaXD

#5 Gość_sh0z_*

Gość_sh0z_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2016 - 22:47

Jako, że zostałem powołany na świadka, to się wypowiem.

Widać mnie na screenie, więc od początku wiem jak było. Z Alexys sobie tańczyliśmy. Podbiła ona z mrocznym i zaczęli na nas od raków wyzywać, no to my to olaliśmy, bo na takie prostackie testy nie reagujemy płaczem, a wręcz przeciwnie - mamy beke. Jak niby Alexys prowokowała? Może ona podbiła do Was i zaczęła pierwsza na /b pisać, co? :) Wszystko widać, nie trzeba wyjaśniać, elasko, jak już oszukujesz to tylko siebie.

Po 1: Owe 3 słowa to możesz mroczny na swoim marnym serwerze RP powiedzieć - ZA TYDZIEŃ PADNIE. xdd
Po 2: Kozak jesteś, jak wbiłeś mi na ts i zacząłeś od konfidentow jechać - mocno jak na 16 latka czy ile tam masz. xdd
Po 3: Nie wiem co Ty bierzesz, ale z du*y wziales zasade, że obraza jest od 3 słów. xdd 

Użytkownik sh0z edytował ten post 16 marzec 2016 - 22:49

• ReQuien i ala lubią to

#6 ala

ala

santa alicia

• Gracz
  • 585 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 22:50

Mało o mnie wiesz, ale mniejsza, kochać te cale smieszne fd, nie obrazala cie z tego powodu, tylko po prostu tak dla beczki cie pocisła a ty się spłakałas jak 14 latek, wiec elo ci

Moja odpowiedz na ten twoj placz to: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#7 MrocznyX

MrocznyX

Vide Cul Fide

• Sponsor
  • 46 postów
  • Nick SA-MP:Ksawery Johnson

Napisano 16 marzec 2016 - 22:50

Jako, że zostałem powołany na świadka, to się wypowiem.

Widać mnie na screenie, więc od początku wiem jak było. Z Alexys sobie tańczyliśmy. Podbiła ona z mrocznym i zaczęli na nas od raków wyzywać, no to my to olaliśmy, bo na takie prostackie testy nie reagujemy płaczem, a wręcz przeciwnie - mamy beke. Jak niby Alexys prowokowała? Może ona podbiła do Was i zaczęła pierwsza na /b pisać, co? :) Wszystko widać, nie trzeba wyjaśniać, elasko, jak już oszukujesz to tylko siebie.

Po 1: Owe 3 słowa to możesz mroczny na swoim marnym serwerze RP powiedzieć - ZA TYDZIEŃ PADNIE. xdd
Po 2: Kozak jesteś, jak wbiłeś mi na ts i zacząłeś od konfidentow jechać - mocno jak na 16 latka czy ile tam masz. xdd
Po 3: Nie wiem co Ty bierzesz, ale z du*y wziales zasade, że obraza jest od 3 słów. xdd 

Wmawiaj sobie dalej dot. mojego serwera XDDDDDDDDDDDDDDDDD i co do mojego wieku XDDD a ta twoja loszka lat 14 niech dalej sobie wbija ze chodzi tu o fd XD

#8 Gość_sh0z_*

Gość_sh0z_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2016 - 22:54

Nawet jakbym jej nie znał to bym się wypowiedział.

http://imgur.com/7DDaGtZ

Dalej powiesz, że Joe nic nie widział? ;]
Jesteś równie tak samo zakłamany, jak Twoja koleżanka/kolega.

Użytkownik sh0z edytował ten post 16 marzec 2016 - 22:56

• ReQuien i ala lubią to

#9 ala

ala

santa alicia

• Gracz
  • 585 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 22:55

Mam już z was beke xD Prowokują, obrażają, piszą skargi xD 

No motyla noga , bez przesady... Ten wasz ful rolplej jest na w fujara zaawansowanym poziomie.

A i tak bezpośrednio do "Alexys_Now-najlepszej dziewczyny na Kotniku DM"-ja pisze coś do Cb OOC, a ty odpowiadasz IC. Dziewczyno albo idziesz na DM lub jest też opcja że bd Cię za to jebał, aż do końca mojej gry na MRP.

Ale co ma jedno do drugiego 

#10 ala

ala

santa alicia

• Gracz
  • 585 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 22:59

Tak on nic nie widział :D, a to, że jest na ssie to nic nie świadczy

SKARGE MOŻNA ZAMKNĄC DO ROZPATRZENIA PONIEWAŻ STRONA OSKARŻONA NIE MA NIC JUŻ DO DODANIA.

Na /w twierdzil, ze widzial. 
Aaaaaa no tak Mroczny Ty teraz masz wladze troche w Ibizie i lubisz sie za sprawy ooc mscic ic

nie pozdrawiam. 

Nadal twierdze, ze obraza bardzo mnie urazila i jestem za kara warn. 

#11 Gość_sh0z_*

Gość_sh0z_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2016 - 23:00

Skargę złożyła ona, Ty nie masz nic do gadania, więc możesz iść spać lub tam na ten swój serwer liczyć dni do zamknięcia.  :lol: 
Jest na ss, był przy tym. A to, że razem jesteście w Ibizie nie oznacza, że będziesz robił za jego adwokata. ;]

• ReQuien i ala lubią to

#12 Gość_sh0z_*

Gość_sh0z_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2016 - 23:55

Proszę szanownego moderatora, by nie ukrywał/usuwał postów świadka, które jednak miały znaczenie. Świadek potwierdził zdarzenie, a post został ukryty/usunięty, z niewiadomych mi powodów.

• ReQuien lubi to

#13 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 18 marzec 2016 - 16:12

Ashlee_Allan otrzymuje warna za Obrazę OOC.

#14 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2157 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 18 marzec 2016 - 16:12

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych