Skocz do zawartości

[Skarga]Brayan_Johnson


herbaciak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Brayan_Johnson
Nick oskarżającego:John_Sanic
Powód:obraza ooc
Kara (proponowana):warn
Wyjaśnienie:ten idiota wzywa 5 mechow co chwile bo jest tak malo cierpliwy az dojedzie ten pierwszy ktory zaakceptowal, kiedy przyjechalem juz ktos naprawil pojazdy to mu rozwalilem opony smieciowi i mnie zwyzywal OOC

mogl mnie wyzywac ic bo mu rozwalilem opony w grze a ten mnie na /w wyzywa 
Screeny (obowiązkowe):http://imgur.com/l8JTGOU

Odnośnik do komentarza

xDDDDDDD

Wezwałem mechazorda - nie przyjezdzal to wezwalem drugi raz

to ze sie spozniles to twoja strata

Wbiles do garazu i zaczales dmic.. potem przy PnS tez zaczales

 

Pozdro 600.

 

James Lacotes moze potwierdzic

Jak znajde ssy to wrzuce cos.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wbiles do garazu i zaczales dmic.. potem przy PnS tez zaczales

przebilem ci 1 opone jak odjezdzales bo mnie zdenerwowales swoim podlym zachowaniem :))))))))) to tez dm ale nie dramatyzowałbym, z reszta napisalem to sam jak zakladalem temat 

nie zmienia to faktu, ze obraziles mnie OOC za coś co sie stało w grze i nie miałeś prawa tego zrobić

Odnośnik do komentarza

Drogi Mechaniku, byłem świadkiem jak wpadłeś nam do garażu i zrobiłeś rozpierdol a teraz płaczesz, że Brayan Cię lekko co tam obraził na PW, nawet nie jest to obraza tylko fakt XDDD A co do obraz to ty włąsnie pokazujesz jak obrazasz Brayana nawet w tym temacie, a obrazałes go także w grze, tylko nie wstawiłes tego bo też bys oberwał :) także wnoszę o ukaranie Ciebie za to!!! a ja i brayan nie trzymamy palca na f8. :)

DFFU4JH.jpg

Odnośnik do komentarza

Drogi Mechaniku, byłem świadkiem jak wpadłeś nam do garażu i zrobiłeś rozpierdol a teraz płaczesz, że Brayan Cię lekko co tam obraził na PW, nawet nie jest to obraza tylko fakt XDDD A co do obraz to ty włąsnie pokazujesz jak obrazasz Brayana nawet w tym temacie, a obrazałes go także w grze, tylko nie wstawiłes tego bo też bys oberwał :) także wnoszę o ukaranie Ciebie za to!!! a ja i brayan nie trzymamy palca na f8. :)

DFFU4JH.jpg

nie wiem po co sie prujesz, dostalem ostrzezenie na forum za te obrazy i obrazilem go swiadomie i celowo bo nienawidze wzywania paru mechow co chwile bo to brak szacunku dla czyjegos czasu, ktos przyjezdza na miejsce a tu dupa bo juz inny mech naprawil a w miedzyczasie moglem sobie zrobic spokojnie inne zlecenie i dostac za to godziwa zapłate 

co to rzekomych obraz na serwerze to oczywiscie, obrazam na serwerze na tylko i wyłącznie IC, nie jestem rozwydrzonym gimbusem zeby wylewac swoje żale poza gre ;] 

Odnośnik do komentarza

nie wiem po co sie prujesz, dostalem ostrzezenie na forum za te obrazy i obrazilem go swiadomie i celowo bo nienawidze wzywania paru mechow co chwile bo to brak szacunku dla czyjegos czasu, ktos przyjezdza na miejsce a tu du*a bo juz inny mech naprawil a w miedzyczasie moglem sobie zrobic spokojnie inne zlecenie i dostac za to godziwa zapłate 

co to rzekomych obraz na serwerze to oczywiscie, obrazam na serwerze na tylko i wyłącznie IC, nie jestem rozwydrzonym gimbusem zeby wylewac swoje żale poza gre ;] 

Pruje sie bo robisz problem gdzie go nie ma...

Przyjeżdżasz, dmisz i dziwisz sie ze ktos cie wyzywa.

Konwersacje koncze bo nie znizam sie do poziomu rozmówcy w takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza

Pruje sie bo robisz problem gdzie go nie ma...

Przyjeżdżasz, dmisz i dziwisz sie ze ktos cie wyzywa.

Konwersacje koncze bo nie znizam sie do poziomu rozmówcy w takich przypadkach.

sam pokazałeś swój poziom wyzywając mnie OOC za grę IC :)

 

 

bo robisz problem gdzie go nie ma
no faktycznie, obrazy OOC to nic xD a gdyby wielkiego pana brayana ktos obrazil to z kolegami by szturm na forum zrobili i skargi pisali hehe 
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...