Skocz do zawartości

[Skarga]Matthew_Taram


herbaciak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Matthew_Taram
Nick oskarżającego:Wieslaw_Miernik
Powód:wg mnie jest to działanie na szkodę serwera. niby nie ma tego w lkiz ale pod coś powinno się to podczepić, bo niczym innym jak totalnym odwalaniem na szkode serwera nazwać nie można
Kara (proponowana):warn lub ban
Wyjaśnienie:otóż, jeździłem sobie na /duty mechanikiem i przejezdzalem idlewood a tam banda idiotów strzelała do przejezdzajacych samochodów powodując zator drogi, reportowałem pare razy ze gracze (a raczej raki) dmią sobie na płotku, ale nie było żadnej reakcji, a gdyby admin pospectował przez pare sekund to jestem pewny, że posypałyby się warny za ekstremalny dm.

niestety skarga idzie tylko na 1 osobe, bo tylko jego uchwyciłem na screenach :c 

co więcej po moich paru reportach admin dał w koncu respawn pojazdów a za 5 minut oni znowu zablokowali pojazdami drogę i strzelali w przejezdzajacych ludzi, za 1 razem kiedy przejezdzalem to przebilem sie przez samochody i mnie nie zastrzelili, ale za drugim zniszczyli mi tak jak innym samochód i postanowilem porobic screeny, zaluje ze nie udalo mi sie uchwycic wszystkich osob

za 2 razem po paru reportach admin tez dal respawn co widac na screenach (pierwszego blokowania drogi nie uchwyciłem na screenach) 
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/a/lcUye

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...