Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Noah_Hawakiss

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów
  • Nick SA-MP:Lexie_Maxwell

Napisano 25 marzec 2016 - 16:35

Nick oskarżonego: Noah_Hawakiss
Nick oskarżającego: Chloe_Hill
Powód:

• Spamowanie - kilkukrotne napisanie wiadomości o takim samym sensie merytorycznym w krótkim odstępie czasu.

Dodatkowo gracz ten, był zamieszany w DM2 wykonany właśnie na mnie, co można sprawdzić poprzez dojrzenie do logów kar. Cała trójka która była z tym związana została zamknięta do AJ, dzięki reportowi którego wysłałem.

Kara (proponowana): Warn, warny.
Wyjaśnienie: Praktycznie to co w powodzie. Akcja miała miejsce blisko grove street gdzie jeden z trzech karanych kazał mi się zatrzymać, z myślą, że chodzi o mechanika tak postąpiłem, reszta to strzelanina niszczenie auta i w końcu zabicie mojego character'u. Głownie chodzi mi o Spam. Groźby przyjmuję na klatę, wręcz rozumiem jak zaczął się oskarżony bać po wytoczeniu tak karalnej oraz rzadkiej w społeczności Mrucznik-rp groźby "Skarga za spam".
Screeny (obowiązkowe):

Użytkownik Maxlian edytował ten post 25 marzec 2016 - 19:28

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 25 marzec 2016 - 16:44

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź

#3 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów
  • Nick SA-MP:>> Noah Hawakiss <<

Napisano 25 marzec 2016 - 17:37

HAHAHHAHAHA, pokażcie mi punkt regulaminy gdzie zakazuje się spamu, dodatkowo ss z mojego DMu, Matt (administrator) potwierdzi że pomylił ID, i to nie ja siedziałem w AJ :* 

#4 herbaciak

herbaciak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 68 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 17:53

HAHAHHAHAHA, pokażcie mi punkt regulaminy gdzie zakazuje się spamu, dodatkowo ss z mojego DMu, Matt (administrator) potwierdzi że pomylił ID, i to nie ja siedziałem w AJ :* 

• Spamowanie - kilkukrotne napisanie wiadomości o takim samym sensie merytorycznym w krótkim odstępie czasu

Kara bardzo ciężka (5 stopnia) - warn, ban

prosze bardzo, i za ten spam - warn to o wiele za mało, myślę że tutaj należy się ban, ale to niech ocenią admini : )

Użytkownik herbaciak edytował ten post 25 marzec 2016 - 17:54

• Maxlian lubi to

#5 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 17:59

o kurde nie nie proszę tylko nie to błagam nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czekam na werdykt

• Spamowanie - kilkukrotne napisanie wiadomości o takim samym sensie merytorycznym w krótkim odstępie czasu
Kara bardzo ciężka (5 stopnia) - warn, ban

prosze bardzo, i za ten spam - warn to o wiele za mało, myślę że tutaj należy się ban, ale to niech ocenią admini : )

teraz ogarnalem twojego edyta, XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kurwa typie, za "spam" nikomu nie szkodzący ban? Pojebawszy?

//Izuś: łącze posty

Użytkownik Izuś edytował ten post 25 marzec 2016 - 18:06

#6 herbaciak

herbaciak

Zbanowany

• Zablokowany
  • 68 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 18:23

o kurde nie nie proszę tylko nie to błagam nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee czekam na werdykt

teraz ogarnalem twojego edyta, XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD motyla noga typie, za "spam" nikomu nie szkodzący ban? Pojebawszy?

//Izuś: łącze posty

no chyba komuś szkodzi skoro skarge składa co nie?

i ogranicz liczbe "XD" gimbusie 

#7 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 18:32

Przepraszam, ale administrator się nie pomylił. Sam clover się nie rozwalił oraz moja postać nie zginęła na zawał, widziałem, że coś grała tamta ekipa wasza, dużo was tam było więc nie pomyślałbym, że znajdzie się w takiej ekipie dm, oczywiście nie wszyscy.

dodatkowo ss z mojego DMu"

W wyjaśnieniu sprecyzowałem: "Głownie chodzi mi o Spam.".

Nie musisz tłumaczyć się z DM, nie oskarżam Cię za to.

Użytkownik Maxlian edytował ten post 25 marzec 2016 - 18:40

#8 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 19:24

no chyba komuś szkodzi skoro skarge składa co nie?

i ogranicz liczbe "XD" gimbusie 

Oskarżający chciał osądzić mnie o DM, sam pisał na PW, ale jest tak śmieszny że piszę skarge o spam ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ponieważ nie ma ssów na mnie :)))))))

Użytkownik DoMosky edytował ten post 25 marzec 2016 - 19:24

#9 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 19:32

Totalna bzdura, przepraszam. Nie zauważyłem błędu, miałem wstawić 3 screeny, proszę.

- To jest kolejny spam, który nastąpił po pierwszym (+ nakreślam groźba :') o skardze).
- A to jest ss z odpowiedzi po wiadomości informacyjnej że mam zamiar złożyć skargę (za spam oczywiście :)).

Absurd, że chciałem zgłosić za DM, nie mam do tego prawa, nie mam żadnych Screenów, jednak po każe nadanej na tego gracza przez admina uśmiechnąłem się i napisałem mu wiadomość "Pozdrawiam.", po czym wybrnął ze spamem, po tym postanowiłem napisać skargę. Wiem, że się powtarzam ale, pozdrawiam ;)

Nie chciałem Cię sądzić o dm, w tej aplikacji raczej chciałem wytyczyć, że cała zgraja jak to ująć wysoko-levelowych graczy odwala.
Spokojnie, to tylko nakreślająca sentencja, nie cała zgraja, kilka osób.

#przepraszam za 2x post, nie miałem pojęcia że się nie nadpisze a powieli.

#o popatrz :) Nawet na tym screenie jest napisane "Skarga za spam" widzisz, nawet nie zauważyłem, więc fałszywe oskarżanie mnie o sądzenie za DM też bym dopisał do oskarżeń, Pozdrawiam ;)

"Oskarżający chciał osądzić mnie o DM, sam pisał na PW," - poproszę screeny bo moje wyglądają trochę inaczej, może w inny sposób zbudowaną matrycę masz?

//Izuś: łączę posty

Użytkownik Izuś edytował ten post 25 marzec 2016 - 20:26

#10 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 10:13

Totalna bzdura, przepraszam. Nie zauważyłem błędu, miałem wstawić 3 screeny, proszę.

- To jest kolejny spam, który nastąpił po pierwszym (+ nakreślam groźba :') o skardze).
- A to jest ss z odpowiedzi po wiadomości informacyjnej że mam zamiar złożyć skargę (za spam oczywiście :)).

Absurd, że chciałem zgłosić za DM, nie mam do tego prawa, nie mam żadnych Screenów, jednak po każe nadanej na tego gracza przez admina uśmiechnąłem się i napisałem mu wiadomość "Pozdrawiam.", po czym wybrnął ze spamem, po tym postanowiłem napisać skargę. Wiem, że się powtarzam ale, pozdrawiam ;)

Nie chciałem Cię sądzić o dm, w tej aplikacji raczej chciałem wytyczyć, że cała zgraja jak to ująć wysoko-levelowych graczy odwala.
Spokojnie, to tylko nakreślająca sentencja, nie cała zgraja, kilka osób.

#przepraszam za 2x post, nie miałem pojęcia że się nie nadpisze a powieli.

#o popatrz :) Nawet na tym screenie jest napisane "Skarga za spam" widzisz, nawet nie zauważyłem, więc fałszywe oskarżanie mnie o sądzenie za DM też bym dopisał do oskarżeń, Pozdrawiam ;)

"Oskarżający chciał osądzić mnie o DM, sam pisał na PW," - poproszę screeny bo moje wyglądają trochę inaczej, może w inny sposób zbudowaną matrycę masz?

//Izuś: łączę posty

I masz skarge za obraze, eldo

#11 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 10:23

To było proszę Ciebie pytanie, obraza brzmi trochę inaczej. 

Pytając Cię o to, nie naruszyłem żadnych norm, oraz wartości.

Użytkownik Maxlian edytował ten post 26 marzec 2016 - 10:36

#12 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 12:30

Dobra dobra, widzimy się w dziale za obrazy ;)

#13 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 12:46

Nie rób zbędnego posta, jeżeli chcesz wytaczać skargę, bo przy niej po prostu dodam adnotację, że to tutaj jest wszystko wytłumaczone, sprawę  nagłośnij tutaj a nie tam.

Jeżeli jednak zdecydujesz się utworzyć nowego posta, bardzo Cię proszę o podanie do niego linku tutaj lub na pw, jeszcze nie opanowałem drzewka forum.

Użytkownik Maxlian edytował ten post 26 marzec 2016 - 12:49

#14 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 15:25

ja mam wyjebane, tylko tutaj konfiutry życia nie mają ; )))))))))) takze ten badz gotow

#15 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 15:35

Widzisz, jak miałbym się czepiać to nazwałeś mnie jakąś konfiturą.

ja mam wyjebane, tylko tutaj konfiutry życia nie mają ; )))))))))) takze ten badz gotow

Kompletnie Cię nie rozumiem. Życia w internecie? Kolego kogo chcesz oszukać, albo może mi grozisz?

Tak myślę że uznam to za groźbę. Płakać mi się chce, ze śmiechu.

Użytkownik Maxlian edytował ten post 26 marzec 2016 - 16:00

#16 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 20:20

Widzisz, jak miałbym się czepiać to nazwałeś mnie jakąś konfiturą.

Kompletnie Cię nie rozumiem. Życia w internecie? Kolego kogo chcesz oszukać, albo może mi grozisz?

Tak myślę że uznam to za groźbę. Płakać mi się chce, ze śmiechu.

Szczerze to ja już rycze czy jestes tak zjebany? ze śmieszą skarge za spam wysyłasz, gdy mechazordy DMią :D :D :D

#17 Maxlian

Maxlian

Maks

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 26 marzec 2016 - 20:30

Znów obraza. Normalny jestem, wyżywam się na użytkowniku który uczestniczył w DM na mojej postaci, ten spam to błahostka. Takie osoby powinny być banowane.

Szczerze to ja już rycze czy jestes tak zjebany? ze śmieszą skarge za spam wysyłasz, gdy mechazordy DMią  :D  :D  :D

Użytkownik Maxlian edytował ten post 26 marzec 2016 - 20:32

#18 DoMosky

DoMosky

• Gracz
  • 13 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 00:08

Znów obraza. Normalny jestem, wyżywam się na użytkowniku który uczestniczył w DM na mojej postaci, ten spam to błahostka. Takie osoby powinny być banowane.

Czekam na banicje skarbie :* I nie obrażam Cię ,tylko pytam :D

#19 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 00:20

Noah_Hawakiss - WARN

#20 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 27 marzec 2016 - 00:20

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych