Skocz do zawartości

[Skarga]Dimitri Pirogov


Dravson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Dimitri Pirogov
Nick oskarżającego: Sai Sumita
Powód: Dm / troche obraza
Kara (proponowana): Wydaje mi się, że warn mógłby tutaj coś dać. Bo jeżeli gracz jest ogarnięty i to był tylko wypadek, to jeden warn mu nie zaszkodzi bo napisze sobie po pewnym czasie apelacje o jego zdjęcie. Aj to za mała kara bo to przeafczyć można i się chłopak nic nie nauczy - a trzymanie nerwów to podstawowa i bardzo ważna umiejętność nie tylko w grach, a w życiu również.
Wyjaśnienie: Była sytuacja, że chciałem się wymienić ale pierw chciałem sobie ogarnąć już kupca na auto które z tej wymiany dostanę. A że kupujący się pośpieszył wezwał admina itp to powiedziałem, że jak coś to napisze do tego admina jak już będziemy się wymieniać. Nagle kolega tego typa co się ze mną chciał wymienić zaczął pisać, że kupi cheetaha(to miał ten typ, ja miałem buleta) Co wywołało u mnie śmiech, bo skoro jego kolega chciał kupić jego auto, ale nie od niego tylko dopiero po wymianie i ode mnie (śmieszne to jest,ale nie wiem jak to lepiej napisać xd) to wydało mi się to podejrzane. I im pisze, żeby oni sobie to załatwili a ja sprzedam bulleta za hajs normalnie. A Ci że nie że pierw wymiana, a potem on ode mnie kupi tego chitaha. Ogólnie powiedziałem, że to p******e i że nara. Typ się zbulwersował zaczął do mnie pisać dziwne rzeczy po czym rozwalił mi auto i mnie zabił KAPPA.
Screeny (obowiązkowe):

RylwyBN.png

lmyxND5.png

n4NBgmz.png

WjEmNmb.png

ZsDxX6z.png

KXGSUYo.png

RvbcTFX.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...