Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Jessica_Foster

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów
  • Nick SA-MP:Olaf_Verone

Napisano 19 marzec 2016 - 00:28

Nick oskarżonego: Jessica_Foster
Nick oskarżającego:Olaf_Verone
Powód: Nadmierny DM w kasynie
Kara (proponowana):Warn/AJ 60min
Wyjaśnienie:Akcja miała miejsce w kasynie podczas gdy graliśmy z kolegą o niewielkie sumy. Oskarżona przeze mnie Jessica używała spraya oślepiając innych graczy. Po jakieś chwili gdy użytkownik Patrick_Squillante dał /pobij, pomogła ona zabić mnie używając Sniperki. Gdy wróciłem do kasyna ponowiła swój czyn przy pomocy innej broni. Jest to toksyczny gracz, który utrudnia rozgrywkę. Uważam że Warn to i tak za mała kara za takie zachowanie. Zakłóca to porządek i harmonię jaka panuje na serwerze. Proszę o rozsądne wymierzenie kary temu graczowi oraz o wypowiedzenie się świadków naocznych.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/ida5K

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 19 marzec 2016 - 02:26

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź

#3 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 19 marzec 2016 - 08:51

Na ss'ach gówno widać jak stoi obok a ty podasz może ktoś inny cie zabił a może jesteś na tyle głupi że sam coś zrobiłeś

#4 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Sponsor
  • 2741 postów
  • Nick SA-MP:Patrick Squillante

Napisano 19 marzec 2016 - 09:13

Na SS widać że to ja Cię zabiłem, do czego się przyznałem w skardze na mnie. Julka niczemu nie zawiniła, jedynie była powodem dla którego dostałeś /pobij a następnie Cię skopałem ( DM1 ).

Sorki za wypowiedź ale jestem związany z tym.

Proszę o rozsądne wymierzenie kary temu graczowi oraz o wypowiedzenie się świadków naocznych.

Sam prosił a ja byłem świadkiem :)

Ale napisze ponownie dla jasności.

Pan Olaf wbił do kasyna, ja z kimś tam grałem. Nagle zaczął biegać za Julką z gaśnicą chcąc ją zabić poprzez Spray Kill, nie zostało mi nic innego tylko bronić kobity jak na każdego faceta przystało. Dałem mu /pobij a następnie dobiłem go bo nikt nie będzie kobiet w taki sposób traktował. Więc sory ale POWÓD IC MIAŁEM ABY CI NAJEBAĆ. Po tym jak go zabiłem Pan Olaf wrócił do Nas robiąc RK :) Więc pozdro dla niego, pisze skargi a sam łamie LKiZ.

Gdy wróciłem do kasyna ponowiła swój czyn przy pomocy innej broni. 

sie przyznałeś do RK ziomuś :)))))

Użytkownik _Klemuś_ edytował ten post 19 marzec 2016 - 09:16

#5 LuySon

LuySon

Zablokowany

• Zablokowany
  • 44 postów
  • Nick SA-MP:x

Napisano 19 marzec 2016 - 09:49

Fajne ssy ci powiem. Nic na nich nie widać oprócz twoich zwłok. Wiesz. Darmowy wpierdol nie jest zły, a te ssy pokazują że osoba którą oskarżasz jest niewinna.

#6 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 15:10

Ciekawe po co miałbym oskarżać osobę która byłaby nie winna. Znajomi się bronią. Proszę pokazać ss z tego jak używałem gaśnicy. Zostałem zabity i zwyzwany i nic tylko pogratulować. Nawet jakbym użył gaśnicy to nie powinno się reagować tym samym albo gorszym tylko jest od tego administracja i to oni wymierzają karę. Po to właśnie zgłosiłem tą sprawę. Bez powodu używa spraya po czym dostaje /pobij i odbijają mnie z dwóch stron co WIDAĆ na ss-ach. Poza tym jako jedyna wyciąga broń w kasynie i nagle z dupy sobie leżę nieżywy. Jak chcecie się tak bawić to idźcie na serwer DM. Albo chociaż odegrajcie że oddajcie strzały. Wypowiedzą się jeszcze dwie osoby które tam były tylko muszę ich poszukać.

#7 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 15:11

A i osoba nie biorąca udziału w akcji nie powinna się wypowiadać w skardze z tego co mi wiadomo :)

Jestem świadkiem danej sytuacji. Grałem ze Squillante. Był respawn, każdy wybiegł po auta i po powrocie Foster zaczęła Spray'ować, a Olaf użył gaśnicy, by ją uspokoić. Dalszej sytuacji nie znam.

//Izuś: łączę posty

Użytkownik Izuś edytował ten post 20 marzec 2016 - 10:25

#8 FosterDrive

FosterDrive

Expert

• Gracz
  • 192 postów
  • Nick SA-MP:Jessica_Foster // Emilly Levren

Napisano 19 marzec 2016 - 19:38

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź

A więc tak. Na ss'ie nic nie widzę. Tak więc stałam sobie w miejscu i grałam jak normalny człowiek nagle Olaf zaczął mnie gonić z gasnicą i chciał mnie zabić (Sprey Kill) Wtedy w obronie żeby mnie nie zabił wkroczył Patrick i dał mu /pobij.

Po tym jak  zginął Olaf wrócił do nas robiąc RK. Więc sam złamał LKiZ. "Proszę pokazać ss z tego jak używałem gaśnicy." A ja proszę o pokazanie prawidłowego ss jak cie niby zdymiłam. Bo nic nie widzę bajeczki to możesz sobie czytać na dobranoc. ''Gdy wróciłem do kasyna ponowiła swój czyn przy pomocy innej broni. ''  Ale ss'ów z tego to już nie masz? Brak słów. Sniperke wyciągnełam po twojej smierci. Widać na ss'ach że z nudów w miejscu cały czas wyciągam i chowam broń.

#9 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 19:42

Tak a zabił mnie anioł stróż. Wyciągnięty jest przed śmiercią. Po znajomsci widzę że wszystko da się zrobić ;) nawet twój kolega zwracał ci ic uwagę. Co widać na ss. RK ? Gdzie niby ;) skarga jest o DM nie o spray :)

#10 FosterDrive

FosterDrive

Expert

• Gracz
  • 192 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 23:23

A ja nie widzę tu DM.

Do RK sam się przyznales.

Użytkownik Izuś edytował ten post 20 marzec 2016 - 10:25

#11 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 01:03

Do RK się nie przyznałem bo takie coś miejsca nie miało. Wróciłem do kasyna po to by zagrać z kolegą o 1kk który dostał crasha. Wy tam byliście ty wskoczyłaś na miejsce tam gdzie jest aktualnie koło fortuny i zabiłaś mnie. Po cholere utrudniasz skoro wiesz że zrobiłaś błąd. Wystarczyło głupie przepraszam albo wgl się nie odzywać. Później wyzwiska w moją stronę kiedy napisałem "brawo". Po tych słowach zabiłaś mnie i napisałem "ładny DM" a Patrick na to odpowiedział (ss-y). Nie sądzisz że tak normalna osoba się nie zachowuje? Po co ci była broń w kasynie ciekawe... 

• Wera lubi to

#12 FosterDrive

FosterDrive

Expert

• Gracz
  • 192 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 01:39

Poproszę ss z Dm i wyzwisk ... Nie trać mojego czasu.

Na ss widać że nic nie robię tylko jak cię bije patrick ... Więc nie wymyślaj że ja cię dm

//Izuś: łącze posty

Użytkownik Izuś edytował ten post 20 marzec 2016 - 10:24

#13 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 02:52

Nie wiem co chcesz tym osiągnąć ale jako lspd moglabyś chociaż nie kłamać :) widać jaki przykład dajesz. Jak chcesz wojować nie ma problemu. Na ss-ach wszystko ewidentnie widać. +miło że jedno się potwierdziło. Po drugie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie oskarżam cię o wyzwiska tylko o to jak mnie 2 razy zabilas. Chcesz to jutro wstawie kolejny ciekawy ss. Pogrążasz się tylko.
  • Wera lubi to

#14 FosterDrive

FosterDrive

Expert

• Gracz
  • 192 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 10:23

Nawet Patrick się przyznał że to on cię zdymil(oraz dał /pobij) Ja jedynie może cię tam sprejłam do czego mogę się przyznać.

Wszystko jest dokładnie opisane w skardze Patricka. Proszę adminow którzy się zajmują tą skargę o zobaczenie tamtej skargi.

Użytkownik Izuś edytował ten post 20 marzec 2016 - 14:39

#15 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Sponsor
  • 2741 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 14:06

No, dałem Ci pobij a potem Cie skopałem co zakończyło się Twoją śmiercią. Więc Julka nie jest niczemu winna. Na SS nic nie widać nawet aby Ona cokolwiek Ci robiła :)

#16 olszak130

olszak130

Obywatel Los Santos

• Gracz
  • 21 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 14:10

O już się prsyznajesz do czegoś. Jak wróciłem drugi raz to Patrick stał i nic nie robił. Strzelałaś do mnie bez powodu bo ani nie obraziłem ani nic z rzeczy typu DM. Chciałem zagrać o 1kk a ty wbilas na baerierke koło koła fortuny i nagle obrywam z jakiejś broni. Nie chcę się niepotrzebnie spinać bo jak już w tametej skardz na Patricka to gra ma nam sprawiać przyjemność i wystarczyło mieć na tyle odwagi żeby powiedzieć sorki czy coś w tym stylu. Byłoby po problemie. Teraz staracie sie z ofary zrobic głównego sprawcę opierając sie na znajomościach chociażby pan Pyra z którym odwalasz wieczorami :) nie było go ale poprosiliscie by was obronił. Mam nadzieję że wynik tej sprawy będzie uczciwy i pozytywny. Myślę że 60min AJ by czegoś nauczyło.

+sorki ale pisze teraz z tabletu i mam tu słownik odpalony który kiepsko działa i poprawia mi słowa na błędne. "Klemus" nie broń już tej swojej koleżanki bo to nie ma sensu. Na SS widać kto wyciąga broń i dziwnym przypadkiem ja ginę. Widzisz logiczne wytłumaczenie?

Użytkownik Izuś edytował ten post 20 marzec 2016 - 14:39

• Pyra lubi to

#17 FosterDrive

FosterDrive

Expert

• Gracz
  • 192 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 15:35

Brak słów. Nie wiem czy wiesz ale jak ktoś daję /pobij to spada pobitemu hp ...A ja tu nie widzę DM i nie chce już słuchać.

#18 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Sponsor
  • 2741 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 15:39

"Klemus" nie broń już tej swojej koleżanki bo to nie ma sensu. 

Dziewczyny*

opierając sie na znajomościach chociażby pan Pyra z którym odwalasz wieczorami :) nie było go ale poprosiliscie by was obronił. 

stary, zmień dilera. nikogo o nic nie prosiłem wiec pzdr. A jak uwazasz ze pyra odwala to go podpierdol jak typowa konfitura :)

#19 Pyra

Pyra

• Gracz
  • 58 postów
  • Nick SA-MP:Zbigniew_Pyra

Napisano 20 marzec 2016 - 20:36

Dziewczyny*

stary, zmień dilera. nikogo o nic nie prosiłem wiec pzdr. A jak uwazasz ze pyra odwala to go po*******l jak typowa konfitura :)

Dziewczyna twoja hahahahahhahahhahaha znowu ci na mózg jebalohhahahaha

• Dragho, Banquo i Młody Nazista lubią to

#20 Dragho

Dragho

Legenda

• Gracz
  • 1808 postów
  • Nick SA-MP:Draco Verone

Napisano 20 marzec 2016 - 22:56

Oskarżony/na otrzymuje Warna.

• Pyra lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0