Skocz do zawartości

[Skarga] Mike_Dragunov i Mike_Johnson


soreq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Mike_Dragunov i Mike_Johnson
Nick oskarżającego: Greg Underwood
Powód: Mass DM na mechanikach, każdemu kto przyjedzie przebijają opony
Kara (proponowana): Po warnie
Wyjaśnienie: Przyjechałem na baze mechaników po naprawę, a ci Panowie przebijali przebijali opony każdemu kto przyjechał na bazę.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/jF3Iw

Odnośnik do komentarza

Zapoznałem się,zgadzam się na AJ 15min bo nie byl to Massive DM.A strzelałem do ciebie bo jak widać miałem powód,lecz nie będę mówił jaki bo nie mam SS'ów żebym cokolwiek udowdnił.Tak czy siak 5 sekund później zostałem zabity przez twojego kolegę.Dziękuje i pozdrawiam :)

Edytowane przez Blackpool
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Zapoznałem się,zgadzam się na AJ 15min bo nie byl to Massive DM.A strzelałem do ciebie bo jak widać miałem powód,lecz nie będę mówił jaki bo nie mam SS'ów żebym cokolwiek udowdnił.Tak czy siak 5 sekund później zostałem zabity przez twojego kolegę.Dziękuje i pozdrawiam :)

Nie znam tego typa, który do Was strzelał. Na ss'ach widać że nie on zaczął strzelać tylko strzelał w obronie, Yuki dawała Wam /ob byście się ogarnęli (drugi ss), zaraz po tym Mike Johnson zaczął do niej strzelać (trzeci ss) i jeszcze Mike Dragunov zaczął do mnie strzelać (czwarty ss). Jeżeli to ma być AJ to przynajmniej na 30min, a jeżeli to nie był Mass DM to czemu strzelaliście też do Yuki?

Edytowane przez soreq
Odnośnik do komentarza

Nie znam tego typa, który do Was strzelał. Na ss'ach widać że nie on zaczął strzelać tylko strzelał w obronie, Yuki dawała Wam /ob byście się ogarnęli (drugi ss), zaraz po tym Mike Johnson zaczął do niej strzelać (trzeci ss) i jeszcze Mike Dragunov zaczął do mnie strzelać (czwarty ss). Jeżeli to ma być AJ to przynajmniej na 30min, a jeżeli to nie był Mass DM to czemu strzelaliście też do Yuki?

 

Nie znam Yuki i nie widać na ani jednym SS że strzelałem do niej.Użyła /ob raz to fakt.A Mike Johnsona nie znam więc prozę mnie z nim ni mieszać.Ten typ który zabił mnie po tym wszystkim strzelał tez do innych i nie strzelał w obronie tylko w czystej satysfakcji.Jeżeli ma ci ulżyć chłopczyku to zgadzam się na 30min AJ.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Nie znam Yuki i nie widać na ani jednym SS że strzelałem do niej.Użyła /ob raz to fakt.A Mike Johnsona nie znam więc prozę mnie z nim ni mieszać.Ten typ który zabił mnie po tym wszystkim strzelał tez do innych i nie strzelał w obronie tylko w czystej satysfakcji.Jeżeli ma ci ulżyć chłopczyku to zgadzam się na 30min AJ.

 

 

Wyrażasz dla mnie pogardę używając "chłopczyku" , jakieś marne prowokowanie?. Niech będzie już to AJ 30min, bo nie mam zamiaru się z tobą kłócić.

Edytowane przez soreq
Odnośnik do komentarza

Wyrażasz dla mnie pogardę używając "chłopczyku" , uważaj sobie co do kogo piszesz, bo sobie nagrabisz. Niech będzie już to AJ 30min, bo nie mam zamiaru się z tobą kłócić.

 

 

Nagrabisz? Ha... Śmieszny jesteś.Kim ty niby jesteś że mam uważać do kogo pisze? Kolejny który straszy przez Internet... gratuluje odwagi współczuje głupoty c:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Uciekasz od tego,dlatego że w poście wyżej mi grozisz a następnie edytujesz go?

 

Dałem się sprowokować, ty pierwszy pojechałeś po mnie "chłopczyku" również mogę poczuć się urażony, jak chcesz to ciągnąć dalej to proszę.

 

Nie pisz skargi jak potem masz obrażać oskarżonego i jeszcze edytować post.

 

Możesz się nie udzielać w temacie, skoro jesteś osobą trzecią?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie chcę tego ciągnąć.Skoro tak ma się sprawa skończyć to wnoszę o warna IG dla ciebie :).Dziekuje,dowidzenia.

 

Warn IG? Forum nie jest powiązane z serwerem, a jedynie to co możesz zrobić to sam się pogrążyć, bo to nie ja pierwszy zacząłem korzystać z porównań do twojej osoby. 

 

Udzielę się ponieważ obrażasz, mimo, że sam skargę napisałeś.

 

Pokaż mi post w tym temacie który chociaż raz kogoś obraża. Nie rób zbędnego off-topicu. Zgadaliście się przeciwko mnie by tworzyć

gówno-burzę? Wprowadzasz innych w błąd pisząc, że kogoś w tym temacie obrażam, ten post powinien być skierowany w stronę twojego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Warn IG? Forum nie jest powiązane z serwerem, a jedynie to co możesz zrobić to sam się pogrążyć, bo to nie ja pierwszy zacząłem korzystać z porównań do twojej osoby. 

 

 

Forum nie jest powiązane z serwerem? To tak samo jak powiedzieć po co skarge piszesz skoro jest powiązana z serwerem a nie forum? Grozisz mi na forum po czym edytujesz.Dlatego wnoszę o warna IG a nie warna w grze.A co do tego "chłopczyku" jest to stwierdzenie twojego zachowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Warn IG? Forum nie jest powiązane z serwerem, a jedynie to co możesz zrobić to sam się pogrążyć, bo to nie ja pierwszy zacząłem korzystać z porównań do twojej osoby. 

 

 

Forum nie jest powiązane z serwerem? To tak samo jak powiedzieć po co skarge piszesz skoro jest powiązana z serwerem a nie forum? Grozisz mi na forum po czym edytujesz.Dlatego wnoszę o warna IG a nie warna w grze.A co do tego "chłopczyku" jest to stwierdzenie twojego zachowania.

 

Forum nie jest powiązane z serwerem pod względem kar. Jeżeli dostaniesz Warna na forum, nie zostaje ci przypisany ten sam warn na twoim koncie IG. Radzę Ci się również zapoznać z definicją groźby bo to napisałem to bardziej podchodzi pod ostrzeżenie "uważaj sobie co do kogo piszesz, bo sobie nagrabisz". Ty mnie pierwszy nazwałeś "chłopczykiem" i mam prawo czuć się urażony. Nalegam by jakiś moderator sprawdził te twoje i tego twojego kolegi wypowiedzi. PREDartist kłamię w postach, wprowadzając innych w błąd że niby ja kogoś obrażam.

 

ps. Chyba nie wiesz kolego, co znaczy skrót IG? Z chęcią Ci przytoczę IG - In Game, czyli sytuacje w grze. Zastanów się dobrze zanim użyjesz jakiegoś skrótu radzę najpierw przeczytać jego rozwinięcie.

Odnośnik do komentarza

Forum nie jest powiązane z serwerem pod względem kar. Jeżeli dostaniesz Warna na forum, nie zostaje ci przypisany ten sam warn na twoim koncie IG. Radzę Ci się również zapoznać z definicją groźby bo to napisałem to bardziej podchodzi pod ostrzeżenie "uważaj sobie co do kogo piszesz, bo sobie nagrabisz". Ty mnie pierwszy nazwałeś "chłopczykiem" i mam prawo czuć się urażony. Nalegam by jakiś moderator sprawdził te twoje i tego twojego kolegi wypowiedzi. PREDartist kłamię w postach, wprowadzając innych w błąd że niby ja kogoś obrażam.

 

ps. Chyba nie wiesz kolego, co znaczy skrót IG? Z chęcią Ci przytoczę IG - In Game, czyli sytuacje w grze. Zastanów się dobrze zanim użyjesz jakiegoś skrótu radzę najpierw przeczytać jego rozwinięcie.

 

Przeczytałeś to w Internecie?

 

Co do czego,ja też czuje się urażony i nie mów że to co napisałeś nie jest grośbą.Ja za PREDartist nie odpowiadam.Pisze on to z własnej woli.Masz racje jak widać zapomniałem co oznacza skrót IG i przyznaje się do błędu. :)

Jeżeli chcesz możemy to już zakończyć bo ta "g***o burza" do niczego nie prowadzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Przeczytałeś to w Internecie?

 

Co do czego,ja też czuje się urażony i nie mów że to co napisałeś nie jest grośbą.Ja za PREDartist nie odpowiadam.Pisze on to z własnej woli.Masz racje jak widać zapomniałem co oznacza skrót IG i przyznaje się do błędu. :)

Jeżeli chcesz możemy to już zakończyć bo ta "g***o burza" do niczego nie prowadzi

 

Nie, po prostu używam skrótów które znam. Ja wolę poczekać na wypowiedź jakiegoś moda, bo groźba wygląda coś w tym stylu "Nie pisz więcej postów, bo ci wjadę na chatę" (to jest tylko przykład), a w tym co ja napisałem "uważaj sobie co do kogo piszesz, bo sobie nagrabisz" bardziej dostrzegam cechy ostrzeżenia z przestrogą, nie napisałem tutaj że coś ci zrobię. Ale to tylko moja zdanie, czekam na wypowiedź moderatora.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...