Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Dex_Hightower, Ralph_Bryant

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toriałkę

Toriałkę

Trillmane

• Sponsor
  • 65 postów
  • Nick SA-MP:Katie_Whinone

Napisano 26 marzec 2016 - 16:34

Nick oskarżonego: Dex_Hightower, Ralph_Bryant
Nick oskarżającego: Demetrious_Hawks
Powód: Teleporting, RK, DM, Non-RP, OOC w IC
Kara (proponowana): Dex - Ban, Ralph - Warn/Block
Wyjaśnienie: Na Ralpha są już dwie skargi więc nie będę go tu wyjaśniał. Co do Dexa wszystko zaczęło się pod kościołem. Jechaliśmy spokojnie z ziomkiem (Dostał bana za CJ Run, coś mi śmierdziało i podejrzewałem go o czity ale nie miałem dowodów) i Dex jechał LEWYM PASEM co już może podejść pod DD/CZ. Uderzył w nas, wyskoczył z auta i zaczął naparzać z Deserta. Zabiliśmy go. 15 sekund później pojawił się swoim autem z tym Ralphem i wyskoczyli na nas, wbiłem BW Dexowi, Ralph mnie zabił i mojego ziomka. Było to RK i DM więc gdy wstałem przyznaje wbiłem Ralphowi BW. Jego ziomal się teleportował na dach kościoła, na domki, wszędzie w koło i strzelał z coraz to nowych pozycji. Wyjebało mnie z gry w końcu, musiałem zresetować komputer. Gdy wróciłem znalazłem ich pod kościołem, zaczęli strzelać bez powodu i Dex zaczął mnie gonić. Resztę widać na filmie, screeny są z akcji pod kościołem głównie.
Screeny (obowiązkowe): 
SS: http://imgur.com/a/zoOjH
Video z końca akcji: 

Teleporting, RK, DM, Udar mózgu (Wszystko zaczęło się od tego że jechał po złym pasie i wjechał w nas, wysiadł i zaczął napierdalać z Desert Eagle, już wtedy się teleportował.)
Na tym klipie widać 2-3 teleportowania, jego kolegę który również DMił itd. itd.

Tak, pobiegłem do Sprunka tylko dlatego że był to cziter.

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 26 marzec 2016 - 16:42

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź

#3 Toriałkę

Toriałkę

Trillmane

• Sponsor
  • 65 postów
  • Nick SA-MP:Katie_Whinone

Napisano 26 marzec 2016 - 16:49

http://imgur.com/a/MANTysprzed minut dwóch ;]

Edit: To będziesz dostawał więcej banów itd. :D \/ Dlaczego nie napiszesz tego na forum i nie dasz screenów? :)

MSt87zs.png

Użytkownik Toriałkę edytował ten post 26 marzec 2016 - 17:48

#4 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 21:23

Dex_Hightower - BAN

Ralph_Bryant - AJ 10

#5 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 21:23

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych