Skocz do zawartości

[R][SkargaMG]bramkarz wakabajaszi


HYPE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Genzo Wakabayashi

Nick oskarżającego: HYPE

Powód: Bramkarz zwyczajnie nie nadaje się nawet do interakcji z kimkolwiek na forum, a co dopiero do sprawowania funkcji Moderatora Globalnego. Generalna stronniczość, chęć udupienia, zachowanie jak wściekły gimbus, gdy coś mu nie wychodzi, żałosne tłumaczenia i eseje na każdy temat jaki się da znaleźć, aż nikomu nie chce się tego czytać.

Wyjaśnienie: W zasadzie napisane w powodzie, zachowuje się jak rozwydrzony bachor (ss niżej, miałbym ich więcej, ale niestety usuwałem wiadomości, gdy do mnie nimi spamił). Jest stronniczy, nie myśli racjonalnie i rozdaje bany (mój przykład) zamiast warnować za coś, co zasługuje CO NAJWYŻEJ na warna. Do tego jest po prostu gałganem, który nie nadaje się do pełnienia tej funkcji, a nawet w ogóle do wypowiadania się na forum.

Screeny (obowiązkowe): Jeśli ktoś ma dodatkowe dowody/sski/zeznania do dodania, to śmiało. Wiem na pewno, że nie jestem jedyną osobą, która uważa go za kogoś nienadającego się na Moderatora Globalnego.

 

9d1e370.jpg

 

W sytuacji poniżej, mój status zaraz po tym jak Genzo usunął mi poprzedni status, który wyglądał mniej więcej tak; "Ktoś tutaj into star wars?"

Świetny MG napisał coś pod statusem i usunął go Bóg wie czemu, bo nie widzę, żeby było tam cokolwiek obraźliwego, czy prowokacyjnego.

 

 

cdaebb4.png

 

 

Edytowane przez HYPE
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Nie usuwajcie ludziom postów. Mają pełne prawo wypowiedzieć się na temat tego /moderatora/

 

Wypowiadać się w skardze może każdy zarejestrowany użytkownik Mrucznik-RP, lecz posty niewnoszące nic do tematu zostaną ukryte a autor nagrodzony zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza

Trudno o jakąkolwiek interakcje z takimi osobami dookoła. Ponownie widzę, że liczysz na mądrzejszych i nie zamierzam sprawić tutaj zawodu komukolwiek. Ostatnio definicje stronniczości mieliśmy parę dni temu i tak jak w przypadku objawienia się tej definicji w postaci postu oraz czynu; tak też była ona ukazana przez jej uosobienie - jak na ironie - aż sam się zdziwiłem tej niedorzeczności.
Wobec wszystkich jestem taki samo obojętny, nie jesteś jakąś 'gwiazdą' nie musisz czuć się wyróżniony, ale wszędzie jakoś cię pełno więc to może jakiś kompleksik się tutaj udziela.
Przy takim natężeniu tematów, postów, statusów, przy takim doborze słów, postawie [...] - czego innego się spodziewałeś; otrzymałeś wielokrotne upomnienia, od moderatorów następnie w postaci łagodnych warn'ów. Final'nie zaowocowało to ban'em.
Jeżeli mowa o tym ostatnim, to na warsztat musiałem wziąć niewielką ilość wypowiedzi do tej skargi, a dokładniej ostatnie z najaktywniejszego z tematów. Nawet godząc się z tymi (chyba) 2 warn'ami które nadane zostały tobie za te przewinienia po lustrowaniu reszty postów z pewnością by komuś "wyszło" i to tobie.. i wcale nie na dobre.
Z tego co pamiętam to zadałem proste pytanie, więc można się tylko domyśleć co mogło zostać dodane po twojej stronie; resztę pozostawiam bez komentarza.
Kwestie stronniczości wyjaśniłem już wcześniej, nie miała ona tutaj miejsca ani też wpływu na jakikolwiek osąd z mojej strony. Racjonalnie nie myślą osoby które jeszcze śmią mi to tutaj czy gdziekolwiek indziej wmawiać. Zakładając, że nie powinieneś ban'a a warny (wątpię aby zakończyło się na jednym), to niemal wracasz do swojego punktu wyjścia z obecnym stanem warn'ów; jeżeli nawet przystał bym na propozycje Evansa (i 2 warn'y - pewnie nadal byś nie zmienił zdanie, ale co tam), to pozostają jeszcze posty z poza tematu o LSPD (czy org. porządkowych); jeśli nadal mamy z tego mało to pozostaję jeszcze twoja niezmienna postawa, naganne słownictwo (za które nawet otrzymałeś warny, również nie ode mnie) [...] - za którą chyba już zdążyłeś oberwać i to nie przeze mnie.
Pominę już fakt, że zarówno w tej skardze jak i twojej apelacji zapomniałeś chyba co piszesz bo forma wypowiedzi również kuleję, to tak w razie gdybyś miał mało zarzutów do kolejnych warn'ów na własnym koncie.

Pozwolę sobie jeszcze skomentować sprawę odnośnie statusów:
Pierwotne brzmienie dla 'otwarcia' tego statusu może jeszcze było 'normalne'; dalej były treści prowokacyjne dla innych użytkowników za które usunięcie statusu powinieneś potraktować jako 'ostrzeżenie' - wybrałeś inaczej...
Sporządziłeś kolejny status nie wiedząc czemu nawiązałeś do mnie za co otrzymałeś kolejne upomnienie od moderatora (za co dziękuję) zamieszczone w komentarzu pod swym statusem. Szkoda, że treść ostrzeżenia zamazałeś, na twoje szczęście ja tego nie zrobiłem. Poza kolejnymi wyzwiskami, odgrażaniem się i mylną interpretacją dla przekazu... resztę pewnie sprezentujesz wkrótce, dla niecierpliwych pozostają twoje posty lub statusy (jeśli jeszcze są) z przeszłości.

 

Odnośnik do komentarza

True. Po napisaniu przeze mnie skargi na tego osobnika z niesłusznie nadanego warna (skarga zaakceptowana, dostał ostrzeżenie: https://i.imgur.com/auxcYcW.png),ciagle z zemsty odrzuca mi moje apelacje, bo nic innego nie potrafi zrobić. Juz ta apelacje swoją zostawiam, po udzieleniu sie w tej skardze nie bede miał możliwości apelacji. Cokolwiek nie napisze (a przepraszałem za wcześniejsze moje zachowanie), to zawsze ten sam werdykt - DENIED BY BRAMKARZ. Usuwał moje statusy nie wiedziec czemu. Sprawy z gry przenosi na forum, co dla mnie jest idiotyzmem. Kogo chce to potraktuje z ulgą. Został MG dla beki ale to juz osiągnęło szczyt wszystkiego. Byc moze to i kryzys wieku średniego, no ale nie wnikam.

 

/pisane z tel

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Skończyłem czytać pierwszy paragraf tego śmiesznego eseju, gdy zobaczyłem jak napisałeś FINAL'NIE XD

 

A co do statusu, najwidoczniej w czytaniu ze zrozumieniem też nie jesteś najlepszy, bo Dale kierował to do Carlito, nie do mnie. Lmao

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Owy moderator globalny zawsze odrzuca moje apelacje poprzez swoje 'widzi mi się'. Raz mi odrzucił ją dlatego, że wypowiadali się w niej moi znajomi a co ja mam do tego? Na dodatek zawsze się wymądrza i wywyższa, ostatnio nawet dał mi lekcję polonistyki, że nazwy własne piszemy z wielkiej litery! A przypomnę, że jeszcze kilka dni temu całe forum miało bekę z niego i jego pełnej błędów aplikacji na Yakuzę xD 3/4 Użytkowników forum narzeka na tego moderatora więc to powinien być dla was jakiś znak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

True. Po napisaniu przeze mnie skargi na tego osobnika z niesłusznie nadanego warna

 

I wy z takim podejściem do ludzi dziwicie się, że otrzymujecie warn'y.

 

ciagle z zemsty odrzuca mi moje apelacje, bo nic innego nie potrafi zrobić. Juz ta apelacje swoją zostawiam, po udzieleniu sie w tej skardze nie bede miał możliwości apelacji. Cokolwiek nie napisze (a przepraszałem za wcześniejsze moje zachowanie), to zawsze ten sam werdykt - DENIED BY BRAMKARZ.

 

Skądże znowu... ja wyraźnie napisałem, dlaczego tego warny posiadasz z każdym upomnieniem się o UW otrzymywałeś na to odpowiedź. Jak każdy inny... nie oszukuj już mi tutaj.

 

Usuwał moje statusy nie wiedziec czemu.

 

Szczerze wątpię abym kiedykolwiek przykładał do nich rękę, ale nawet jeśli by się to zdarzyło to z całą pewnością powinieneś znaleźć na to odpowiedź w poście powyżej... wypowiedzieć się - TAK, ale przeczytać już - NIE ? Co za logika.

 

 Sprawy z gry przenosi na forum, co dla mnie jest idiotyzmem. Kogo chce to potraktuje z ulgą. Został MG dla beki ale to juz osiągnęło szczyt wszystkiego. Byc moze to i kryzys wieku średniego, no ale nie wnikam.

 

W jaki sposób mógłbym to zrobić ? Do gry się nie mieszam, od tego są inni ludzie. Ja natomiast jestem zdziwiony dlaczego ty przenosisz sprawy forum do gry i za to nie mam zamiaru cie sądzić na forum oraz nigdy nie sądziłem. Aby było to dla ciebie jasne i zrozumiałe... co również zostało sprecyzowane ostatnim razem.

 

Skończyłem czytać pierwszy paragraf tego śmiesznego eseju, gdy zobaczyłem jak napisałeś FINAL'NIE XD

 

A co do statusu, najwidoczniej w czytaniu ze zrozumieniem też nie jesteś najlepszy, bo Dale kierował to do Carlito, nie do mnie. Lmao

 

Tak, udzieliła mi się tutaj angielszczyzna...

 

Z tego co Dale pisał, ostrzeżenie ciebie... nawet jeśli tego nie zrobił, to nie znaczy, że ty miałeś to traktować jako pretekst. Więc sam widzisz, że tutaj problem jest tkwi w twojej postawie.

 

Owy moderator globalny zawsze odrzuca moje apelacje poprzez swoje 'widzi mi się'. Raz mi odrzucił ją dlatego, że wypowiadali się w niej moi znajomi a co ja mam do tego? Na dodatek zawsze się wymądrza i wywyższa, ostatnio nawet dał mi lekcję polonistyki, że nazwy własne piszemy z wielkiej litery! A przypomnę, że jeszcze kilka dni temu całe forum miało bekę z niego i jego pełnej błędów aplikacji na Yakuzę xD 3/4 Użytkowników forum narzeka na tego moderatora więc to powinien być dla was jakiś znak.

 

Odrzucane są z powodu ubiegania się o UW w przedwczesnym terminie, a w razie dodatkowych przeciwwskazań jest to zawsze wyjaśniane na zasadzie zasad panujących na forum. Wszystko masz wyraźnie wypisane...

Tego typu apelacje z udziałem 'znajomych' traktowane są jako jakaś nagonka przez was na moderatora. Targacie się z tymi apelacjami jak coś co miałoby wam się należeć za samo istnienie na tym forum. Nie wnikam jaka siła przywołała tych twoich znajomych do pisania jak na rozkaz w tym temacie jakiś głupot, przecież już po twoim przykładzie wiedzieli jak to może się dla nich skończyć, dlaczego mieliby to robić samodzielnie zatem ? W tę kwestie powątpiewam, ale nie zamierzam też w to wnikać. Dodam jedynie, że jeżeli ty 'przytakujesz' na post kolegi - który łamie zasady - akceptacją dla jego postu - 'lubie to' - to dla mnie jest to jednoznaczne z akceptacją łamania regulaminu przez ciebie i... jakby to gdzieś indziej się miało pojawić, nie miał bym pewnie z tym problemu, ale ty przecież chciałeś apelować (!)

Jeżeli to się ma targać na moją wolność do wypowiadania się to jakim prawem macie czelność narzekać?

Szczerze wątpię w jakiś cywilizowany sposób wypowiedzi w np. statusie "Ktoś tutaj into star wars?" - jeszcze się z tym nie spotkałem.

 

Nadal się dziwię, że screen z jego PW do mnie nie jest dla nich wystarczającym powodem, żeby to coś wyrzucić. Napisał to w furii większej niż niejeden gimbus, śmieszne.

 

Pewnie tak samo uważają to za śmieszne...

 

Nie wiem dlaczego ten global moderator piszę o interpunkcji.

Nie wiem o czym tu piszesz, przecież sam zachowujesz się jak gówniarz z podstawówki, nie potrafisz dostrzec swoich błędów.

 

Może dlatego, że wyjaśniałem to już milion razy a jakiekolwiek z moich rzekomych 'błędów' bledną w obliczu waszych błędów.

 

Przecież On sam stawia spację przed wykrzyknikiem :P

 

Informatyka to nie polonistyka - przypominam

 

Jak dla mnie taki Pan nie powinien zasiadać na randze Global Moderatora, nawet jeżeli został obrażony/sprowokowany to nie powinien jak każda osoba upośledzona/osoba która chce się przypodobać nie obrażać jego Matki.

"Operujesz w jednej sferze...debilizmu"

Dlaczego obrażasz, myślisz że jesteś innym człowiekiem niż My, masz większą władzę? Czyli my Ciebie możemy wyzywać od debili?

Z tego wszystkiego wychodzi na to że jesteś nikim innym jak 16 letnim chłopaczkiem który myśli że mu wszystko wolno, ale przecież nie wolno!

Potraktuj to jako pouczenie i zmień swoje życie :)

 

"obrażony" ? O to należałoby pytać autora tych słów, ale sądzę, że z całą pewnością miał to na celu.

"sprowokowany" ? Skądże znowu, to wykluczone.

Mnie to wygląda na odpowiedź na zapytanie, a nie - jak w waszym przypadku - atak na osobę nie będącą głównym celem.

W przypadku nawiązania do sfery słów oraz 'pomysłowości' z nią związanej; ulokowanie jej było celem informacyjnym. Więc wcale nie myślę tego co sobie myślisz, ale uważam, że jestem innym człowiekiem, to pewne.

Z tego wszystkiego to ja nie wiem co wam 'wychodzi' - tego nie będziemy tutaj dochodzić - poza tym, że znacząco odmładzacie mnie tym stwierdzeniem. Pewnie, że mi nie wolno bo nawet sobie na to nie pozwalam.

Nie skorzystam, bo to marna filozofia.

 

Odnośnik do komentarza

Tylko jak już przeprosiłem za swoje wcześniejsze zachowanie, to Ty zawsze za przeproszeniem z d* znajdujesz screeny z pół roku stare mówiąc, że właśnie z takich powodów mi nie zdejmiesz tego warna, a pisałem, że tak już nie robię. Kogo chcesz, to się uczepisz jak mucha do g*a a innym dasz fory.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Świetnie, tylko te twoje "przeprosiny" są tak puste jak koleżaneczka którą na mnie napuszczasz. Swojego postępowania względem mnie, ani też forum, nie zmieniłeś od tego czasu.
Małe sprostowanie... Ja nikomu nie daję fory.

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie musze na Ciebie napuszczać. Robi to z własnej woli. Zdanie o Tobie moge miec jakie chce, bardzo chętnie bym sie wypowiedział, ale tego nie robie z prostych powodów. Nie bede klęczał przez Tobą, przepraszając przed całym forum. To, ze Ciebie dmiłem to nie ma nic wspolnego - nie przenoś gry do forum. Gdybys myślał, a nie zachowywał sie jak pseudointeligentny, zauważyłbyś moja poprawę. Warna nie zdejmujesz, bo napisałem skargę na Ciebie. Nie musisz oszukiwać innych, choć na swoj wiek zachowuj sie jak przystało. :) warn został nadany niezgodnie z regulaminem, w dodatku TYLKO MNIE wtedy warnowales, choć inni tez robili ten cały "OffTop", wiec masz obowiązek mi go zdjąć niezależnie od tego, co o Tobie mysle. Skoro tego bardzo pragniesz to miedzy innymi moja sprawe przeniesiemy wyżej. Akaexus rozpatrywał moja skargę, przyznał mi racje. Sprawa zostanie poruszona. Jedno ostrzeżenie to za mało? Nie nauczyłeś sie? W porządku.

// mimo tego, że autor skargi zbanowany, prosiłbym o rozpatrzenie skargi, ponieważ kilka osób się jednak wypowiedziało w tej skardze, więc to coś oznacza.

 

// sytuacja z dziś: Piszę apelację, gdzie JASNO I KILKAKROTNIE wspominałem, żeby sprawdziła to osoba z @ forum. Genzo, nieproszony do dyskusji się wypowiada (choć trudno to nazwać wypowiedzią, dziwi mnie to, że tak niedojrzała osoba została MG), odrzuca i zamyka sprawę. Po całości przesadza, nęka wybranych przez siebie graczy i uporczywie nie chce zdjąć warnów. 

Edytowane przez sh0z
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nikogo nie musze na Ciebie napuszczać. Robi to z własnej woli.

 

To już wytresowana się wydaję.

 

Zdanie o Tobie moge miec jakie chce, bardzo chętnie bym sie wypowiedział, ale tego nie robie z prostych powodów.

 

Dopóki zachowasz je dla siebie, to pewnie możesz mieć.

 

To, ze Ciebie dmiłem to nie ma nic wspolnego - nie przenoś gry do forum.

 

Doskonale o tym wiem, powtarzałem to już chyba ze dwa razy w tym temacie. Jeżeli liczyłeś na to, że na takiej podstawie będę oceniał twoje wybryki tutaj, to cieszę się, że cie zawiodłem.

 

Gdybys myślał, a nie zachowywał sie jak pseudointeligentny, zauważyłbyś moja poprawę.

 

Rzeczywiście trzeba być pseudo inteligentnym aby tę różnice dostrzec szczególnie w twoim przypadku.

 

Warna nie zdejmujesz, bo napisałem skargę na Ciebie. Nie musisz oszukiwać innych, choć na swoj wiek zachowuj sie jak przystało. :)

 

Warn'a nie zdejmuję bo już pisałem to wielokrotnie...

Nie zdarza się aby po ukryciu posta (który łamał regulamin) oraz po upomnieniu, ktoś pisał kolejny do złudzenia podobny post.

 

warn został nadany niezgodnie z regulaminem

 

Gdyby tak było to by został natychmiastowo zdjęty.

 

TYLKO MNIE wtedy warnowales, choć inni tez robili ten cały "OffTop"

 

Ależ skąd, po prostu byłeś pierwszy w kolejce...

 

Akaexus rozpatrywał moja skargę, przyznał mi racje. Sprawa zostanie poruszona. Jedno ostrzeżenie to za mało? Nie nauczyłeś sie? W porządku.

 

// mimo tego, że autor skargi zbanowany, prosiłbym o rozpatrzenie skargi, ponieważ kilka osób się jednak wypowiedziało w tej skardze, więc to coś oznacza.

 

Tak, przyznał racje mimo iż nie wiedział o co chodziło, interpretując moje słowa jako... hmm... "dygresje" (?) :D

Więc sam widzisz...

Dlaczego miałbym płacić za cudze błędy ? Nie zamierzam tego robić.

 

// Gdyby to jeszcze miało sens, po moim pierwszym poście niemal wszystko zostało wyjaśnione, dalej widzę wciąż powtarzające się teksty.

Odnośnik do komentarza

Nie wypowiadaj sie za niego, jak nie wiesz. ;) przyznał racje, bo nadales karę a w regulaminie HP o offtopie była mowa, ze nie dotyczy offtopu. To, ze regulamin wtedy był zły to nie moja wina. Regulaminu sie przestrzega a nie tego, co Ty sobie ubzdurasz w tej główce. Regulamin został zmieniony(poprawiony) PO WARNIE I PO SKARDZE. Nie byłem pierwszy w kolejce do warnowania, bo osoby przede mna rowniez tak samo pisały jak ja.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Mi dał warn za to, ze zrobiłem offtop w HP. ALE wtedy, kiedy robiłem niby ten offtop, w regulaminie było napisane, ze można było offtop robic. Osoba tworząca regulamin popełniła błąd, co nie jest moja winą. Przestrzega sie regulaminów, prawda?

// dziś byłem świadkiem, jak pan Wakabayashi wykorzystywał swoją władzę jako MG. Napisał w temacie "Twoje zdjęcie OOC" tekst, a nie zdjęcie, za co powinien zostać ukarany. Oczywiście tchórz usunął post, ponieważ bał się konsekwencji. :) W temacie tekst może pisać @forum, do której (całe szczęście) genzo nie należy, więc proszę tą sprawę również wziąć pod uwagę podczas wymierzania mu kary, ponieważ ja na jego miejscu już bym dostał ostrzeżenie, a on co? Bezkarnie może sobie pisać gdzie mu się podoba? Czysta kpina.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Nie wypowiadaj sie za niego, jak nie wiesz. ;) przyznał racje, bo nadales karę a w regulaminie HP o offtopie była mowa, ze nie dotyczy offtopu.

Właśnie tak się zakończyło, że i jeden i drugi nie wiedział o co chodzi... Przyznał rację, ale co to za racja, która jest przyznana mimo nieświadomego wyboru z braku racji, jeśli taka 'racja' coś dla ciebie znaczy. Rajcuj się dalej...

 

Kto mówił coś o offtop'ie ?

 

 

Regulaminu sie przestrzega a nie tego, co Ty sobie ubzdurasz w tej główce. Regulamin został zmieniony(poprawiony) PO WARNIE I PO SKARDZE.

 

Czas najwyższy zatem abyś go przestrzegał, bo kierując to w moją stronę brzmi to co najmniej niedorzecznie.

 

 

Nie byłem pierwszy w kolejce do warnowania, bo osoby przede mna rowniez tak samo pisały jak ja.

 

A skąd niby miałbyś to wiedzieć ? Ty masz na tym forum pilnować siebie do tej pory zadanie to cie przerasta.

Byłeś pierwszą osobą, która została zgłoszona z postem łamiącym regulamin, co rozpoczęło dalszą krucjatę w tamtym temacie.

 

// dziś byłem świadkiem, jak pan Wakabayashi wykorzystywał swoją władzę jako MG. Napisał w temacie "Twoje zdjęcie OOC" tekst, a nie zdjęcie, za co powinien zostać ukarany. Oczywiście tchórz usunął post, ponieważ bał się konsekwencji. :) W temacie tekst może pisać @forum, do której (całe szczęście) genzo nie należy, więc proszę tą sprawę również wziąć pod uwagę podczas wymierzania mu kary, ponieważ ja na jego miejscu już bym dostał ostrzeżenie, a on co? Bezkarnie może sobie pisać gdzie mu się podoba? Czysta kpina.

 

Pierwotnym przeznaczeniem tego postu miało być jego ukrycie.

 

 

Wracaj do tych postów z tego tematu oraz z apelacji, bo to tragedia dobijać drugą stronę totalnie nie mając pojęcia o czym to się piszę.

Edytowane przez Genzo Wakabayashi
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze podpisuje się pod tym. Owy moderator nadal mi warny, co do tego nic nie mam. Ale odrzucanie apelki po 2 miechach to juz przesada i to spora. Tak samo jak w przypadku JJean i sh0z uwalil się mnie nie wiem czemu i za wszelka cenę nie chciał nadać mi UW a apelki odrzucał z idiotycznymi wymowkami.

 

Dostał się mnie o OffTop(?) a sam go w pewnym temacie odjebal robiąc SB pogaduchy z kolezaneczka.

Odnośnik do komentarza

Jednak zrobiłeś offtop, wiec kara Ci sie należy. Usunąłeś post bo jestes tchórzem i słowem mi tu nie pisz o ukryciu. Niemniej jednak przyznałeś sie do tego. Regulamin był zły nie z mojej winy. Masz go przestrzegać i juz.

 

A, wlasnie. Kto mowil o offtopie? Masz odpowiedz: https://i.imgur.com/U9q01YB.png

 

Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ty bezczelnie jeszcze pchasz w swoją stronę dalej gnębiąc graczy i stawiając na swoim widzimisie. Nie działałeś wtedy według regulaminu, wiec mam prawo sie odwołać.

 

Prosze to rozpatrzyć, ja nie mam nic więcej do dodania, genzo rowniez, choć co on miałby dodawać, skoro nawet nie potrafi przyznać sie do błędu. Rozpatrujący niech podsumuje prosze wszystko, nie pomijając ss oskarżającego, tam widać rzeczywisty poziom genza.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze podpisuje się pod tym. Owy moderator nadal mi warny, co do tego nic nie mam. Ale odrzucanie apelki po 2 miechach to juz przesada i to spora. Tak samo jak w przypadku JJean i sh0z uwalil się mnie nie wiem czemu i za wszelka cenę nie chciał nadać mi UW a apelki odrzucał z idiotycznymi wymowkami.

 

Dostał się mnie o OffTop(?) a sam go w pewnym temacie odjebal robiąc SB pogaduchy z kolezaneczka.

 

Ja już to tłumaczyłem... Nikogo bez wyjaśnień nie pozostawiłem. Dla mnie również to lekka przesada przez dwa miesiące zachowywać się jak dureń, na własne życzenie przekreślając sobie możliwość UW z mojej strony; dokonując tego poprzez "idiotyczne wymówki".

 

Taka forumowa recydywa jeszcze żeby miała czelność czegokolwiek się domagać w kwestii UW, ale wam to obojętne kto będzie deptał waszą godność.

 

Jednak zrobiłeś offtop, wiec kara Ci sie należy.

 

Otóż tak się składa, że jednak nie... za darmo w dzisiejszych czasach nic nie ma.

 

Usunąłeś post

 

Nie usuwałem postu, ukryłem go bo takie było jego przeznaczenie...

 

jestes tchórzem i słowem mi tu nie pisz o ukryciu.

 

I to mi będzie pisał nieopierzony dzieciak przed osiemnastym rokiem życia, przysłaniający dziewiczego wąsa różowym miśkiem i zsyłający jakąś 'nastkę na mój kanał TS'owy aby napiszczała coś w twoim imieniu na mój temat. Z całą pewnością wiesz cosna temat tchórzostwa, ale nie wiesz w kogo kierować takie słowa, obracając swoje słabości w stronę kogoś innego mogą zostać źle odebrane...

 

Niemniej jednak przyznałeś sie do tego. Regulamin był zły nie z mojej winy.

 

Ależ skąd... nigdy w życiu. Najlepiej aby regulamin był robiony pod ciebie, hmm? Jeszcze z edycją poprawek w dowolnym momencie, heh.

 

Masz go przestrzegać i juz.

 

Przestrzeganie regulaminu to już kwestia indywidualna, wymagana do (teoretycznego) korzystania z forum, ale nawet osoby odpowiedzialne za porządek na forum nie są w stanie zmusić nikogo do jego przestrzegania; co mówiący ty - ocieka mi to hipokryzją.

 

A, wlasnie. Kto mowil o offtopie? Masz odpowiedz: https://i.imgur.com/U9q01YB.png

 

Nie wiem; nie widzę co przedstawia obrazek. Sugerując się ostatnią dawką pieniactwa z twojej strony podejrzewam tylko jeden temat.

W tym dziale nie ma mowy o offtop'ie, po prostu jest powiedziane, że posty bez zdjęć będą usuwane/niewidoczne, tekst nawet nawiązywał do tematyki, ale jak już wspomniałem jego przeznaczenie było przesądzone. Nawet JA nie sądzę abym miał 'ukarać' kogoś czymśkolwiek większym niż ukrycie psota.

 

Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ty bezczelnie jeszcze pchasz w swoją stronę dalej gnębiąc graczy i stawiając na swoim widzimisie. Nie działałeś wtedy według regulaminu, wiec mam prawo sie odwołać.

 

Prosze to rozpatrzyć, ja nie mam nic więcej do dodania, genzo rowniez, choć co on miałby dodawać, skoro nawet nie potrafi przyznać sie do błędu. Rozpatrujący niech podsumuje prosze wszystko, nie pomijając ss oskarżającego, tam widać rzeczywisty poziom genza.

 

Dopiero do tego doszedłeś ? Słabo też z twoją umiejętnością dedukcji... o czym świadczy reszta 'komentarza'. Ja tylko robię to na co mi pozwalasz, brnąłeś z tym do tego momentu, powtarzając się, czasem pisząc coś z całkowitym pominięciem początkowego wątku (albo myślowego) wypowiedzi i w zasadzie na resztę musiałem sobie dopowiedzieć.

Gdyby wszystko było 'stawiane' na moim "widzi-mi-się" - to pewnie jeszcze byś mi za to podziękował, wraz z administracją na czele... ale tak nie jest i musisz się z tym pogodzić.

 

Nie działałeś wtedy według regulaminu, wiec mam prawo sie odwołać.

 

Emm... (właśnie o tym mówiłem/pisałem), ten moment to wiadomo kiedy miał / będzie miał miejsce ? Nieważne... odwołać się nie zabraniałem, dziwi mnie jednak dlaczego jeszcze tego nie zrobiłeś.

 

Prosze to rozpatrzyć, ja nie mam nic więcej do dodania, genzo rowniez, choć co on miałby dodawać, skoro nawet nie potrafi przyznać sie do błędu. Rozpatrujący niech podsumuje prosze wszystko, nie pomijając ss oskarżającego, tam widać rzeczywisty poziom genza.

 

W przeciwieństwie do ciebie, ja mam jezyk oraz sprawne dłonie na klawiaturze więc o wypowiadaniu sie bądź jego przestaniu z mojej strony ja zadecyduję.

Ciężko jest mi się do czegokolwiek przyznawać kiedy tego nie byłem świadkiem lub nie miało to bowiem miejsca. Ktoś tu nawoływał do przestrzegania regulaminu... tymczasem tego tematu zakończyła się parę dni temu.

Mam nadzieję, że nie będę musiał posądzać cię o hipokryzję skoro nie masz nic do dodania...

 

"genza" - Genzo* - nie odmienia się

 

Odnośnik do komentarza

Domyślam sie, ze Akaexus poprawiał ten regulamin. Z pewnością można to sprawdzić, wiec nie musisz zgrywać sie tutaj.

 

Beka trochę, ze w wieku ~30 lat piszesz o dziewiczych wąsach itd. Co jeszcze masz ciekawego do powiedzenia, "dojrzały" mg? Moze pomoc w spisywaniu słów ze słownika?

 

To, ze masz język i sprawne dłonie niczego nie zmieni. Dalej jestes w moim (i nie tylko) przekonaniu zakłamanym tchórzem, który po prostu mści sie za skargę i miedzy innymi dlatego wypowiedziałem sie w tej skardze. Naprawdę, liczyłem, ze dałbyś szanse na poprawę. W teorii dałeś - możliwość apelacji. W praktyce nie - zawsze byś ja odrzucił. Człowiek popełnia błędy i sie na nich uczy, a ze tego nie pojmuje Twoja xx (nie wnikam lepiej ile masz lat, bo to co najmniej śmieszne ze tak sie zachowujesz) główka, to juz nie mój interes. Po skardze mojej liczyłem na zmianę z Twojej strony. Daremne to było - jeszcze gorsze, szczeniackie zachowanie i typowa zemsta. Nie tylko dla mnie nie nadajesz sie na to stanowisko co potwierdzają poprzednie posty.

 

// poprawiać mnie nie musisz. Popracuj nad swoją interpunkcją, bo spacji przed znakiem zapytania sie nie daje panie wszechwidzący moderatorze globalny. Stanowisko MG zobowiązuje.

 

Dziękuje to wszystko.

Edytowane przez sh0z
Odnośnik do komentarza

Miałem dziwne przeczucie, że nie będziesz słowny. Ciekawe czy wiesz jak takich ludzi się nazywa, bo poniżej widzę mnóstwo prób... żałosnych prób.

 

Domyślam sie, ze Akaexus poprawiał ten regulamin. Z pewnością można to sprawdzić, wiec nie musisz zgrywać sie tutaj.


Nadal nie wiem o co chodzi w "Powrocie do przeszłości XX"

 

Beka trochę, ze w wieku ~30 lat piszesz o dziewiczych wąsach itd. Co jeszcze masz ciekawego do powiedzenia, "dojrzały" mg? Moze pomoc w spisywaniu słów ze słownika?

 

Jeżeli ma to tobie pomóc, to śmiało przepisuj, ale zrób to dla siebie.
 

To, ze masz język i sprawne dłonie niczego nie zmieni.

 

Zapomniałem dodać jeszcze paru innych aspektów, ale za długo by wymieniać.
 

Dalej jestes w moim (i nie tylko) przekonaniu zakłamanym tchórzem, który po prostu mści sie za skargę i miedzy innymi dlatego wypowiedziałem sie w tej skardze.

 

I to mówi... kto ? Noo właśnie... tak się składa, że ja to nawet mógłbym powiedzieć ci kim jesteś; tobie pozostają błędne przypuszczenia.
 

Naprawdę, liczyłem, ze dałbyś szanse na poprawę.

 

I ją dostałeś - a bo to jedną, heh.

 

W teorii dałeś - możliwość apelacji. W praktyce nie - zawsze byś ja odrzucił. Człowiek popełnia błędy i sie na nich uczy, a ze tego nie pojmuje Twoja xx (nie wnikam lepiej ile masz lat, bo to co najmniej śmieszne ze tak sie zachowujesz) główka, to juz nie mój interes.

 

Małe sprostowanie na sytuację, bo zdaję się jak zwykle nie czytałeś:

W teorii... ją otrzymałeś
W praktyce... jej nawet nie zastosowałeś
 

Człowiek popełnia błędy i sie na nich uczy, a ze tego nie pojmuje Twoja xx (nie wnikam lepiej ile masz lat, bo to co najmniej śmieszne ze tak sie zachowujesz) główka, to juz nie mój interes.

 

To chyba nie jest jakaś filozofia wyższa ? Bo jakoś tego nie pojmuję...
 

Po skardze mojej liczyłem na zmianę z Twojej strony.

 

Nie zmienia się dobrze funkcjonującego mechanizmu. Liczyć możesz dalej, spróbój na liczydle...
 

Daremne to było - jeszcze gorsze, szczeniackie zachowanie i typowa zemsta. Nie tylko dla mnie nie nadajesz sie na to stanowisko co potwierdzają poprzednie posty.

 

Widzę, że dla kogoś (ciebie) twierdzenie aby "nie mierzyć innych swoją miarą" brzmi dość obco, tutaj jednak odnajduję swoje odzwierciedlenie znakomicie.
Postów nawet nie czytałeś - dokładniej mówiąc nie zrozumiałeś, ale to pewnie i tak drobny szczegół - więc nie nabieraj mnie tutaj taką gadką.

 

// poprawiać mnie nie musisz. Popracuj nad swoją interpunkcją, bo spacji przed znakiem zapytania sie nie daje panie wszechwidzący moderatorze globalny. Stanowisko MG zobowiązuje.

Dziękuje to wszystko.

 

Przecież wiem, że wtłaczanie jakiejkolwiek wiedzy jest tu zbyteczne - nie zamierzam. Zaraz... czy ty stawiasz znak równości między zasadami interpunkcji a stawianiem spacji przed znakiem zapytania   ?   ?   ?  Aha... zapewne nie wiesz, że to ma ze sobą niewiele wspólnego; pewnie "uczymy się na błędach" - to dopiero poziom żartu, a może inteligencji (tzn. jej skrajnym braku - w tym przypadku) :D
Tak, teraz już wiesz, dlaczego to stanowisko aż tak zobowiązuję.

Oby... oby... oby to też nie była zwyczajna oznaka chamstwa, jak to w przypadku tego typu zakończeń bywa (czyt. pozd0, elo) - dla niektórych to nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...